kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@tbas Dwóch lepszych napastników. Gdzie tu kontrowersja?
3
Do tej pory Lewy, Rapha i Yamal zagrali razem na boisku tylko 11 minut w tym sezonie.
Już niedługo zabójcze trio wróci. Może już z Chelsea we wtorek?
0
Po co nam Alvarez, skoro mamy dwóch lepszych napastników w klubie?
1
Chciałbym zobaczyć tego spalonego...
1
@norbi77 Naturalny ruch ręki, prawda...
2
Hansi Flick tym meczem mówi jasno - Lamine Yamal nie potrzebuje odpoczywać.
0
@domin1515 Środek pola dominujemy? Przecież u nas w środku tylko Fermin gra w piłkę...
2
Ogólnie to mecz jest słaby. Wynik tego nie oddaje, ale my nie gramy dobrze. Athletik gra źle.
0
Dobra, Yamal podchodzi do wapna. Będzie panenką, czy w okienko? Jak stawiacie?
1
Będzie Lamine strzelał? Oby tak.
1
Karny musi być.
0
Ale Ferran ma pecha XDD
0
Ale dzisiaj się wszyscy uwzięli, by tego Fermina okopać.
0
Nie no, dla mnie to jest czerwona. Przecież gośc z premedytacją z całej siły zawalił mu kopa, bez szansy na dotknięcie piłki.
3
Ten sędzia to jest kryminalista
0
Czy ktoś zatrzyma ten Bayern?
0
Unai dzisiaj partidazo
11
Już trzeci raz Fermin czysto zabiera piłkę i trzeci raz sędzia gwizda, japiedziele...
2
Co to ma znaczyć? XDDDD
1
Haha, Fermina można kopać XDDDD
0
Robercik jaki jest, każdy widzi. Ale strzela.
0
Ale że tak bez żadnej oprawy od kibiców?
0
@mekston Strzeli jednego hat-tricka i tempo wróci :/ Tak to już jest.
0
@mekston Panie, jeszcze 60 minut meczu XD. Wstrzymaj konie!
0
Uszaty i Balde w jednym składzie. Jakich czasów dożyliśmy :)
0
Ten Karl to może być następny złoty dzieciak
1
Dzisiaj Robercik potężny stinker i później ława do końca sezonu.
0
Prędzej by już wrócił do Ekstraklasy.
2
@Tomaszekkkkk Powinno być proste PPV na wybrane mecze. Ja tam nie widzę potrzeby opłacania całego abonamentu Canal+ po to, by obejrzeć 4 mecze Barcy w miesiącu. Albo powinni zrobić osobny abonament sportowy, bez tych ich filmów i seriali, bo do niczego mi to nie potrzebne.
2
@Criss18Barca Ale co jest ciekawego w skokach? Chłop wchodzi sobie na skocznię, skacze, leci i ląduje. Gdzie w tym emocje? W piłce, to chociaż sobie finezyjnie balona pokopią.