- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 665 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 665 Culés
6
David na 2;0 z Ukrainą.
Chłop od lat ładuje we Francji, od lat ładuje w kadrze, my się zastanawiamy czy to jest odpowiedni gracz dla nas…
Ludzie, jest za darmo! Brać! I najwyżej sprzedać i zarobić.
0
@escarabajo za darmo to nawet w mordę nie dostaniesz w tych czasach ;)
0
@LambiPL niestety, właśnie czytam jakieś newsy sprzed godziny, że United go chcą i działają.
0
@escarabajo Nie jest zły, ale już lepiej na Ferrana postawić. 16 goli w Ligue 1? W 32 meczach? 6 bramek z karnych? Ferran strzelił 10 goli w La Lidze jako zmiennik, rzucany co 3 mecz na skrzydło, bez karnych. Cudze chwalicie, swego nie znacie...
0
@kanver_ Ferran w piekielnie mocnej Barcelonie - David w bądź co bądź średnim Lille.
To raz, a dwa gość za darmo, bierzemy sprawdzamy, jak nie wypali to sprzedajemy. Zarabiamy jak na Depayu. Słaby pomysł?
0
@escarabajo Raz, my nie mamy problemu z kasą, tylko z limitem wynagrodzeń. A David, jako transfer darmowy, żąda pewnie wysokiej pensji (patrz "darmowy" Gundogan, którego musieliśmy pozbywać się w wakacje). Dwa - żeby go sprawdzić, trzeba dać mu minuty. A żeby mu je dać, trzeba najpierw komuś je zabrać - Lewemu albo Ferranowi. Lewy to klasa światowa, a Ferran to drugi najlepszy zmiennik na tej pozycji w Europie, po Sorlothu. Nie ma dla niego miejsca i tyle. Trzeba postawić na tych, którzy dali nam tryplet krajowy w tym sezonie.
0
@kanver_ ale darmowy Gundogan przychodził z potężnego City a nie z przaśnego Lille. I to znowu tekst na zasadzie „pewnie będzie chciał”, tak więc jeśli „pewnie będzie chciał” durnych pieniędzy to niech spada na drzewo.
Co do reszty mam odmienne zdanie. Mamy króciutką ławkę, Lewy bez formy, Torres wypadł i wszystko na barkach Yamala czy Raphy. Ok, miej swoją opinie, ja uważam, że szkoda gdybyśmy przepuścili taką okazję. I jeśli nie ma dobrego napastnika to na pewno na zarobek.