1

A kim on jest, żeby stawiać nam warunki?

0

@liber02 Bernal zagrał 3 mecze w pierwszej drużynie. To żadna próbka.

4

Casado jest potrzebny. Ofensywnych pomocników mamy od groma, a defensywny jest tylko jeden.

0

@Sulimo Pierwszy sezon Arcane był świetny :) Ale w ostatnich latach faktycznie nic, chociaż dla mnie to taki Shogun robił za fantasy, bo jednak nie miałem zielonego pojęcia o Japonii doby samurajów.

0

@mordini123 Ale Austria i Dania będą mocno gonić nas

1

@Stinger_ Ta, to chyba była jedyna taka prawdziwa wpadka.

2

Co w te kluby Ekstraklasy wstąpiło, od 3 sezonów grają ponad stan i to tak mocno, nie było prawie żadnych wpadek...

2

@SpainFanRM89 Z polskiego kina też Kos był świetny.

0

Maszyna Flicka nawet na sparingowych dostarcza

1

@Mario96w no, ten śmiech :/ Litości!!!

2

Mógł być pierwszy hat-trick Yamala, gdyby w tej pierwszej sytuacji ciut lepiej przymierzył.

0

Yamal po Pichichi

0

Ale Raphinha to chwycił, giętki jest skubany.

0

Aj, tam już Lewus szedł jak tur na tą piłkę

0

@APTAPT Nadal ma nad czym pracować :)

0

Oj, Yamal, Yamal... Takie sytuacje trzeba kończyć.

1

@Erykulus Przede wszystkim, to trzeba się dobrze do sezonu przygotować. Testowanie młodych to sprawa drugorzędna.

0

@BorzyKrzys
1. Diuna 2
2. Le Mans '66
3. Uciekaj
4. Ostatni pojedynek
5. Na zachodzie bez zmian

5

Polski klub w Lidze Mistrzów? Oby się udało, dawno już nie było. Z drugiej strony, jak Lech spadnie do LE albo LKE to też się nie będę gniewać, przynajmniej punktów nabije.

7

Najpierw lał się ze Szczęsnym, teraz Yamal. Co za brutal. A to kibole podobno są tymi złymi.

6

@Roobo Czyli tak, kupuję komputer za 6k, płacę 60-120 zł podatku na artystów. Te pieniądze idą do darmozjadów, o których nigdy nie słyszałem, zamiast wesprzeć artystę, którego naprawdę lubię.

1

@Romariofcb A kto jest lepszy? Mbappe, Kane i tyle.

18

Nie. Kogo wy chcecie kupić na tą pozycję za wartość rynkową Lewego? Za 10 mln to conajwyżej Pululu z Ekstraklasy sprowadzimy. Zresztą, Lewy wciąż jest jedną z 5 najlepszych dziewiątek na świecie.

2

@PatrychoO Fajnie by było, jakby w końcu jakiś polski skrzydłowy odpalił. Obiecujący byli Marczuk, Skóraś i Kamiński, ale wszyscy przepadli na zachodzie. Zalewski też na dobrej drodze do zapomnienia, bo gra praktycznie tylko w kadrze.

5

Ładnie sobie 19-letni skrzydłowy Wisły pograł. Ciekawe, kiedy zaczną go nazywać polskim Yamalem. Jedna z asyst zewniakiem, to się zgadza.

3

@Gaucho na razie, to zagrał jeden dobry mecz sparingowy z rywalem z niskiej półki.

0

@titooB Marny wyczyn magistra. Nie liczy się, bo nie strzelił szóstego jak dostał na pustaka.

11

On sam musi to sprawić przede wszystkim.

0

@AlexDark00 No nie wiem, tak sobie piszesz, żeby w końcu wygrał, to pomyślałem, że już zapomniałeś.

1

@AlexDark00 Przecież wygrał od razu po przyjściu do La Liga, w czym problem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?