0

@zabibarca Skończy w Legii. Zapamiętaj moje słowa...

1

Tak, ale Yamal lubi też sobie czasami przysymulować.

8

Lego wypuszcza nowy zestaw. Ronaldo w końcu będzie miał co włożyć do gabloty...


1

Kto to jest Arrascaeta?

6

Wyobraźcie sobie, że za 150 mln kupujemy topowego napastnika z Premier League, sprawdzonego w mocnym klubie, strzelającego 20+ bramek w lidze angielskiej. A on strzela 2 bramki w 1/3 sezonu. Uff, jak dobrze, że takie rzeczy się nie zdarzają...

0

@michal26 Ja tam odpuszczę sobie dalszą dyskusję, bo nie jestem w żadnej pozycji by się wypowiadać na ten temat. Ale tak z punktu widzenia laika to nie wygląda to dobrze dla żadnej ze stron, jak to w wojnie.

0

@Kgorecki2500 No tak, tylko co to jest Hulajpołe? Przecież to miasto o zerowym znaczniu strategicznym. Mogliby podbić 100 takich Hulajpoł i na Ukrainie by to nie zrobiło większego wrażenia.

0

@michal26 Wiesz no, 500 km kwadratowych to jest ledwo 0,08% powierzchni Ukrainy. Być może było tam jakieś ryzyko przełamania linii obrony Ukrainy, ale ja akurat jestem sceptyczny, bo od dwóch lat front stoi w miejscu.

0

@Kgorecki2500 Ale patrzę na mapę i nie widzę, żeby to się jakoś ruszyło. A ZSRR akurat wprowadzało słynną dyrektywę "Ani kroku wstecz" po operacji Fall Blau, gdzie 3 Rzesza w bardzo krótkim czasie podbiła ogromną część Kaukazu i prawie odgrodziła ruskich od dostaw ropy naftowej.

6

@Kgorecki2500 Jak na moje, to front stoi w miejscu od 2 lat...

0

@AxelF dziwnie piszesz "rzut karny", ale okej...

0

@FcPortoFan1999 Aha, a więc mają tam dwa puchary. To ciekawe, myślałem, że PL jest tu unikalna.

0

@FcPortoFan1999 No właśnie tak się przygląm od jakiegoś czasu i w pucharze zawsze sobie odpoczywają.

0

@FcPortoFan1999 A czemu polskie duo na ławce?

2

Ta wypowiedź to absurd. Już pomijam fakt, że skreśla w LM najlepszy obecnie hiszpański zespół, ale mówienie o tym, że w Barcy jest tylko Yamal? To już naprawdę trzeba mecze jednym okiem oglądać. Raphinha, Pedri, to grają w jakiejś innej Barcelonie, czy co?

0

@Kapitan9 W większości przypadków tak jest. Robienie z niego jakiegoś hiper-talentu, bo strzelił 5 bramek w La Lidze (w całej karierze), to była jakaś przesada.

1

@Losiex A po co mieliby już rozmawiać o przedłużeniu? Sezon jest długi. Poczekajmy, jak pokaże się Lewy, a przedłużymy ewentualnie na koniec sezonu.

5

@blakkudium Syn marnotrawny chce wrócić do wygrywania w słonecznej Hiszpanii? Jeśli grałby za darmo... Ale wiadomo, że Tebas na to nie pozwoli.

0

@th@les 27 kontaktów. Mało? To dziewiątka, a nie rozgrywający... Myślisz, że w Bayernie, gdy był w swoim prime, to on mniej strat robił? To nie straty są problemem. Te liczby to jest standard. Zobacz sobie na takiego Haalanda w City.

0

@directedbyfcb Może nie aż tak, ale myślę, że każdy z nich ma potencjał na 35-40 bramek w lidze. Walka o Złotego Buta będzie zażarta.

7

⚽⚽⚽ Najlepsze dziewiątki świata nie przestają robić kosmicznych rzeczy. (Liczby podane dla obecnego sezonu, dla meczów w klubie i reprezentacji).

Haaland 24 mecze - 33 gole i 5 asyst
Mbappe 24 mecze - 30 goli i 7 asyst
Kane 26 (mecz trwa) - 30 goli i 3 asysty

0

@norbi77 Musiałbym zobaczyć z innej perspektywy, czy było do wyjęcia, ale sam strzał jest bardzo mocny.

0

@norbi77 Jak to nie był silny strzał, to ja nie wiem, jaki to jest silny strzał.

2

Kolejne La Bombazo Mbappe. Ile on już takich strzelił w tym roku? Dziesięć? Można sobie gadać o karnych, ale on jest obecnie napastnikiem, który najczęściej strzela z niczego.

0

@Dankho94isback A tam. Messi w swoim najlepszym strzeleckim roku miał 14.

1

@blakkudium Trochę jak Ronaldo 9 poszedł. Może przesadzam, ale naprawdę ładna akcja.

0

@Dankho94isback Raphinha miał świetny początek poprzedniego sezonu, czyli końcówkę 2024. W 2025 lekko zszedł z formą, więc dlatego tutaj widzę wyżej Mbappe. A karnych akurat Mbappe nie strzelił AŻ tak wiele, chyba z 15 w całym roku.

6

Indywidualnie Mbappe był najlepszym piłkarzem w tym roku kalendarzowym i tutaj nie mam żadnych wątpliwości.

0

Zdecydowanie wolę Ferrana. Rashford ma umiejętności, ale na boisku wygląda słabo, nie daje z siebie 100%. Tak jakby miał w sobie jakąś blokadę psychiczną.

2

@mekston Dzisiaj Real głodny, rozpędzony. Szanse będą. A wiadomo, że i karniaczek się trafi, jak będzie potrzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?