0

@Who_you_mam To jest tylko 6 spotkań. Nawiasem mówiąc, mówiłeś, że rozegrał na tej pozycji najlepsze mecze, co nie jest prawdą, bo najlepsze rozgrywał na skrzydle. Nie trzeba daleko szukać - dwa razy z Realem w lidze, Bayern, BVB, dwumecz z Benficą, Real w superpucharze.

A co do twojego porównania liczbowego, to ja wiem, że to fajnie brzmi, ten 6 meczów i takie liczby, a ten 22 i takie. Już abstrahując od tego, że porównujesz najlepszego piłkarza zeszłego sezonu do gościa, który dopiero zaczyna karierę, to najpierw sobie to przelicz na minuty i zobacz, że Fermin w tych 22 występach uzbierał tylko 2 razy tyle minut co Raphinha. Notował udział bramkowy co 97 minut - świetny wynik na tę pozycję.

0

@fart Raczej oni wolą zostać w klubie, patrząc na wypowiedzi itd. Ta presja to głównie z mediów i od klubu wychodzi.

1

@adi7adi8 Aha, faktycznie Martina nie ma. No to już faktycznie trochę bardziej utrudnia. O wyrejestrowaniu Olmo to nawet nie chce mi się myśleć, ciekawe, czy coś jest na rzeczy.

0

Ktoś może mi wytłumaczyć, skąd taka presja na sprzedaż zawodników? Przecież wszyscy ważni zawodnicy są już zarejestrowani, może oprócz Szczęsnego, ale w razie co Pena też da radę.

1

@Who_you_mam A ile on tam tych spotkań zagrał? 5? XD.

0

@ElKamil Każdą dziurę da się załatać. A Ferminowi daleko do tego, by być niezastąpionym. Niemniej, uważam, że nie powinien odchodzić, więc tu się zgadzamy.

0

@beter2 A po co ta kasa? Mamy już wszystko, czego potrzebujemy.

0

@priest9999 Fermin zjada spalonego grajka z United.

2

@mordini123 Dlaczego Kazachstan gra w rozgrywkach europejskich... I teraz wyobraź sobie taką Barcelonę - z jednego końca kontynentu na drugi.

1

@Hshdhrhdh Nie no, bez sensu. Przodem by sie wystawił

0

@Gaucho Szczerze, to żaden z tych punktów mi się nie podoba.

0

@PatrykBarca W Villarrealu być może jego wartość wzrośnie, bo będzie mógł grać. U nas nie ma najmniejszych szans, cudem byłoby jakby ponad 500 minut zagrał. No i teraz pytanie - czy chcemy, by te 500 minut dostał jakiś gość, który i tak odejdzie (czym da nam pewnie jakieś 2-3 miliony odliczając kwotę transferu), czy może lepiej jest postawić na zawodników, którzy są dla nas w tym sezonie ważni sportowo - Ferran, Lewy, Rashford, Olmo.

0

@difranco zależy jakich danych. A, faktycznie jest napisane miesięcznie. To redaktor się pomylił pewnie, albo czegoś nie rozumiem

0

@difranco Po pierwsze, to nie są stawki miesięczne. Po drugie, Lewy zarabia obecnie 20M brutto rocznie. Jego kontrakt był progresywny, ale w ostatnim sezonie stawka wróciła do tej początkowej.

0

@Seledynowy Ale tu VAR nie ma znaczenia, ani żadne nowinki technologiczne nie mają znaczenia, jeśli Hernandez Hernandez raz widzi rękę 20 centymetrów od ciała jako karny, a raz nie widzi karnego przy ręce wyciągniętej na pół metra od ciała.

0

@BorzyKrzys Oni właśnie od tego w większości są - gadają bzdury, rozsiewają plotki i niesprawdzone informacje, badają rynek. U nas w kraju mają też osobną rolę - konsekwentnie i skrupulatnie mieszają kadrę narodową z błotem, bo to się klika. Choćby ostatnio miało to fatalne skutki - zrobienie dramy z niczego, bo przed tym jak media zaczęły trąbić o nieprzyjechaniu Lewego na kadrę, to nikt z kadry nie miał z tym problemu. A potem to już poszło dalej, znowu zjechany w mediach za przyjazd na pożegnanie Grosika, Probierz ulega presji i odbiera mu opaskę (dlaczego? I tak nowy kapitan nie mógł zagrać :/ ). Media znowu spełniają swoją rolę - tym razem jadą z Probierzem, aż w końcu Kulesza musi go zwolnić.

0

@Eto'o9 R10 Przecież z nim byłoby to samo, co z Pau Victorem, z Roque albo z Guiu. Zagrałby parę meczów, przy odrobinie szczęścia dobiłby do 500 minut i strzelonego gola, a potem by odszedł. Z minimalną stratą albo z minimalnym zyskiem. Tu nie ma nawet mowy o niczym więcej, w najlepszym przypadku dałby nam zarobić 2-3 miliony, może więcej jakby ugrano procent od przyszłych sprzedaży, ale dalej to nie byłyby wielkie pieniądze.

2

@PatrykBarca Guiu raz, Pau dwa razy. Eyong dwa razy. Nawiasem mówiąc, trochę łatwiej wyjść w pierwszym składzie Villarrealu, niż w pierwszym składzie Barcelony.

0

@PatrykBarca Wróżyć nie będę, co on osiągnie i za ile go sprzedadzą, ale to, co jest teraz, to jest identyczna sytuacja jak u wspomnianej dwójki.

Pamiętaj, że mówimy o gościu, który zagrał 200 minut w La Liga. Więc z tym postawieniem na niego przez klub z La Liga, to nie tak szybko. Głównie swoje umiejętności pokazywał na niższych poziomach rozgrywkowych, dokładnie tak samo jak Pau Victor i Marc Guiu. Liczby bardzo podobne.

0

@Kengo Ale czy Bayern wygrał mundial? Nie sądzę. Także tutaj kolejne wielkie zwycięstwo kozy.

0

@rodineusz Temu światu nic już nie pomoże.

6

Bez przesady z tym potencjałem. Taki potencjał, to miał Pau Victor, albo Marc Guiu, karierę zresztą też ma uderzająco podobną.

0

@MirusAmisz Aha, czyli jak Lewandowski pudłuje, ale strzela, to jest super i dzięki niemu wygrywamy mecz, ale jeśli Ferran pudłuje, to już nie liczy się to, że strzela i stwierdzasz, że nie nadaje się na ten poziom?

0

@MirusAmisz Oj, ktoś tu krótką pamięć ma. Nie trzeba tak daleko się cofać, wystarczy przejść do jego poprzedniego oficjalnego meczu, czyli ostatniej kolejki La Ligi z Atheltikiem, gdzie zmarnował dwie setki. Z czego jedną na pustą w bardzo spektakularnt sposób. Także polecam mecze ogładąć, to byś wiedział, że Ferran daje nam obecnie porównywalny poziom, a jest młodszy i może dalej się rozwinąć. Póki jest w takiej formie (a jest w niej od dłuższego czasu) przestępstwem byłoby z niego nie korzystać i tyle.

2

@PauloPaz Xavi już próbował i nie wyszło. Nie każdy może być Tomaszem Mullerem.

0

@rodineusz Przeciętniak, który ratował nam z BVB, z Atletico, robił hat tricka asyst w El Clasico, był królem strzelców Copa del Rey i łącznie strzelił koło 20 bramek - to wszystko, będąc ZMIENNIKIEM. Jeśli to jest przeciętniak, to my tu w Barcelonie mamy samych przeciętniaków.

0

@MirusAmisz "Zmarnowanie dwóch setek jest nie do przyjęcia na takim poziomie" No to Lewandowski też jest nie do przyjęcia na takim poziomie, bo pudłuje on bardzo często.

19

Na Rayo Ferran oczywiście. Nie ma żadnego powodu, by go posadzić. Zagrał dwa dobre spotkania, w których strzelił ważne bramki i miał spory wpływ na grę. Lewandowski musi sobie wywalczyć miejsce w składzie z ławki, albo liczyć na słabszą grę Ferrana, tak to powinno wyglądać.

0

@Gibbon_FCB Dlaczego nie udowodnił? Strzelił gola w ważnym momencie. Zrobił to, co należy do zadań dziewiątki. Poza tym dobrze rozgrywał. Zmarnował dwie setki, to prawda, ale nie masz na świecie napastnika, który nie marnuje okazji.

3

Ferran Torres póki co udowadnia, że jak najbardziej może grać w pierwszym składzie dla Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?