kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Oj, naszym gwiazdom by się ten Skorża nie spodobał. Za dużo biegania, za dużo bronienia.
0
Skorża nie do wyjęcia, to bierzemy Nawałkę i gotujemy
0
@Metempsychosis Mówię o Cristiano, za te parę lat raczej już zawiesi buty na kołku. Do tego dajesz Lewandowskiego u nas i mamy mecz legend
1
@CurryTheGoat30 Już kiedyś wygrał z Barceloną
1
Kulesza ściąga do Polski Ronaldinho, a Polacy jeszcze mają czelność narzekać. Dobrze, że jest jedynym kandydatem, może w następnej kadencji ściągnie Ronaldo na mecz legend.
3
Wielka Urawa Macieja Skorży prowadzi, a to heca.
0
@ViscaelBarca2007 Nie wątpię, że potrafiłby to ułożyć, gdyby była taka konieczność grać Alvarezem.
1
@Faro Ma 17 lat, za miesiąc 18, więc już bez przesady z tym dzieckiem. Tak jak mówiłem, w jego sytuacji szukać dziewczyny to jak igły w stogu siana, więc równie dobrze może się zabawić.
0
@ViscaelBarca2007 Ja uważam, że do stylu Flicka potrzebna jest rasowa dziewiątka, mocna fizycznie i zabójcza w polu karnym. Widzieliśmy, co robił Bayern Flicka z prime Lewandowskim na szpicy. Obecnie stylowo najbliżej jest Haaland, zdaje się.
0
@Faro Jeśli jedynym celem takiego spotkania jest "zamoczyć", to równie dobrze może umówić się ze specjalistką ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A tak poważnie, to osobie sławnej w takiej skali jak Yamal bardzo trudno znaleźć rówieśniczkę i nawiązać poważną relację. Nie miał takiego szczęścia jak Messi, by poznać kobietę swojego życia przed osiągnięciem sławy.
0
@Criss18Barca Żona Lewandowskiego się obciera o muskularnych Hiszpanów, a potem wstawia to na social media i jakoś to mu nie przeszkadza. Dla każdego poukładane życie prywatne będzie znaczyć co innego.
0
@Faro Co w tym złego? Ja tam nikomu do łóżka nie wchodzę. Niech robi sobie to, co daje mu szczęście.
0
@PatrychoO A co w tym takiego złego? Miał ochotę, to zaprosił. Kogoś skrzywdził?
1
@Ghostface Tak tak, ale zauważ, że 5 i 6 sezon wciąż trzymały jakiś poziom. Wtedy mieli jeszcze to wszystko, co pozostawił Martin, razem ze wskazówkami, więc jako tako udało im się to skapitalizować (wysadzenie septu, wskrzeszenie Jona, Hardhome, bitwa bękartów, chociaż ja akurat zwolennikiem jej nie jestem, Arya i Walder Frey). Większość z tego, to były wydarzenia, które można było jako tako prognozować po książkach Martina. Im dalej w las, tym mniej było takich wskazań, a wątki trzeba było budować znowu od podstaw. I tutaj pojawia się problem twórczy D&D, to zadanie ich przerosło, a do tego nałożyła się masa innych spraw o których mówisz.
1
@Ghostface Największy problem moim zdaniem był taki, że musieli w rok-dwa zrobić to, z czym Martin męczy się od jakichś kilkunastu lat... Co prawda uprościli sobie zadanie, opuszczając kilka ważnych linii fabularnych z AFFC i DWD, ale wciąż zadanie było bardzo trudne. Jednak jest ogromna różnica, między tworzeniem czegoś swojego od zera, a nadbudowywaniem tego, co już zostało przez kogoś zrobione.
4
@Ghostface Co do Gry o Tron, to przecież to jest fakt, a nie opinia. Jakby D&D mieli materiał książkowy do końca, to zachowaliby conajmniej przyzwoity poziom. Oczywiście już wcześniej dokonali wielu znaczących zmian w stosunku do treści książek, natomiast często były to zmiany, które wynikały z potrzeb medium telewizyjnego, zmiany na plus lub takie, które nie naruszały ducha historii.
0
@addept A mało to ma Lewy meczy, w których znika w pierwszym składzie? Nie ma napastnika, który w każdym meczu będzie brylował.
2
@addept No co ty mówisz... Nie były fajerwerki? To był kapitalny sezon Ferrana. 19 goli i 7 asyst w 1930 minut to są wspaniałe liczby. Strzelał i asystował z wielkimi rywalami. Był najlepszym zmiennikiem na tej pozycji na świecie. Pokazał, że ma potencjał by grać w pierwszym składzie.
1
@szela1899 ŚO to my mamy nadmiar. Inigo, Cubarsi, Araujo, Christensen + mogą tam grać Kounde i Garcia. My potrzebujemy zmienników na boki obrony.
1
Wiele zależy od następnego sezonu, jeśli zagra taki jak ten miniony, to pewnie go przedłużą. Natomiast ja stawiam, że pałkę będzie przejmować już Ferran.
0
@Lucyffffer1922 koniec końców wyniki rządzą piłką. Z drugiej strony uwielbiają go tam, wygrał nawet nagrode dla trenera miesiąca w lidze. Tylko mnie to trochę dziwi, bo jak na ekipę z największą wartością rynkową to raczej słabo im idzie.
0
@Frimpong tylko pytanie, czy go nie wywalą z tej roboty zaraz, bo on tam robi minimum przyzwoitości póki co, poza wygraną azjatycką LM, ale tam prowadził ich tylko w finale.
5
@Kengo Joan nie wystarczy. My potrzebujemy zmienników na boki obrony - widzieliśmy, co się stało, jak wypadli Kounde i Balde na kluczowy mecz z Interem. Dla mnie to ważniejszy transfer niż Nico.
1
@Popitek12 Ale przecież to jest całkowicie możliwa opcja. Istnieje prawdopodobieństwo, że jesteśmy pierwsi. Znane są też koncepcje, że istnieje Wielki Filtr, który miałby sprawiać, że zaawansowane cywilizacje istnieją krótko. A wiemy, że niska jest szansa na to, by dwie takowe rozwinęły się w tym samym, dość wąskim oknie czasowym (nasza planeta potrzebowała ok. 4 mld lat na wykształcenie takowego, a istniejemy zaledwie od paru milionów lat w zmiennych formach, z czego od jakichś 10 tys. lat możemy traktować się jako, powiedzmy, cywilizację).
0
Europa póki co się ośmiesza :/
1
@barcelonaLM Erling Haaland - 1,02 goal/match
0
@messi564 Pewnie sprawdziłby się okej, ale optymalnie jest mieć dobrego finishera. Pamiętamy, co robił Bayern z prime Lewandowskim. W tym momencie Haaland ma najbardziej zbliżony profil, zdaje się.
3
Minął 3 rok od transferu Mudryka do Chelsea i dalej nikt nie jest w stanie wytłumaczyć, jakim cudem on był wart 70 mln.
5
@Criss18Barca Adwokat, lekarz, premier, prezydent... Wychodzi na to, że ludzie wykształceni nie mogą oprzeć się pokusie dania sobie po mordach od czasu do czasu.
0
@Gall Nie wiem, na jakiej zasadzie to działa, ale na takim Sofascore to często widuję, że bardziej podwyższa ocenę stworzona wielka szansa niż sam gol. Już nie wspominając o tym, że jak ktoś zrobi 3 dryblingi udane w meczu, to ocena rośnie o 1 w górę.