0

Iga dzisiaj niepowstrzymana

0

@turhiay Ja tam wolę Haalanda

0

Bencic bez formy dzisiaj

1

@Popitek12 dziewiątka, a co?

1

70 mln za Gyokeresa, cena całkiem rozsądna. Ciekawe, czy Arsenal się w końcu zdecyduje.

0

@mordini123 Oho. Gratis z okazji zamknięcia strumyka, widzę. I to mi się podoba, wychodzą naprzeciw potrzebom ludu.

0

@BorzyKrzys Ale że w Australii? Przecież to jest tragedia dla zawodników, chyba, że jakoś po drodze z presezonu mają czy coś...

1

Oby Anisimova zaskoczyła z Sabalenką

0

@Gall W sensie? O jakich najważniejszych meczach w sezonie mówimy, bo ja co innego widzę?

Finał Superpucharu - 2 gole i asysta
El Clasico ligowe na Bernabeu - gol i asysta
El Clasico ligowe u nas - 2 gole
Dwumecz z Interem - gol i 2 asysty
Dwumecz z BVB - gol i 2 asysty
Dwumecz z Benficą - 3 gole i asysta
Mecz z Bayernem w grupie - 3 gole
Dwumecz z Atletico w półfinale pucharu - 2 asysty

Z najważniejszych meczy nie miał udziałów bramkowych tylko w finałowym El Clasico w pucharze i w półfinale superpucharu z Athletikiem. Oprócz tego nie strzelił z Atletico w lidze, ale miał asystę. Ja tutaj widzę zupełne przeciwieństwo tego, co napisałeś, bo Raphinha w najważniejszych meczach sezonu owszem, był crackiem.

0

@Walpiano I tak uważam, że Raphinha był lepszy, ale trofea robią swoje.

18

Jak ktoś narzeka na pressing Lewego, to patrzcie jaki kryminał odstawia Mbappe

1

Ale też to jest trochę dziwne, że Marciniak cały czas te mecze Realu sędziuje.

12

Masakra, tak szkoda tego finału LM... Przecież meczyk maszyny Flicka z tym potworem byłby niezapomnianym bangerem.

0

Co jak co, ale kto by jeszcze z rok temu pomyślał, że będzie z Dembele topowa dziewiątka? Przecież wykańczanie akcji i skuteczność to ostatnie, z czego słynął...

2

Koniec końców kto najwięcej zyskuje (finansowo) na KMŚ? Najlepsze, najbogatsze europejskie drużyny. A przepaść się powiększa.

0

Dembele cały czas Złotopiłkowa forma

0

@barteq U nas też jednego strzelił z tej pozycji. Na sezon kilka prób podejmuje.

0

@MichalZZZ E tam, nic specjalnego moim zdaniem.

0

@barteq Lewy ma takie jedno miejsce na boisku, z którego od czasu do czasu próbuje. Jak się obejrzy jego bramki z wolnego, to praktycznie wszystkie strzelił z jednego miejsca.

3

@Criss18Barca A skąd to info, bo na profilu nic nie ma? Natomiast sam pomysł jest zwyczajnie bez sensu. W tym momencie karne wykonują Lewy, Raphinha i Olmo.

4

Gavi nigdy się na to nie zgodzi, ale indywidualnie to mogłaby być dla niego dobra opcja. Styl Atletico może mu pasować, łatwiej będzie mu tam o minuty. Natomiast dla Barcy nic dobrego w tej ofercie nie ma.

1

@AlexDark00 Ter Stegen był najlepszy, to prawda. Ale pisanie, że Pichichi ligi, drugi w zestawieniu łącznych udziałów bramkowych nie był kluczowy w mistrzostwie, to nadal absurd.

0

@dv7wisnia Kroniki Amberu tom 1, klasyka w wykonaniu Rogera Zelaznego, świetny eskapizm, intryga, tajemnica, ciekawe podejście do światotwórstwa, wciągająca akcja.

7

Przecież już rok temu obóz Nico żądał gwarancji ws. rejestracji, dlaczego miałby tego nie zrobić i teraz?

0

@tbas Drabinka łatwa.

0

Iga pewnie po swojego pierwszego Wimbledona.

0

Coś pięknego. Nie jestem fanem poprzedniego sezonu Wojtka, ale zawsze miło oglądać Polaka w Barcy.

0

@Adran360 Dobra, to już jest za mocne. Idę odespać.

0

@Adran360 "Czołowym turnieju piramidy klubowego turnieju" To ironia?

1

@PatrychoO Tak, ale po co kusić los i grać maks. 7 zbędnych spotkań, przy okazji rozwalając sobie presezon?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?