0

@Comentateiro Nie wiem, jak tam to na Sofascore wygląda, bo ten portal ma niepełne dane sprzed sezonu 15/16, natomiast w suchych liczbach naprawdę byli blisko w La Liga.

Najlepszy sezon Messiego - 50 goli i 16 asyst w 37 spotkaniach - 1,78 G+A / mecz
Najlepszy sezon Ronaldo - 48 goli i 16 asyst w 35 spotkaniach - 1,83 G+A / mecz

Tak naprawdę, to Ronaldo był o włos od pobicia rekordu Messiego. Gdyby zagrał te 2 kolejki więcej, kto wie. W asystach był na tym samym poziomie.

Dalej - Messi 3 razy przebił barierę 40 bramek w lidze i tak samo Ronaldo 3 razy przebił tą barierę.

0

@Bilon87 Ale też ta różnica nie jest tak ogromna, jak niektórzy starają się dowieźć. Messi jest lepszy, ale to ta sama półka.

1

Ale się Suarezowi obrywa XD. Ale nie ma co się śmiać, bo Lewandowski raczej nie wymłodnieje w następnym sezonie.

6

Kiedyś to było... A teraz jakieś wymysły, 17-latkowie, emeryci, farbowani Brazole. Tak nisko upadliśmy.

0

Messi na spacerniaku dzisiaj

1

Wiadomo, że nie. Gdyby Nico chciał, to by tu przyszedł w poprzednim sezonie zamiast Olmo.

0

@Stinger_ Może i tak... Ale na pewno nie nabiliby tyle punktów, co w LKE. Chociaż, kto wie?

1

@fart Na papierze brzmi świetnie

0

@FcPortoFan1999 Niee, tylko by się ośmieszyli...

0

W tym sezonie 4 drużyny z Ekstraklasy w LKE i jesteśmy ustawieni na następne 5 lat.

0

W ogóle, jak to możliwe, że na te KMŚ się RB Salzburg z Austrii dostał? Jakoś nie kojarzę ich z wielkich sukcesów. W ostatnich 5 latach raz im się z grupy LM udało wyjść i od razu odpadli, a w LE też bez większych sukcesów...

27

Ronaldo zastał Arabię drewnianą, a zostawił jako najlepszą ligę na świecie. Koza.

0

Wiadomo, że fajnie by było, jakby Xabi sflopował, ale raczej nie ma co się łudzić.

4

Real Madryt otrzymał w tym sezonie 19 karnych, z czego zmarnował 7 (3 Mbappe, 2 Vinicius, 1 Bellingam, 1 Valverde).
To daje zatrważające 63% skuteczności z jedenastego metra.

1

@norbi77 Z drugiej strony, po co zaburzać presezon reszcie?

0

Oni te karne w ogóle trenują? Który to już w tym sezonie?

0

Lepiej było, jak po prostu ręką pokazywali. Żadnej informacji dodatkowej w tej mowie nie zawarł.

0

To musi być karny

0

@Tigermaus Lewy jeszcze nie taki stary, troche mu do Modricia brakuje

2

"Nie ma już siły grać po 90 minut" To jest chyba tekst, który pada z ust komentatorów za każdym razem jak Modrić wchodzi.

0

@norbi77 Ten turniej to idealna okazja, by właśnie tacy zawodnicy sobie pograli.

1

@Andi18 Tylko gdzie ma grać? Jego pozycję okupuje Bellingham, a piłkarza takiej klasy nie można posadzić

0

@hugz A po co to komu, taki Iniesta to im mniej włosów miał, tym lepiej grał

2

@Maker0 Przepraszam bardzo, dobrze cię rozumiem? Chcesz powiedzieć, że Lewy nie pasuje do systemu Flicka? W Bayernie spisywał się chyba całkiem nieźle. A może my gramy jakimś innym systemem?

0

@(L)iBarca Haaland, pasuje idealnie do systemu Flicka.

0

Wielcy Naserzy już by 3-0 wygrywali po hat-tricku kozy.

3

@ptrx Na DAZN jest za darmo po założeniu konta

1

@mekston Też Brazylia ma o tyle łatwiej, że są w środku sezonu

1

Pewne rzeczy się nie zmieniają.

1

@mekston Jeszcze te brazylijskie są mocne, Palmeiras, Flamengo, Botofago, wszystkie mają wartość koło 200 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?