kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Harry Kane obecnie strzela w Bundeslidze z częstotliwością 1,29 bramki na mecz.
Gdyby utrzymał obecne tempo do końca sezonu, byłby to drugi najlepszy wynik w historii Bundesligi, oraz 5 najlepszy w historii TOP 5 lig od 1960 roku (dla zawodników, którzy strzelili 30+ bramek w sezonie).
0
@Qrek Asencio to jest podstawa przecież. On zagrał w ubiegłym sezonie 4000 minut, a w jeszcze poprzednim 3000.
0
@Barcuniunia Kane też potrzebuje asystentów. Na ten moment najbardziej niezależny pod tym względem jest Mbappe.
0
@mekston Aha, faktycznie! Pardon
1
Złoty But 25/26
1. Harry Kane - 18 (+1)
2. Erling Haaland - 17 (+2)
3. Kylian Mbappe - 16 (?)
Czekamy na mecz Realu o 21:00 i występ Żółwia. Na półmetku sezonu poziom jest bardzo wysoki (każdy strzela min. bramkę na mecz) i walka jest zażarta.
0
@maikeru Na nową 9? Prawdopodobnie Ferran Torres. Ramos może i na ławkę by się nadał, ale są tu lepsze opcje, m.in. przedłużenie Lewego.
0
Harry Kane z karnego ratuje Bayern, jest 2-2.
To już 18 gol Anglika w tym sezonie Bundesligi.
Do rekordu brakuje 24 bramek, na co Hurricane ma dokładnie 20 kolejek Bundesligi.
0
@TR3YWAY Jak to tam szło? Zarobki rosną wprost proporcjonalnie do wzrostu inflacji, czy jakoś tak.
3
@Luciano99 Ty jesteś po prostu ograniczony przez matrixa. Bardzo chciałbyś poczuć tę wolność, przemycić racę w odbycie i wyrzucić ją w geście protestu przeciwko światu na boisko, ale brakuje ci odwagi. Gdybyś był Trumane'm to nigdy nie dowiedziałbyś się, że żyjesz w kopule, taka prawda.
1
Cieszcie się, póki możecie, albowiem Harry Kane już ładuje armaty. Będzie strzelać, chowajcie głowy.
0
@FcPortoFan1999 Nie no, 25 lat to już jednak za dużo, by go uznać za jakiś wielki talent. Następnym Milikiem albo Piątkiem raczej nie zostanie.
0
@FcPortoFan1999 Szkoda, że tak późno tu Karol przyszedł, bo w 1 lidze kilka lat miał świetnych.
0
Karol Czubak z 10 golem w tym sezonie Ekstraklasy. Czyżby pierwszy Polak od wielu, wielu lat, który ma szansę sięgnąć po koronę króla strzelców?
1
Złoty But 25/26
1. Erling Haaland - 17 (+2)
Harry Kane - 17 (gra obecnie, 20 minuta)
2. Kylian Mbappe - 16 (gra o 21:00)
Haaland podkręca tempo. Conajmniej 30 bramek zwyciężcy w tym sezonie to raczej pewnik.
3
Niebawem Erling Haaland zapoluje o kolejne bramki w starciu Manchesteru City z Crystal Palace.
Na razie jego średnia jest nieskazitelna - dokładnie 1,00 gola na mecz po 15 kolejkach Premier League.
Wszystkie gole z gry - warto dodać. Pod względem goli bez rzutów karnych nie może się z nim równać żaden zawodnik z TOP 5 lig.
3
@AlphaNumeric Ale science fiction to już pewnie szanuje, bo tam nie ma goblinów i innych krasnoludów, albo o zgrozo, magików, tylko lasery, cylindry O'Neilla, dystopie, utopie, tunele czasoprzestrzenne i inne mądrze brzmiące rzeczy.
7
@Bernard777 "Kto normalny wierzy w jakieś gobliny czy coś tam jeszcze?"
To niesamowite, że w 2025 roku jest jeszcze jakakolwiek osoba, która nie rozumie, czym jest gatunek fantasy... Takie komentarze to mogły padać w 1955, jak Tolkien publikował Władcę Pierścieni
10
Lewandowski terroryzuje Raphinhę po strzelonym dublecie, rzadkie ujęcia
1
@LOPEZ16 Shogun nowy był świetny.
4
@Pedri16Future Martin to staruch już, 22 lata ma, nie liczy się!
2
@TR3YWAY Te szachowe są najgorsze mimo wszystko...
0
@Kgorecki2500 Raczej nie spodziewałbym się mniej niż 3 godziny, patrząc na to, ze ostatnio nawet biografię Oppenheimera potrafił rozciągnąć do takiego metrażu :/
2
@Bolton "Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie zawdzięczało tak wiele jednej osobie" - Winston Churchill, prawdopodobnie.
0
Nolan znowu gotuje, wnosząc z opinii nt. pokazów prologu "Odysei". Rzadko fatyguję się do kina, ale na jego filmy można jechać w ciemno. Mało jest obecnie takich reżyserów, którzy podejmują się ambitnych tematów, a do tego mają zaufanie branży i dostają gigantyczne budżety.
0
@addept Nie mówię, czego chcę, tylko co może chcieć Robert. Dla niego to może być kluczowa decyzja - jeśli przesiedzi resztę sezonu, to raczej zostanie tylko Arabia i USA.
2
Tak to już jest. Mamy rywalizację, gra zawodnik w lepszej formie. Być może Lewandowski powinien zacząć rozważać ofertę z Milanu, jeśli taka naprawdę gdzieś tam jest. Chociaż prędzej bym się po nim spodziewał, że podejmie wyzwanie i będzie czekać na słabszy moment Rekina.
3
@zawilly Ktoś sobie pluje w brodę? :)
5
Dembele się jeszcze z ławki nie podniósł w tym sezonie, mocne, mocne. Powygrywalim Złote Piłki, to można wracać do szpitala.
0
@Sulimo Raphinha też kreuje, a nawet więcej, a jednak traci znacznie mniej. Podobnie Rashford, który jest bodajże naszym najlepszym asystentem. Z innych drużyn można przywołać też Olise, który kreuje dużo, drybluje dużo i znowuż traci sporo mniej.
0
@damian16161212 Policz, jak ci się chce.