kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@maatiixx Znaczy w takich sytuacjach po prostu nie ma przestrzeni do interpretacji. Faul jest albo za, albo przed polem karnym. Sędzia nie powinien mieć tu nic do gadania.
0
@esem91 Jeśli powstanie AGI, a wszystko do tego zmierza, to wartości poznawcze u 99,9% ludzi staną się zupełnie niepotrzebne. A może wręcz niewskazane?
1
O matko, jakie to piękne...
6
@Alo_Vi Ale Ferran już dał nam więcej niż 12 bramek, a nie jest głównym napastnikiem, bo dzieli minuty z Lewym.
1
Ludzie się martwią formą Lewego, ale to przecież jego klasyczna zadyszka w środku sezonu :) Jeszcze wróci, o ile Ferran mu na to pozwoli.
3
@prodigy "Lewy nic nie pokazał, ale to nie jest jego wina"
1
@barteq Bayern w 19/20 w sumie był.
1
@juarez Pierwszy sezon b.dobry, kolejne dwa dobre, a dalej to już przysypiałem i 5 sobie odpuściłem
27
W sobotę czekamy na Ferrana w pierwszej 11, bo aż żal go marnować w takiej formie.
1
@MirusAmisz Ale tam by nie było asysty do Rashforda... To nie Lewy mu oddał piłkę, tylko wracający obrońca Eintrachtu mu ją wybił spod nóg.
0
@mmaciass Właśnie Rapha na spalonym biegł, no ale i tak Lewus to powinien pociągnąć dalej... Wstaw tam Ferrana i mamy gola.
1
@Crakitic To by się w sumie zgadzało, bo talent Cubarsiego eksplodował mniej więcej wtedy, kiedy Xavi zaczął częściej stawiać na Inigo
1
@JimMorrisonFCB Myślę, że akurat to głównie na siebie był zły.
5
Lamine Yamal zanotował w tym meczu 7 niedokładnych przyjęć (popularne odbicie od sęka), a do tego zanotował 27 strat. Słaby również w pojedynkach (4/13 wygrane) oraz w dryblingach (jak na niego, 3/6 wygrane).
Chyba najgorszy mecz tego zawodnika w tym sezonie.
0
Co, on się tu w prime R9 zamienia?
0
Taką dziewiątkę chcę oglądać!
2
Ferran od razu pogroził z trudnej sytuacji
5
Yamal wykręcił 18 strat w 45 minut. Mocne, mocne.
0
Dawać Ferrana, bo od Lewego to się tylko w kosmos dzisiaj odbija.
1
Ale teraz Raphinha spierdzielił...
4
On chce czerwo za to XD?
2
Yamal nas wykończy tymi stratami. Ile to już? Ze 20?
1
Czyżby gorsza forma Yamala? To już 20 minut, gdzie gra źle. Powinniśmy zacząć o tym mówić.
0
Lewandowski po otrzymaniu piłki jak ja przy tablicy na matematyce dyskretnej.
0
Dawno już Lewandowski nie strzelił w Champions League
0
A co to się stało, że Wielki Polak w podstawie zamiast rozpędzonego Rekina?
0
Ławka w Barcelonie, czy pierwszy skład w liderze Serie A? Ach te wybory, wybory...
1
@Derean Kij tam w te wzloty i upadki. Generał zawsze powinien być pamiętany za to, jakich zawodników wprowadził do składu... Yamal, Balde, Cubarsi, Fermin... Do tego to on sprowadził Raphinhę, Kounde, Lewego... Bez tego nie byłoby Flickswagen. Bez tego dalej bylibyśmy w ciemnym dole, bo nie ma co się łudzić, że byłyby jakiekolwiek transfery topowe.
1
@Frimpong Norwegia, wiadomo. A tak poza tym, to Portugalia i mundial dla goata siuuuuu.
1
@fracek13 Zakładając, że jego ego zmieści się u nas w szatni, że odbuduje formę relatywnie szybko, że Yamal sprawdzi się na 10tce, zakładając, że to nie zaburzy równowagi drużyny, gdzie już mamy swoich liderów i to wokół nich musimy budować skład. Zwłaszcza, że Rapha to chyba dość podobny profil.