6

No i odpoczynek dla Pedriego. Elegancko.

0

Dobre miejsce dla Lewego na wolny.

1

Typowy Lewy z ostatniego sezonu. Gola strzeli, ale oczywistą szansę spartoli.

14

Yamal nie dość, że sam jest fenomenalny, to jeszcze podnosi poziom Kounde o jakieś dwie półki.

0

To jest też ogromna różnica fizyczna między Yamalem, a Bardhjim.

0

Swoją drogą Lewy wyjątkowo szczęśliwy w tym roku, same słupki obija, a i tak wpada.

0

Będzie Złoty Balon w tym roku jak nic, przecież to jest niepojęte

0

@Sulimo Isak też przeciętnie w Liverpoolu, a tutaj raczej były spore oczekiwania.

0

Gyokeres dość słaby początek w Arsenalu.

0

@Aragorn33 Zupełnie mi się nie podobał, fizycznie był po prostu miażdżony przez rywali. To jeszcze nie ten moment.

1

I dlatego właśnie ma grać Ferran.

3

Niestety ale ten Dro i Ronny się na razie nie nadają.

0

@daniel32778 Lewy strzela wolne, ale robi to tylko z jednego, specyficznego miejsca na boisku. Jak sobie obejrzysz jego gole z wolnych, to zawsze są strzelane właśnie z okolic lewej strony pola karnego.

1

Stary dobry Real wrócił?

2

To jest chyba najgorszy sędzia w całej La Lidze. Zawsze jak go widzę u nas w meczach, to są jakieś kontrowersje. Nawet Soto Grado się zdarzają dobre spotkania, a temu nie.

0

O panie, co to za masakra się tu wydarzyła? Obserwowałem do czasu 2-2, a potem mi się znudziło, a tu takie prezent :)

0

@Gibbon_FCB Bardziej - w tym roku.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 On już od dłuższego czasu indywidualnie jest najlepszym piłkarzem na świecie. Mniej więcej w styczniu wszedł na ten poziom i już z niego nie schodzi.

0

Atletico ma to coś, że zawsze lubi sobie powalczyć z Realem. To się szanuje.

8

Szkoda gadać. Ciężka praca się nie klika, liczą się trofea, efektowność i marka.

1

@mekston Wiadomo. Haaland w poprzednim sezonie bodajże też miał 10 goli w pierwszych 5 kolejkach Premier League, ale skończył przeciętnie. Zobaczymy. Kane ma ten plus, że dopisuje mu fart jak chodzi o karne.

0

@mekston Jak nie w tym sezonie, to w następnym. Kane nie odpuści, póki ten rekord nie będzie jego.

1

Jednego z najlepszych ligowych sezonów na świecie Lewemu nikt nie zabierze. W końcu wykręcił 1.41 gola na mecz - 2 najwyższy stosunek gola/mecz w historii 5 najlepszych lig od 1960, lepszy miał tylko Messi w 12/13 - 1.44

Ale rekord może stracić.

1

@FCB_dimiC Stać go na więcej...

4

10 goli Harry'ego Kane'a w pierwszych 5 kolejkach Bundesligi! Tu rośnie kolejne podejście pod rekord.

0

Bayern rozpoczyna kolejną masakrę?

1

@spiderman1899 Chyba sobie Fundację puszczę. Jakaś straszna posucha jest w tym roku, nic ciekawego nie widziałem do tej pory. W poprzednim była masa seriali, które obejrzałem, jedne lepsze, jedne gorsze. Łącznie to pewnie z 15 seriali obejrzałem. W tym tylko 2.

2

Nie chcę nic mówić, ale mamy już 7 rozegranych meczów w sezonie, a Olmo cały czas jest zdrowy.

0

Garcia ma wszystko lepsze, ale Szczena to jest solidny poziom. Na 2-3 miesiące w tym momencie sezonu może być, ale na najważniejsze musi być Joan.

1

W gruncie rzeczy, nie ma tragedii. Ważne, żeby poradzić sobie w lidze, bo z LM to się praktycznie nie da odpaść w grupie w nowym formacie. Musielibyśmy srogo dać dupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?