kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@zabibarca Skończy w Legii. Zapamiętaj moje słowa...
1
Tak, ale Yamal lubi też sobie czasami przysymulować.
8
Lego wypuszcza nowy zestaw. Ronaldo w końcu będzie miał co włożyć do gabloty...
1
Kto to jest Arrascaeta?
6
Wyobraźcie sobie, że za 150 mln kupujemy topowego napastnika z Premier League, sprawdzonego w mocnym klubie, strzelającego 20+ bramek w lidze angielskiej. A on strzela 2 bramki w 1/3 sezonu. Uff, jak dobrze, że takie rzeczy się nie zdarzają...
0
@michal26 Ja tam odpuszczę sobie dalszą dyskusję, bo nie jestem w żadnej pozycji by się wypowiadać na ten temat. Ale tak z punktu widzenia laika to nie wygląda to dobrze dla żadnej ze stron, jak to w wojnie.
0
@Kgorecki2500 No tak, tylko co to jest Hulajpołe? Przecież to miasto o zerowym znaczniu strategicznym. Mogliby podbić 100 takich Hulajpoł i na Ukrainie by to nie zrobiło większego wrażenia.
0
@michal26 Wiesz no, 500 km kwadratowych to jest ledwo 0,08% powierzchni Ukrainy. Być może było tam jakieś ryzyko przełamania linii obrony Ukrainy, ale ja akurat jestem sceptyczny, bo od dwóch lat front stoi w miejscu.
0
@Kgorecki2500 Ale patrzę na mapę i nie widzę, żeby to się jakoś ruszyło. A ZSRR akurat wprowadzało słynną dyrektywę "Ani kroku wstecz" po operacji Fall Blau, gdzie 3 Rzesza w bardzo krótkim czasie podbiła ogromną część Kaukazu i prawie odgrodziła ruskich od dostaw ropy naftowej.
6
@Kgorecki2500 Jak na moje, to front stoi w miejscu od 2 lat...
0
@AxelF dziwnie piszesz "rzut karny", ale okej...
0
@FcPortoFan1999 Aha, a więc mają tam dwa puchary. To ciekawe, myślałem, że PL jest tu unikalna.
0
@FcPortoFan1999 No właśnie tak się przygląm od jakiegoś czasu i w pucharze zawsze sobie odpoczywają.
0
@FcPortoFan1999 A czemu polskie duo na ławce?
2
Ta wypowiedź to absurd. Już pomijam fakt, że skreśla w LM najlepszy obecnie hiszpański zespół, ale mówienie o tym, że w Barcy jest tylko Yamal? To już naprawdę trzeba mecze jednym okiem oglądać. Raphinha, Pedri, to grają w jakiejś innej Barcelonie, czy co?
0
@Kapitan9 W większości przypadków tak jest. Robienie z niego jakiegoś hiper-talentu, bo strzelił 5 bramek w La Lidze (w całej karierze), to była jakaś przesada.
1
@Losiex A po co mieliby już rozmawiać o przedłużeniu? Sezon jest długi. Poczekajmy, jak pokaże się Lewy, a przedłużymy ewentualnie na koniec sezonu.
5
@blakkudium Syn marnotrawny chce wrócić do wygrywania w słonecznej Hiszpanii? Jeśli grałby za darmo... Ale wiadomo, że Tebas na to nie pozwoli.
0
@th@les 27 kontaktów. Mało? To dziewiątka, a nie rozgrywający... Myślisz, że w Bayernie, gdy był w swoim prime, to on mniej strat robił? To nie straty są problemem. Te liczby to jest standard. Zobacz sobie na takiego Haalanda w City.
0
@directedbyfcb Może nie aż tak, ale myślę, że każdy z nich ma potencjał na 35-40 bramek w lidze. Walka o Złotego Buta będzie zażarta.
7
⚽⚽⚽ Najlepsze dziewiątki świata nie przestają robić kosmicznych rzeczy. (Liczby podane dla obecnego sezonu, dla meczów w klubie i reprezentacji).
Haaland 24 mecze - 33 gole i 5 asyst
Mbappe 24 mecze - 30 goli i 7 asyst
Kane 26 (mecz trwa) - 30 goli i 3 asysty
0
@norbi77 Musiałbym zobaczyć z innej perspektywy, czy było do wyjęcia, ale sam strzał jest bardzo mocny.
0
@norbi77 Jak to nie był silny strzał, to ja nie wiem, jaki to jest silny strzał.
2
Kolejne La Bombazo Mbappe. Ile on już takich strzelił w tym roku? Dziesięć? Można sobie gadać o karnych, ale on jest obecnie napastnikiem, który najczęściej strzela z niczego.
0
@Dankho94isback A tam. Messi w swoim najlepszym strzeleckim roku miał 14.
1
@blakkudium Trochę jak Ronaldo 9 poszedł. Może przesadzam, ale naprawdę ładna akcja.
0
@Dankho94isback Raphinha miał świetny początek poprzedniego sezonu, czyli końcówkę 2024. W 2025 lekko zszedł z formą, więc dlatego tutaj widzę wyżej Mbappe. A karnych akurat Mbappe nie strzelił AŻ tak wiele, chyba z 15 w całym roku.
6
Indywidualnie Mbappe był najlepszym piłkarzem w tym roku kalendarzowym i tutaj nie mam żadnych wątpliwości.
0
Zdecydowanie wolę Ferrana. Rashford ma umiejętności, ale na boisku wygląda słabo, nie daje z siebie 100%. Tak jakby miał w sobie jakąś blokadę psychiczną.
2
@mekston Dzisiaj Real głodny, rozpędzony. Szanse będą. A wiadomo, że i karniaczek się trafi, jak będzie potrzeba.