kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Comentateiro Nie wiem, jak tam to na Sofascore wygląda, bo ten portal ma niepełne dane sprzed sezonu 15/16, natomiast w suchych liczbach naprawdę byli blisko w La Liga.
Najlepszy sezon Messiego - 50 goli i 16 asyst w 37 spotkaniach - 1,78 G+A / mecz
Najlepszy sezon Ronaldo - 48 goli i 16 asyst w 35 spotkaniach - 1,83 G+A / mecz
Tak naprawdę, to Ronaldo był o włos od pobicia rekordu Messiego. Gdyby zagrał te 2 kolejki więcej, kto wie. W asystach był na tym samym poziomie.
Dalej - Messi 3 razy przebił barierę 40 bramek w lidze i tak samo Ronaldo 3 razy przebił tą barierę.
0
@Bilon87 Ale też ta różnica nie jest tak ogromna, jak niektórzy starają się dowieźć. Messi jest lepszy, ale to ta sama półka.
1
Ale się Suarezowi obrywa XD. Ale nie ma co się śmiać, bo Lewandowski raczej nie wymłodnieje w następnym sezonie.
6
Kiedyś to było... A teraz jakieś wymysły, 17-latkowie, emeryci, farbowani Brazole. Tak nisko upadliśmy.
0
Messi na spacerniaku dzisiaj
1
Wiadomo, że nie. Gdyby Nico chciał, to by tu przyszedł w poprzednim sezonie zamiast Olmo.
0
@Stinger_ Może i tak... Ale na pewno nie nabiliby tyle punktów, co w LKE. Chociaż, kto wie?
1
@fart Na papierze brzmi świetnie
0
@FcPortoFan1999 Niee, tylko by się ośmieszyli...
0
W tym sezonie 4 drużyny z Ekstraklasy w LKE i jesteśmy ustawieni na następne 5 lat.
0
W ogóle, jak to możliwe, że na te KMŚ się RB Salzburg z Austrii dostał? Jakoś nie kojarzę ich z wielkich sukcesów. W ostatnich 5 latach raz im się z grupy LM udało wyjść i od razu odpadli, a w LE też bez większych sukcesów...
27
Ronaldo zastał Arabię drewnianą, a zostawił jako najlepszą ligę na świecie. Koza.
0
Wiadomo, że fajnie by było, jakby Xabi sflopował, ale raczej nie ma co się łudzić.
4
Real Madryt otrzymał w tym sezonie 19 karnych, z czego zmarnował 7 (3 Mbappe, 2 Vinicius, 1 Bellingam, 1 Valverde).
To daje zatrważające 63% skuteczności z jedenastego metra.
1
@norbi77 Z drugiej strony, po co zaburzać presezon reszcie?
0
Oni te karne w ogóle trenują? Który to już w tym sezonie?
0
Lepiej było, jak po prostu ręką pokazywali. Żadnej informacji dodatkowej w tej mowie nie zawarł.
0
To musi być karny
0
@Tigermaus Lewy jeszcze nie taki stary, troche mu do Modricia brakuje
2
"Nie ma już siły grać po 90 minut" To jest chyba tekst, który pada z ust komentatorów za każdym razem jak Modrić wchodzi.
0
@norbi77 Ten turniej to idealna okazja, by właśnie tacy zawodnicy sobie pograli.
1
@Andi18 Tylko gdzie ma grać? Jego pozycję okupuje Bellingham, a piłkarza takiej klasy nie można posadzić
0
@hugz A po co to komu, taki Iniesta to im mniej włosów miał, tym lepiej grał
2
@Maker0 Przepraszam bardzo, dobrze cię rozumiem? Chcesz powiedzieć, że Lewy nie pasuje do systemu Flicka? W Bayernie spisywał się chyba całkiem nieźle. A może my gramy jakimś innym systemem?
0
@(L)iBarca Haaland, pasuje idealnie do systemu Flicka.
0
Wielcy Naserzy już by 3-0 wygrywali po hat-tricku kozy.
3
@ptrx Na DAZN jest za darmo po założeniu konta
1
@mekston Też Brazylia ma o tyle łatwiej, że są w środku sezonu
1
Pewne rzeczy się nie zmieniają.
1
@mekston Jeszcze te brazylijskie są mocne, Palmeiras, Flamengo, Botofago, wszystkie mają wartość koło 200 mln.