kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@daniel32778 Wygrali 6 razy na 8 ostatnich lat.
2
@Bolton Nie tylko on, taki Isak też już może się zabierać spowrotem do Newcastle. Dobrze wydane 250 mln?
0
@daniel32778 Przecież Bayern też ostatnio nie wygrał ligi. Powiedz mi, jak inaczej nazwać klub, który na 8 ostatnich lat 6 razy zdobywa mistrzostwo? City jest dominatorem ligi angielskiej, to jest fakt, nie opinia.
0
Przed nami 12 kolejka ligi, a Robert Lewandowski ma na koncie jedynie 4 gole. To chyba pierwsza taka sytuacja w jego karierze od czasu pierwszego sezonu w BVB.
0
@daniel32778 A dlaczego miałby odchodzić z City? Ma tam wszystko. Wielkie pieniądze, potężny klub finansowo, dominator najlepszej ligi na świecie, trener, od którego może się wiele nauczyć, projekt sportowy układany pod niego.
1
14 goli w 11 spotkaniach, Haaland wyrównuje ligowy wynik Roberta Lewandowskiego z poprzedniego sezonu
2
@Dankho94isback Częstsze oszczędzanie Pedriego i Yamala. Nie dość, że pomogłoby to uniknąć przeciążeń mięśniowych, to jeszcze drużyna uczyłaby się grać bez nich, co też jest ważne.
1
@Czyhrynski No tak, bo przecież dokładnie o to mi chodziło. Oczywiście, że się podniesie. Ale nie w klubach z topki Serie A.
0
Ten Zalewski to już chyba nigdy się nie podniesie z ławki na dłużej. Niestety, ale czasami trzeba zrobić ten krok w tył, żeby pójść do przodu, ale on wciąż wybiera sobie najlepsze kluby w Serie A, w których ma bardzo ciężko o minuty. Gdyby poszedł do jakiegoś klubu ze Francji, z Belgii, Holandii, może Turcji, to chociaż miałby szanse.
1
I znowu to samo - Ferran regularnie strzela, gra nieźle, ale i tak jest zsyłany na inną pozycję. Jak on ma złapać formę na dziewiątce w takiej sytuacji?
0
Ech, a już zrobił smaka, że uda się go sprzedać...
0
Harry Kane w swoim pierwszym sezonie po 10 kolejkach Bundesligi:
- 15 goli i 5 asyst
Harry Kane w swoim drugim sezonie po 10 kolejkach Bundesligi:
- 11 goli i 7 asyst
Harry Kane w swoim trzecim sezonie po 10 kolejkach Bundesligi:
- 13 goli i 3 asysty
Anglik znowu zaczyna potężnie. By pobić rekord Lewego i zapisać się w historii, będzie musiał jednak podtrzymać tą formę do samego końca, a to do tej pory mu się nie udawało.
1
@FcPortoFan1999 Z tym, że jedna kolejka go ominęła.
1
@Adran360 Pajcyk, pajcyk, pajcyk! Pajcyk gol!!!
2
@Matheu12 A co za różnica, czy mamy jednego dominanta, jak w Bundeslidze, czy dwóch, jak w La Lidze?
1
Kane tutaj nie pomógł swoim wybiciem...
0
Czyżby Bayern zmierzał po pierwszy mecz bez wygranej w tym sezonie?
1
@Ryoumen No w sumie, to tak XD.
2
@tbas Przecież ta linia jest grubsza niż rzekomy spalony XDD
4
@directedbyfcb Rzecz z Robertem jest taka, że im dłużej on nie gra, tym więcej zyskuje w oczach większości Ramblowiczów. Np. teraz, gdy tak wiele osób pcha Lewego do pierwszej 11stki, mimo tego, że Ferran gra nieźle i regularnie strzela. Ludzie zapominają, że dobra forma Lewego pojawia się na 2-3 miesiące i znika.
Jak na moje, to trzeba dać mu czas. Gdy Ferran przestanie dostarczać, a pewnie tak się w końcu stanie, to Lewy będzia miał swoją szansę.
1
Z jednej strony tęskno za Lewym z poprzedniego sezonu, a z drugiej...
3
@Herato Ma lepsze długie podania i częściej pokazuje się do małej gry.
3
Lewandowski, Raphinha i Lamine Yamal spędzili w tym sezonie jedynie 14 minut razem na boisku.
Koniec pięknego trio?
2
Benjamin Sesko - 76,5 mln euro, 12 meczów, 2 gole i 1 asysta.
Przecież United by lepiej wyszło, jakby wykupili Rodado z Wisły za pół miliona. Albo Pululu z Jagi.
2
@Darek_Maruszczak Tak i dlatego własnie na stronie głównej wisi od paru dni przypięty artykuł "Kibic Barcelony MUSI przeczytać tą książkę". Ja nie wątpię, że jest tam zapisane sporo prawdy, ale wolałbym zobaczyć prawdziwe cytaty z wywiadów z książki, bo jakoś ciężko mi na słowo uwierzyć, że Gavi w wywiadzie obsarowywałby dupę koledze i narzekałby na machanie łapami Lewego. To jest bardzo prawdopodobne, ale dlaczego reklamujecie rozmowę gościa z jakimś innym dziennikarzem, gdzie powielane są jakieś ploteczki, zamiast podać cytaty (Tak, jak to robicie w przypadku normalnych wywiadów)?
0
@Darek_Maruszczak Tak, wiadomo. Przecież wy to robicie dla idei, z powołania, a nie dlatego, że ktoś sypnął groszem. Nie ma się czego wstydzić, ale też nie ma co dorabiać do tego jakichś filozofii.
0
@paweldunajecfcb No tak minimum ze 100. To nie może być byle kto, musi mieć powodzenie!
3
@bartekvisca Na razie to Ferran wygrywa rywalizację.
2
Poczekajmy, zobaczymy. Jeszcze większość sezonu przed nami. Zobaczymy, w jakiej formie będzie Lewy.
0
@Majkel34 Skończyłoby się na trylogii, po jednym zwycięstwie na łeb i jeden remis.