0

Raphinha to najlepszy zawodnik ery Flicka i tutaj nie ma nawet o czym mówić.

0

Ale ten Eryk jest przeciętny w obronie... Przeciętny w najlepszym wypadku...

1

Olmo znowu spierdzielil podanie Lewego...

1

Teraz ładnie Robercik.

1

@JanuszKorwinMikke Christensen to nie jest przeciętniak?

10

Przydałby się jakiś kolejny hat-trick Robercikowi. Tak tylko sobie mówię...

5

Przypominam, że do tej pory w obecnym sezonie trio Rapha - Lewy - Yamal spędziło jednocześnie na boisku zaledwie 11 minut.

3

Jak był za 20 mln po świetnym sezonie w Stuttgarcie, to trzeba było go brać. Teraz już za drogi w stosunku do wieku i jakości.

1

@PatrychoO To na Chromie akurat :/

37

"Lewandowski musi się pożegnać. Burza w Barcelonie, jest oficjalny komunikat"

Po wejściu w artykuł dowiaduję się, że Lewy owszem, musi się pożegnać... z Ferminem, który złapał kontuzję.
Ach te polskie media sportowe.

0

@clyde Ta, XD. Poczekaj, aż będziesz robić achievement na zabicie 50 przeciwników strzałami w głowę.

0

@Encore Nadal nie rozumiem dlaczego go zwolnili... Zresztą, Kosta Runjaić też swoje robił. Wiadomo, że na podwórku krajowym nie było idealnie, bo Legia zawsze celuje w mistrza, ale w Europie pokazywali klasę.

0

@TaughtMule Piszczek już w pierwszym swoim sezonie wyprowadzi GKS Tychy z 1 ligi. To jest dopiero talent...

0

@4Fabregas4 Jak byś rozumiał na czym polega piłka, to byś wiedział, że jak chcesz zagrać na ścianę i odegranie, to grasz do nogi, a nie na 3-metrowy dobieg. Zobacz sobie jak to wyglądało w meczu z Holandią z Kamińskim.

1

@Arkon Spin-offów akurat w to nie wliczam :) FTWD miało jeden oglądalny sezon, Dead City było okej, ale drugiego sezonu nie widziałem, a ten z Rickiem i Michonne to było romansidło, bardzo słabe w dodatku... Ogólnie, to nie wiem, czy chociaż jeden spin-off im wyszedł dobrze.

0

@Arkon The Walking Dead... Takie moje guilty pleasure, chociaż pierwsze 4 sezony były naprawdę dobre. Stamtąd podobnie, mega mnie wciągają te klimaty, chociaż uważam, że sam serial jest średni i pełen nudnych wypełniaczy.

1

@4Fabregas4 Tak, no świetne podanie, na 3-metrowy dobieg.

29

Ludzie, on w LM zagrał 180 minut... On miał serie w Barcelonie w La Lidze, że nie strzelał gola przez 600, 700 minut. To również kwestia formy drużyny. Zresztą, po takim meczu zarzucanie dziewiątce, że nie strzeliła gola, to jest jakieś kuriozum. Przecież u nas zupełnie nie istniała linia pomocy. Zupełnie. Jak dziewiątka ma strzelać, gdy drużyna traci piłki już w fazie przejściowej? Gdy Yamal dostaje piłki w najlepszym przypadku na linii środkowej boiska? A później, grając w 10tkę poł meczu?

Wstawcie tam Mbappe, Haalanda, Prime Lewego z Bayernu i też nie strzelą. Tak zwane factos.

0

@Culer9002 Niczego się Araujo nie nauczył... Jednak doświadczenie w szatni doświadczeniem, ale młodzi muszą umieć z tego korzystać. I chcieć, przede wszystkim chcieć. Ale Araujo ma swój kodeks i on ma to gdzieś.

0

@Stinger_ Oho, a to nawet nie wiedziałem.

3

@mordini123 Cypr widzę też ładnie kosi punkty na lidze konferencji ogórów.

1

@blakkudium Ja tam wolę De Jonga, który zapomniał, że ma za nią biec

0

On naprawdę jest kontuzjowany, czy po prostu mu się piłka znudziła? To już tyle czasu, że zaczynam mieć wątpliwości.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zagrali razem w tym sezonie 11 minut (wszyscy trzej jednocześnie na boisku). Przecież to jest straszne...

1

@gaucho104 nie sprawdziłby się, mamy w klubie dwóch lepszych napastników plus Rashford który może tam grać.

0

CHORE liczby topowych dziewiątek na świecie (klub + reprezentacja):

Erling Haaland - 32 gole i 3 asysty w 22 spotkaniach - 1,59 G/A na mecz
Kylian Mbappe - 27 goli i 6 asyst w 22 spotkaniach - 1,5 G/A na mecz
Harry Kane - 29 goli i 3 asysty w 23 spotkaniach - 1,39 G/A na mecz

Co tu się wyprawia w tym sezonie??

0

Więcej, więcej, dajcie mu więcej!

0

@mekston O panie, kiedy on tyle nastrzelał...

4

Tylko transfer Erlinga Haalanda do FC Barcelony i jego gra pod batutą Hansiego Flicka da światowej piłce to, czego potrzebuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?