0

@tbas Dwóch lepszych napastników. Gdzie tu kontrowersja?

3

Do tej pory Lewy, Rapha i Yamal zagrali razem na boisku tylko 11 minut w tym sezonie.

Już niedługo zabójcze trio wróci. Może już z Chelsea we wtorek?

0

Po co nam Alvarez, skoro mamy dwóch lepszych napastników w klubie?

1

Chciałbym zobaczyć tego spalonego...

1

@norbi77 Naturalny ruch ręki, prawda...

2

Hansi Flick tym meczem mówi jasno - Lamine Yamal nie potrzebuje odpoczywać.

0

@domin1515 Środek pola dominujemy? Przecież u nas w środku tylko Fermin gra w piłkę...

2

Ogólnie to mecz jest słaby. Wynik tego nie oddaje, ale my nie gramy dobrze. Athletik gra źle.

0

Dobra, Yamal podchodzi do wapna. Będzie panenką, czy w okienko? Jak stawiacie?

1

Będzie Lamine strzelał? Oby tak.

1

Karny musi być.

0

Ale Ferran ma pecha XDD

0

Ale dzisiaj się wszyscy uwzięli, by tego Fermina okopać.

0

Nie no, dla mnie to jest czerwona. Przecież gośc z premedytacją z całej siły zawalił mu kopa, bez szansy na dotknięcie piłki.

3

Ten sędzia to jest kryminalista

0

Czy ktoś zatrzyma ten Bayern?

0

Unai dzisiaj partidazo

11

Już trzeci raz Fermin czysto zabiera piłkę i trzeci raz sędzia gwizda, japiedziele...

2

Co to ma znaczyć? XDDDD

1

Haha, Fermina można kopać XDDDD

0

Robercik jaki jest, każdy widzi. Ale strzela.

0

Ale że tak bez żadnej oprawy od kibiców?

0

@mekston Strzeli jednego hat-tricka i tempo wróci :/ Tak to już jest.

0

@mekston Panie, jeszcze 60 minut meczu XD. Wstrzymaj konie!

0

Uszaty i Balde w jednym składzie. Jakich czasów dożyliśmy :)

0

Ten Karl to może być następny złoty dzieciak

1

Dzisiaj Robercik potężny stinker i później ława do końca sezonu.

0

Prędzej by już wrócił do Ekstraklasy.

2

@Tomaszekkkkk Powinno być proste PPV na wybrane mecze. Ja tam nie widzę potrzeby opłacania całego abonamentu Canal+ po to, by obejrzeć 4 mecze Barcy w miesiącu. Albo powinni zrobić osobny abonament sportowy, bez tych ich filmów i seriali, bo do niczego mi to nie potrzebne.

2

@Criss18Barca Ale co jest ciekawego w skokach? Chłop wchodzi sobie na skocznię, skacze, leci i ląduje. Gdzie w tym emocje? W piłce, to chociaż sobie finezyjnie balona pokopią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?