kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Iga dzisiaj niepowstrzymana
0
@turhiay Ja tam wolę Haalanda
0
Bencic bez formy dzisiaj
1
@Popitek12 dziewiątka, a co?
1
70 mln za Gyokeresa, cena całkiem rozsądna. Ciekawe, czy Arsenal się w końcu zdecyduje.
0
@mordini123 Oho. Gratis z okazji zamknięcia strumyka, widzę. I to mi się podoba, wychodzą naprzeciw potrzebom ludu.
0
@BorzyKrzys Ale że w Australii? Przecież to jest tragedia dla zawodników, chyba, że jakoś po drodze z presezonu mają czy coś...
1
Oby Anisimova zaskoczyła z Sabalenką
0
@Gall W sensie? O jakich najważniejszych meczach w sezonie mówimy, bo ja co innego widzę?
Finał Superpucharu - 2 gole i asysta
El Clasico ligowe na Bernabeu - gol i asysta
El Clasico ligowe u nas - 2 gole
Dwumecz z Interem - gol i 2 asysty
Dwumecz z BVB - gol i 2 asysty
Dwumecz z Benficą - 3 gole i asysta
Mecz z Bayernem w grupie - 3 gole
Dwumecz z Atletico w półfinale pucharu - 2 asysty
Z najważniejszych meczy nie miał udziałów bramkowych tylko w finałowym El Clasico w pucharze i w półfinale superpucharu z Athletikiem. Oprócz tego nie strzelił z Atletico w lidze, ale miał asystę. Ja tutaj widzę zupełne przeciwieństwo tego, co napisałeś, bo Raphinha w najważniejszych meczach sezonu owszem, był crackiem.
0
@Walpiano I tak uważam, że Raphinha był lepszy, ale trofea robią swoje.
18
Jak ktoś narzeka na pressing Lewego, to patrzcie jaki kryminał odstawia Mbappe
1
Ale też to jest trochę dziwne, że Marciniak cały czas te mecze Realu sędziuje.
12
Masakra, tak szkoda tego finału LM... Przecież meczyk maszyny Flicka z tym potworem byłby niezapomnianym bangerem.
0
Co jak co, ale kto by jeszcze z rok temu pomyślał, że będzie z Dembele topowa dziewiątka? Przecież wykańczanie akcji i skuteczność to ostatnie, z czego słynął...
2
Koniec końców kto najwięcej zyskuje (finansowo) na KMŚ? Najlepsze, najbogatsze europejskie drużyny. A przepaść się powiększa.
0
Dembele cały czas Złotopiłkowa forma
0
@barteq U nas też jednego strzelił z tej pozycji. Na sezon kilka prób podejmuje.
0
@MichalZZZ E tam, nic specjalnego moim zdaniem.
0
@barteq Lewy ma takie jedno miejsce na boisku, z którego od czasu do czasu próbuje. Jak się obejrzy jego bramki z wolnego, to praktycznie wszystkie strzelił z jednego miejsca.
3
@Criss18Barca A skąd to info, bo na profilu nic nie ma? Natomiast sam pomysł jest zwyczajnie bez sensu. W tym momencie karne wykonują Lewy, Raphinha i Olmo.
4
Gavi nigdy się na to nie zgodzi, ale indywidualnie to mogłaby być dla niego dobra opcja. Styl Atletico może mu pasować, łatwiej będzie mu tam o minuty. Natomiast dla Barcy nic dobrego w tej ofercie nie ma.
1
@AlexDark00 Ter Stegen był najlepszy, to prawda. Ale pisanie, że Pichichi ligi, drugi w zestawieniu łącznych udziałów bramkowych nie był kluczowy w mistrzostwie, to nadal absurd.
0
@dv7wisnia Kroniki Amberu tom 1, klasyka w wykonaniu Rogera Zelaznego, świetny eskapizm, intryga, tajemnica, ciekawe podejście do światotwórstwa, wciągająca akcja.
7
Przecież już rok temu obóz Nico żądał gwarancji ws. rejestracji, dlaczego miałby tego nie zrobić i teraz?
0
@tbas Drabinka łatwa.
0
Iga pewnie po swojego pierwszego Wimbledona.
0
Coś pięknego. Nie jestem fanem poprzedniego sezonu Wojtka, ale zawsze miło oglądać Polaka w Barcy.
0
@Adran360 Dobra, to już jest za mocne. Idę odespać.
0
@Adran360 "Czołowym turnieju piramidy klubowego turnieju" To ironia?
1
@PatrychoO Tak, ale po co kusić los i grać maks. 7 zbędnych spotkań, przy okazji rozwalając sobie presezon?