kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
A kim on jest, żeby stawiać nam warunki?
0
@liber02 Bernal zagrał 3 mecze w pierwszej drużynie. To żadna próbka.
4
Casado jest potrzebny. Ofensywnych pomocników mamy od groma, a defensywny jest tylko jeden.
0
@Sulimo Pierwszy sezon Arcane był świetny :) Ale w ostatnich latach faktycznie nic, chociaż dla mnie to taki Shogun robił za fantasy, bo jednak nie miałem zielonego pojęcia o Japonii doby samurajów.
0
@mordini123 Ale Austria i Dania będą mocno gonić nas
1
@Stinger_ Ta, to chyba była jedyna taka prawdziwa wpadka.
2
Co w te kluby Ekstraklasy wstąpiło, od 3 sezonów grają ponad stan i to tak mocno, nie było prawie żadnych wpadek...
2
@SpainFanRM89 Z polskiego kina też Kos był świetny.
0
Maszyna Flicka nawet na sparingowych dostarcza
1
@Mario96w no, ten śmiech :/ Litości!!!
2
Mógł być pierwszy hat-trick Yamala, gdyby w tej pierwszej sytuacji ciut lepiej przymierzył.
0
Yamal po Pichichi
0
Ale Raphinha to chwycił, giętki jest skubany.
0
Aj, tam już Lewus szedł jak tur na tą piłkę
0
@APTAPT Nadal ma nad czym pracować :)
0
Oj, Yamal, Yamal... Takie sytuacje trzeba kończyć.
1
@Erykulus Przede wszystkim, to trzeba się dobrze do sezonu przygotować. Testowanie młodych to sprawa drugorzędna.
0
@BorzyKrzys
1. Diuna 2
2. Le Mans '66
3. Uciekaj
4. Ostatni pojedynek
5. Na zachodzie bez zmian
5
Polski klub w Lidze Mistrzów? Oby się udało, dawno już nie było. Z drugiej strony, jak Lech spadnie do LE albo LKE to też się nie będę gniewać, przynajmniej punktów nabije.
7
Najpierw lał się ze Szczęsnym, teraz Yamal. Co za brutal. A to kibole podobno są tymi złymi.
6
@Roobo Czyli tak, kupuję komputer za 6k, płacę 60-120 zł podatku na artystów. Te pieniądze idą do darmozjadów, o których nigdy nie słyszałem, zamiast wesprzeć artystę, którego naprawdę lubię.
1
@Romariofcb A kto jest lepszy? Mbappe, Kane i tyle.
18
Nie. Kogo wy chcecie kupić na tą pozycję za wartość rynkową Lewego? Za 10 mln to conajwyżej Pululu z Ekstraklasy sprowadzimy. Zresztą, Lewy wciąż jest jedną z 5 najlepszych dziewiątek na świecie.
2
@PatrychoO Fajnie by było, jakby w końcu jakiś polski skrzydłowy odpalił. Obiecujący byli Marczuk, Skóraś i Kamiński, ale wszyscy przepadli na zachodzie. Zalewski też na dobrej drodze do zapomnienia, bo gra praktycznie tylko w kadrze.
5
Ładnie sobie 19-letni skrzydłowy Wisły pograł. Ciekawe, kiedy zaczną go nazywać polskim Yamalem. Jedna z asyst zewniakiem, to się zgadza.
3
@Gaucho na razie, to zagrał jeden dobry mecz sparingowy z rywalem z niskiej półki.
0
@titooB Marny wyczyn magistra. Nie liczy się, bo nie strzelił szóstego jak dostał na pustaka.
11
On sam musi to sprawić przede wszystkim.
0
@AlexDark00 No nie wiem, tak sobie piszesz, żeby w końcu wygrał, to pomyślałem, że już zapomniałeś.
1
@AlexDark00 Przecież wygrał od razu po przyjściu do La Liga, w czym problem?