kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@ViscaelBarca2007 Nie no, fajny był ten turniej ostatnio, jedyny minus to te godziny i pogoda.
1
@Culer9002 Problem jest taki, że grafikom dupa się pali, bo AI zabiera im robotę. Niestety to nieuniknione i takie wpisy nic tu nie zmienią.
0
@PatrykBarca Nie wiem, niech pokażą, co mają. Skąd mam wiedzieć? Wiem tylko, że nie można ufać nagraniu, które bez problemu byłoby w stanie AI zrobić.
1
@Pedri16Future Nie wątpię, że Tusk mógł coś takiego powiedzieć, ale jednak nagranie głosowe nie jest żadnym dowodem w obecnych czasach. Uwierzę, gdy dadzą wiarygodny dowód.
0
@gumaz A któryś z nich gra ofensywną piłkę?
0
@Faro O tym, co jest dla nas lepsze w danej sytuacji.
0
@Rhaan Wiadomo, że nie wejdzie. Korwin na to nie pozwoli. Chociaż moim zdaniem z dwójki Braun - Korwin, to Braun jest znacznie bardziej niebezpieczny.
0
@Transu96 Atletico niby nie jest topową drużyną XD?
2
@Frimpong wszystkie 3 w siedzibę PZPN'u
0
@Faro Nie mówię o poziomie sportowym.
3
Fermin > Nico. Oby go nie sprzedali.
1
@MOLESTA A wiesz, że Yamal w poprzednim sezonie też zrobił tylko 5/5 w lidze? A jednak był jednym z naszych najlepszych zawodników.
0
@Roobo ciekawe, czy to nie AI, no ale chyba niemożliwe żeby się tak skompromitowali...
1
@Bocheno1 Coś w tym jest
0
@Gall Ja uważam, że powinniśmy wzmacniać się na pozycjach, gdzie mamy braki - docelowo zmiennicy dla Balde i Kounde, do tego zmiennik dla Raphinhi. Oszczędności nigdy za wiele, gdy w perspektywie mamy bezkrólewie na pozycji dziewiątki. Lewy się kończy, a z Ferranem może być różnie, chociaż sezon miał świetny.
0
@ShawnC Dobra, ty nie przekonasz mnie, ja nie przekonam ciebie, więc chyba już starczy. Osobiście nie mam nic przeciwko, żeby Nico odniósł tutaj sukces, ale uważam, że jest nisko na liście priorytetów naszego klubu. Być może Ferran rozwiąże w następnym sezonie nasz problem na dziewiątce, a być może nie. Wolałbym wtedy obudzić się z odpowiednią ilością gotówki, żeby sprowadzić godnego następcę Lewego.
1
@Veysel Pytanie, czy Raphinha spisałby się na 9tce. W sumie warto spróbować, ale to też zależy od tego, co pokażą Lewy i Ferran w tym sezonie.
0
@ShawnC No tak, ale ty przecież powiedziałeś, że on prawie nie przebywa na skrzydle xD. No to ci tłumaczę, że przebywa i odgrywa tam kluczową rolę. To, że pojawia się jeszcze w środku to bonus, a nie esencja jego gry.
0
@ShawnC Raphinha robi to, bo Flick uznał, że tego potrzebuje drużyna. Być może to jest nam potrzebne bardziej, niż przysłowiowy "wiatr" na skrzydle. Swoją drogą, zapędzasz się już troszeczkę. Obejrz sobie heatmapy Raphinhi z tego sezonu i nie mów mi tu bzdur, że on tam nie przybywa prawie w ogóle. On tam przebywa znacznie więcej niż w środku pola. W środku pola grają Olmo i Fermin, to nie jest tak, że oni nagle wyparowują. To oni wykonywali obowiązki 10tki, nie Raphinha.
0
@ShawnC Modlę się, byśmy już zawsze mieli skrzydłowego, który znika w taki sposób.
1
@Gall I w czym nam to przeszkodziło? Gdzie problem? Takie było założenie taktyczne i między innymi to dało nam tryplet krajowy. Mieliśmy najlepszą ofensywę na świecie. Gdyby nie obrona, to gralibyśmy w finale LM. Dlaczego mamy zmieniać coś, co działa TAK dobrze?
0
@ShawnC Co z tego, że poruszał się w strefie 10tki, skoro nie wykonywał jej zadań taktycznych? Robił to, co powinien robić lewy skrzydłowy. Wychodził na pozycje, dośrodkowywał, pracował w obronie i w pressingu w swojej strefie. To jest zupełnie inna rzecz, od czasu do czasu pojawić się na danej pozycji, a grać tam cały czas.
1
@Comentateiro Dla kogoś takiego nie warto przesuwać na obcą pozycję Raphinhi (z tego, co widzę, to na 10tce zagrał ledwo 20 spotkań w karierze). To moja opinia. Jak już mamy kogoś sprowadzać na tę pozycję, to zmiennika dla naszego najlepszego piłkarza ostatniego sezonu.
0
@KacperVEB Właśnie! Jeszcze powiedzmy, że zrozumiałbym to, gdybyśmy nie mieli lewego napastnika. Ale mamy. Najlepszego na świecie. Tu naprawdę nie trzeba nic zmieniać. Nie powinno się nic zmieniać.
0
@ShawnC Nie da się lepiej :/ Mieliśmy pecha z Interem, ale tam nie zawiodła ofensywa, tylko obrona.
Skąd pomysł, że Raphinha nadaje się najlepiej na 10tkę? On tam zagrał jakieś 20 spotkań przez całą karierę. Dla porównania - 190 na prawym skrzydle, 140 na lewym.
0
@ShawnC Takie były założenia taktyczne i wyszło nam to na dobre. Po co zmieniać coś, co działa?
0
@ShawnC Faktycznie, była tam gigantyczna dziura, która tylko strzeliła 34 gole i 22 razy asystowała. Niestety przeszkodziło nam to w wygraniu trypletu krajowego.
0
@Goralkov Mówię o dalszej przyszłości. Jak chcesz, to możesz polegać na Ferranie, jak Lewy się skończy, ale ja tam bym wolał zobaczyć tutaj Haalanda, Alvareza albo jakiegoś innego klasowego napadziora.
0
@Derean Dlaczego ktoś z dryblingiem jest potrzebny? Liverpool świetnie radził sobie z Salahem, który nie słynie z dryblingu. My w drużynie mamy wystarczająco magii, za to odpowiadają Pedri i Yamal. Potrzebujemy konkretów, a tutaj nie ma nikogo lepszego od Raphinhi.
I tak, Raphinha jest lewoskrzydłowym. Ściśle mówiąc, zawsze był prawoskrzydłowym, ale przystosował się do naszej sytuacji. Cały sezon grał na tej pozycji z drobnymi wyjątkami. To, że zagrał 3-4 mecze dobrze ustawiony niżej, to nie znaczy, że to jest jego główna pozycja.
0
@Derean Ale my już mamy lewoskrzydłowego. Najlepszego na świecie, tak się składa.