0

Chyba najlepszy możliwy zestaw europucharowiczów na następny sezon się szykuje. Lech, Raków, Jaga i Legia. Ale narobią punktów.

1

@michal26 Korwin był świetny w dyskusji, gość nie do przegadania. Ale wiele jego poglądów jest po prostu nie do przyjęcia przez społeczeństwo.

5

@Luciano99 To wszystko prawda. Warto wspomnieć, że nie uczęszcza na partyjne imprezy i ułatwimy mu życie, bo jest mega niezależny.

1

@korn234 Przecież mówił to wcześniej XD.

0

@AlwaysBlaugrana Taki jest z grubsza zamysł 2 tury, wybierasz w twoim odczuciu mniejsze zło.

0

Ciekawe, co teraz Mentzen zrobi z tak dobrym wynikiem. Jego poprzednicy - Lepper, Kukiz, Hołownia raczej kończyli marnie, razem z ich partiami, które po kilku latach obracały się w niebyt polityczny.

0

@barteq W sumie ciężko powiedzieć, ja jak przychodził Flick to spodziewałem się dwóch opcji - albo kompletnej klęski jak w kadrze Niemiec, albo bardzo mocnego sezonu z ultraofensywną piłką.
Dla mnie dobra forma Lewego i Ferrana nie jest wielkim zaskoczeniem, bo na ultraofensywnym stylu Flicka mocno korzystają wszyscy zawodnicy z ataku. Już nie wspominając o tym, że jeśli masz obok Raphinhę i Yamala, dwóch bardzo kreatywnych skrzydłowych, to musisz strzelać dużo.
Chyba najbardziej zaskoczyło mnie, że Flick zdołał tak łatwo załatać ogromną dziurę w postaci braku defensywnego pomocnika. Najpierw Bernal, później Casado, później odrodzony De Jong. To moim zdaniem największy cud jakiego dokonał Flick.

0

@MesQueUnClub_87 Raczej i tak bym na niego zagłosował, niezależnie od tego co zobaczę w internecie, ale dlaczego miałbym się pozbywać tej drobnej przyjemności zrobienia komuś na złość? Trzeba cieszyć się z małych rzeczy.

12

Jak widzę, jak tu się zachowują niektórzy wyborcy Trzaskowskiego, to aż się prosi zagłosować na Nawrockiego.

5

"Wielokrotnie z ławki wchodzili zawodnicy i dawali nam dodatkową moc, to jest jak najbardziej potrzebne i z tego trzeba się cieszyć."

Po cichu chwali Ferrana. Mam nadzieję, że Lewy nie będzie miał nic przeciwko rywalizowaniu z ławki w następnym sezonie. Wciąż może trochę Barcelonie dać.

0

Jeśli Victor Gyokeres wygra Złotego Buta, to będzie punktowo najsłabszym laureatem tej nagrody od Francesco Tottiego w sezonie 2006/07, który strzelił 26 bramek, co przełożyło się na 52 punkty. To samo odnosi się do Kyliana Mbappe, jeśli w ostatniej kolejce strzeli maksymalnie jedną bramkę i wyjdzie na prowadzenie.

0

Lewy najgorszy na boisku. Nic do niego nie dociera, a jak już coś dociera, to nie udaje mu się przyjąć.

0

Lewy zazdrości, oj widać

2

Będzie Złoty Balon

0

Ale jak to? GKS gra Polakami i wygrywa? Przecież to niemożliwe...

0

Ewa Pajor ma już tyle samo bramek w lidze co Robercik

1

@gumaz on chciał tylko się pobawić, Pysio nikogo by nie ugryzł

1

@4drian0 samobój bramkarza Benfici głową Raphinhi zza pola karnego

4

Ter Stegen ma sufit wyżej, trzeba na niego postawić.

0

@Pressinho Niestety ale końcówka zaburza postrzeganie wielu zawodników. Gdyby było inaczej, to dzisiaj mówiłoby się najwięcej o ZP dla Raphinhi, a nie dla Yamala.

25

W każdym szanującym się zestawieniu Flick powinien mieć 10tkę.

0

Balde by się przydał jak złoto, brakuje nam po lewej stronie kogoś, kto może wytrzymać pressing Espanyolu. Martin raczej zawsze odgrywa do tyłu, jak jest naciskany. Raphinha to samo.

1

@Kinginiesta To prawda, Espanyol dzisiaj gra na 120%. Organizację mają świetną.

0

Pedri 11 strat, nietypowy mecz dla Kanaryjczyka

0

@Marusek Jeśli zawsze jest podstawowa 11stka, to jakim cudem Lewandowski zaczął grać w 1 składzie w BVB? Przecież w podstawie grał Barrios.

Co do moich rzekomych animozji do Lewego, to wręcz przeciwnie, ja bardzo Lewego szanuję. Broniłem go 2 lata temu, jak grał piach po mundialu i rok temu, jak miał najgorszy sezon w karierze mniej więcej od czasu pierwszego sezonu w Bayernie.

Ferran jest najlepszym zmiennikiem na tej pozycji w Europie. I ma potencjał na więcej, co pokazał pod nieobecność Lewego. Jeśli tego mu odmawiasz, to nie jesteś obiektywnym kibicem.

10

@neymarjr_143 No, akurat Lewy się nie popisał. Nie został najstarszym Pichichi w historii rywalizując z jednym z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia.

1

@Marusek No nie, nie ma czegoś takiego, jak "on jest podstawową 9tką i tyle". Mamy rywalizację w składzie. Ferran pokazał, że świetnie odnajduje się na tej pozycji, jest młodszy. Barca strzela tyle samo lub więcej bramek z nim, niż z Lewym. Lewandowski albo wróci w następnym sezonie do formy z początku tego, albo usiądzie i tyle.

2

@Comentateiro W pierwszej połowie przepychali ich sędziowie (ile oni dostali wtedy karnych? Z 10 w jednej połowie sezonu? My tyle przez ostatnie 3 sezony razem wzięte pewnie nie mieliśmy), a w drugiej robi to Mbappe w formie na Złotą Piłkę.

1

@Marusek Z Lewym też było różnie.

1

@Marusek Tak, w ostatnim miesiącu to on był podstawową dziewiątką i radził sobie świetnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?