7

@Kgorecki2500 Bednarek z zerwanymi więzadłami.

2

@blakkudium Klasyczne zejście do rozegrania w wykonianiu Lewego :)

0

@Gall Najpierw musi rozegrać dobry sezon, a to też nie takie hop siup :)

2

@mekston Zdecydowanie na tak. Już sam karny jest w 90% przypadków nieproporcjonalną karą do wykroczenia, a co dopiero z dobitką.

3

@Aragorn33 Ale ten budynek jest bardzo często podświetlany na wiele różnych okazji. Dla mnie to jest nic wielkiego po prostu.

1

@Aragorn33 Ja tam nie chcę nikomu przywalić, gdzieś to mam, czy przyjedzie na kadrę dzisiaj, jutro, pojutrze, czy w ogóle na nią nie pojedzie. Dla mnie to już dawno powinien był z niej zrezygnować.

Tylko takie wymuszone mi się to wydaje. Wielka niespodzienka, też mi coś.

0

@Aragorn33 No wiesz. Mimo całej mojej sympatii do Lewego, to jednak jest to PR'owa bestia. Też nie za bardzo rozumiem, dlaczego on tam musi być przy tym podświetleniu?

0

@Bogan No tak. Ale jaki to ma zwiazek z dyskusją, bo nie za bardzo rozumiem?

0

@Aragorn33 Nie zdziwiłbym się, jakby zaraz się okazało, że tak naprawdę sklecili na szybko tą historyjkę by przykryć nową aferę. Już się Lewemu tak zdarzało, np. z pożegnaniem Grosika.

0

@Czyhrynski To raczej nie kwestia ligi, z której przychodzi. Taki Isak przecież przychodził z najlepszej ligi na świecie, a gra gorzej niż Sesko z Bundesligi w United (a to już jest wyczyn)...

18

Miał być transfer na ławkę, a tymczasem Rashford rozegrał bodajże najwięcej minut ze wszystkich piłkarzy Barcelony. Już przekroczył oczekiwania, ale zobaczymy co będzie, jak zwiększy się rywalizacja.

0

@graco14 Gdybyśmy nie mówili o Barcy Flicka, gdzie bramki padają jak muchy, to też bym tak myślał. Ale tutaj Robert może spokojnie te 22 bramki łyknąć, jeśli dopisze zdrowie i rywalizacja z Ferranem zacznie przebiegać po jego myśli.

1

@Derean Zwłaszcza, ze miał obok siebie dwie nominalne dziesiątki. To Olmo i Fermin mają przejmować pałeczkę z przodu, Frenkie jest tylko (i aż!) rozgrywającym.

0

@tbas Jeśli uda mu się przebić do pierwszego składu, to myślę, że jeszcze 22 bramki są w jego zasięgu. Do końca sezonu minimum 31 spotkań (przy założeniu, że od razu odpadniemy z LM i pucharów), więc czasu ma sporo.

8

Suarez i Kubala poza zasięgiem, ale do Eto'o tylko 22 bramki. Skończony Robert w 4 lata robi TOP 5 Barcy? To by było coś.

/photo/1

9

De Jong to był dla mnie drugi najlepszy zawodnik tego meczu po Robercie. Nawet Pedri rzadko miewa takie mecze. To on dyrygował naszą drużyną, przez niego przechodziły wszystkie piłki, zabezpieczał posiadanie. Nietypowo dla niego również wiele podań do przodu. Z takim Holendrem absencja Pedriego nam nie straszna.

0

To też nie tak, że on powiedział, że to był niesprawiedliwy karny. On mówi, że po prostu mieli pecha. I ciężko jest się z nim nie zgodzić, bo to był taki karny, jak ten Garcii w klasyku. Akcja, gdzie nie ma żadnego zagrożenia, ale komuś się akurat ręka podłoży i od razu karny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ciekawe, co tam im Lewy na ucho szepcze.

/photo/1

0

@Nightraider Ciężko będzie z tym Schlotterbeckiem. Tutaj się rzucają wszystkie wielkie marki, Real, City, Live, Bayern... W naszej sytuacji finansowej raczej jesteśmy bez szans.

12

Flick powinien mieć ostateczny głos, ale ja jestem na tak. Jak chodzi o wymierne korzyści, to sportowo nie ma wątpliwości, że byłby wartością dodatnią, o wpływie marketingowym już nie mówiąc. Do tych niewymiernych na pewno zaliczyłoby się odpowiednie pożegnanie legendy, którego Messi wcześniej nie otrzymał.

1

@Bykunn On już strzelił kiedyś podobną główkę, z Valencią w 23/24 jak też hat-tricka skompletował.

0

W sumie, to trochę dziwne, że Flick nigdy później nie wrócił do tego ustawienia z Olmo na fałszywej 9tce. Chodziło to świetnie.
https://x.com/InatFCB/status/1987139632887132503

3

Femina instrumentum diaboli... Wykończy nam Anka Robercika. Jak nie bachaty i obcieranie się o umięśnionych Hiszpanów, to eventy w USA. Nic, tylko współczuć.

2

@Dankho94isback W sumie to wstawiłem go, bo nie było za bardzo wyboru :) Każdy, kto coś tam grał, to przynajmniej asystę zaliczył, nie licząc bramkarzy oczywiście.
Właśnie Balde i Kounde mieli sporo fajnych wrzutek na Roberta, ale takiego Araujo się tu nie spodziewałem

14

Nie chcę nic mówić, ale taki Ibra wrócił do Europy z MLS i grał całkiem nieźle...

3

@Matheu12 W sumie, dlaczego nie? Jeśli chce, to taka opcja do rotacji byłaby fantastyczna.

5

Najlepsi asystenci Roberta w Barcelonie:
1. Raphinha - 10 asyst
2. L. Yamal, Fermin - 6 asyst
4. Balde, Kounde - 5 asyst
6. Araujo, Gundogan - 4 asysty
8. Dembele, Roberto, Garcia, Gavi, De Jong, Torre, Inigo - 3 asysty

Co ciekawe, Pedri zanotował tylko jedną asystę do Roberta.
Wśród piłkarzy, którym nigdy się to nie udało, mamy Cubarsiego, Abde, Roque, Gerarda Martina, czy też Wojciecha Szczęsnego.

1

Tak jak patrzę na liczby Rashforda, na to, jak bardzo stara się grać zespołowo, to myślę, że powinienem być w ogromnym zachwycie nad Anglikiem. A jednak tak nie jest. Może to dlatego, że Raphinha przyzwyczaił nas do jeszcze wyższego poziomu?

0

@PawkoFCB Dlatego piszę, że nie pali się, żeby tu przyjść. Gdyby tego chciał, to nie przedłużyłby kontraktu z City na takich niebotycznych zasadach. Obecnie nie ma klubu, który udźwignąłby finansowo taki transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?