1

Harry Kane obecnie strzela w Bundeslidze z częstotliwością 1,29 bramki na mecz.

Gdyby utrzymał obecne tempo do końca sezonu, byłby to drugi najlepszy wynik w historii Bundesligi, oraz 5 najlepszy w historii TOP 5 lig od 1960 roku (dla zawodników, którzy strzelili 30+ bramek w sezonie).

0

@Qrek Asencio to jest podstawa przecież. On zagrał w ubiegłym sezonie 4000 minut, a w jeszcze poprzednim 3000.

0

@Barcuniunia Kane też potrzebuje asystentów. Na ten moment najbardziej niezależny pod tym względem jest Mbappe.

0

@mekston Aha, faktycznie! Pardon

1

Złoty But 25/26
1. Harry Kane - 18 (+1)
2. Erling Haaland - 17 (+2)
3. Kylian Mbappe - 16 (?)

Czekamy na mecz Realu o 21:00 i występ Żółwia. Na półmetku sezonu poziom jest bardzo wysoki (każdy strzela min. bramkę na mecz) i walka jest zażarta.

0

@maikeru Na nową 9? Prawdopodobnie Ferran Torres. Ramos może i na ławkę by się nadał, ale są tu lepsze opcje, m.in. przedłużenie Lewego.

0

Harry Kane z karnego ratuje Bayern, jest 2-2.

To już 18 gol Anglika w tym sezonie Bundesligi.

Do rekordu brakuje 24 bramek, na co Hurricane ma dokładnie 20 kolejek Bundesligi.

0

@TR3YWAY Jak to tam szło? Zarobki rosną wprost proporcjonalnie do wzrostu inflacji, czy jakoś tak.

3

@Luciano99 Ty jesteś po prostu ograniczony przez matrixa. Bardzo chciałbyś poczuć tę wolność, przemycić racę w odbycie i wyrzucić ją w geście protestu przeciwko światu na boisko, ale brakuje ci odwagi. Gdybyś był Trumane'm to nigdy nie dowiedziałbyś się, że żyjesz w kopule, taka prawda.

1

Cieszcie się, póki możecie, albowiem Harry Kane już ładuje armaty. Będzie strzelać, chowajcie głowy.

0

@FcPortoFan1999 Nie no, 25 lat to już jednak za dużo, by go uznać za jakiś wielki talent. Następnym Milikiem albo Piątkiem raczej nie zostanie.

0

@FcPortoFan1999 Szkoda, że tak późno tu Karol przyszedł, bo w 1 lidze kilka lat miał świetnych.

0

Karol Czubak z 10 golem w tym sezonie Ekstraklasy. Czyżby pierwszy Polak od wielu, wielu lat, który ma szansę sięgnąć po koronę króla strzelców?

1

Złoty But 25/26
1. Erling Haaland - 17 (+2)
Harry Kane - 17 (gra obecnie, 20 minuta)
2. Kylian Mbappe - 16 (gra o 21:00)

Haaland podkręca tempo. Conajmniej 30 bramek zwyciężcy w tym sezonie to raczej pewnik.

3

Niebawem Erling Haaland zapoluje o kolejne bramki w starciu Manchesteru City z Crystal Palace.

Na razie jego średnia jest nieskazitelna - dokładnie 1,00 gola na mecz po 15 kolejkach Premier League.

Wszystkie gole z gry - warto dodać. Pod względem goli bez rzutów karnych nie może się z nim równać żaden zawodnik z TOP 5 lig.

3

@AlphaNumeric Ale science fiction to już pewnie szanuje, bo tam nie ma goblinów i innych krasnoludów, albo o zgrozo, magików, tylko lasery, cylindry O'Neilla, dystopie, utopie, tunele czasoprzestrzenne i inne mądrze brzmiące rzeczy.

7

@Bernard777 "Kto normalny wierzy w jakieś gobliny czy coś tam jeszcze?"

To niesamowite, że w 2025 roku jest jeszcze jakakolwiek osoba, która nie rozumie, czym jest gatunek fantasy... Takie komentarze to mogły padać w 1955, jak Tolkien publikował Władcę Pierścieni

10

Lewandowski terroryzuje Raphinhę po strzelonym dublecie, rzadkie ujęcia

1

@LOPEZ16 Shogun nowy był świetny.

4

@Pedri16Future Martin to staruch już, 22 lata ma, nie liczy się!

2

@TR3YWAY Te szachowe są najgorsze mimo wszystko...

0

@Kgorecki2500 Raczej nie spodziewałbym się mniej niż 3 godziny, patrząc na to, ze ostatnio nawet biografię Oppenheimera potrafił rozciągnąć do takiego metrażu :/

2

@Bolton "Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie zawdzięczało tak wiele jednej osobie" - Winston Churchill, prawdopodobnie.

0

Nolan znowu gotuje, wnosząc z opinii nt. pokazów prologu "Odysei". Rzadko fatyguję się do kina, ale na jego filmy można jechać w ciemno. Mało jest obecnie takich reżyserów, którzy podejmują się ambitnych tematów, a do tego mają zaufanie branży i dostają gigantyczne budżety.

0

@addept Nie mówię, czego chcę, tylko co może chcieć Robert. Dla niego to może być kluczowa decyzja - jeśli przesiedzi resztę sezonu, to raczej zostanie tylko Arabia i USA.

2

Tak to już jest. Mamy rywalizację, gra zawodnik w lepszej formie. Być może Lewandowski powinien zacząć rozważać ofertę z Milanu, jeśli taka naprawdę gdzieś tam jest. Chociaż prędzej bym się po nim spodziewał, że podejmie wyzwanie i będzie czekać na słabszy moment Rekina.

3

@zawilly Ktoś sobie pluje w brodę? :)

5

Dembele się jeszcze z ławki nie podniósł w tym sezonie, mocne, mocne. Powygrywalim Złote Piłki, to można wracać do szpitala.

0

@Sulimo Raphinha też kreuje, a nawet więcej, a jednak traci znacznie mniej. Podobnie Rashford, który jest bodajże naszym najlepszym asystentem. Z innych drużyn można przywołać też Olise, który kreuje dużo, drybluje dużo i znowuż traci sporo mniej.

0

@damian16161212 Policz, jak ci się chce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?