3

@draxidox Nic, a potem jemy razem Prince Polo.

0

Jak Lewus chce się jeszcze podłączyć do walki o Pichichi, to musi minimum dublet dzisiaj ustrzelić.

0

@BORO_12 Też w sumie nie wiem, po co ten obrońca. Mamy Inigo, Cubarsiego, Araujo, Christensena i Erica. Lepiej się tej linii obstawić nie da.

27

Lewy terroryzuje szatnię

3

Mbappe ich uratuje, od stycznia jest w kosmicznej formie

3

@D10SLEO A mówili, że Wielka Lechia była słowiańska...

0

@kejdzi Gdyby Lewemu nie anulowali dwóch sprawiedliwych goli (jeden anulowany po rzekomym przewinieniu Kounde, drugi to słynny czubek buta dorysowany na spalonym), to dzisiaj byłoby po równo.

1

Lewy, niech ma swoją szansę by dogonić Mbappe, a Ferran przy okazji odpocznie. Ten dylemat jest jednak nieco szerszy, bo moim zdaniem można dyskutować już o tym, kto będzie grał na tej pozycji w następnym sezonie. Dla mnie należy postawić na Ferrana, który w tym sezonie był najlepszym zmiennikiem na tej pozycji na świecie. Jest młody i ma możliwości, być może jest też potencjał. Trzeba spróbować, bo Lewy niestety się kończy.

0

@Hshdhrhdh Raphinha albo Dembele.

1

@Lionel_Messi10 Żeby strzelał po 15 goli w lidze? To już Ferran lepszy.

0

@Destroyer_of_Worlds Balde. Nie spodziewałem się, że wróci do formy i znów będzie jednym z najważniejszych.

0

@Rhaan Ale po co mu tak umniejszać? Zagrał świetnie w jednym z najważniejszych meczów sezonu, bez niego nie byłoby remontady. Nie oszukujmy się, Barcelona kontuzji Lewego nawet nie zauważyła i jest to wielką zasługą Ferrana.

5

@luna666moon O, bo tam nadal walka jest. Myślałem, że to już dawno rozstrzygnięte. Z Interu moim zdaniem nie ma mocnych kandydatów do ZP. Z tym Lautaro to niech sobie nawet nie żartują, dziewiątka która strzela 22 gole w sezonie ma wygrać ZP? Śmiech na sali. Ferran ma lepsze liczby jako zmiennik.

0

@bartekvisca a za rok Haaland :) Jeśli Flick zostanie, moim zdaniem to byłaby najlepsza opcja. Na minus tylko te kontuzje, trochę za często Norweg się łamie.

1

@Iniesta444 Już w tym sezonie od początku było źle. Wygraliśmy ustawioną ligę, taka prawda. Nie wybaczą nam tego, będzie jeszcze gorzej.

0

Jeśli Ferran utrzyma obecną formę, to on powinien być titularem na 9tce w następnym sezonie. Tak, czy nie?

0

@Kimi88 A dlaczego nie oba? Ferran jest w świetnej formie i drużyna woli grać z nim, niż z Lewym. Ot, cała filozofia.

1

@Kapitan hawk przerasta już ten mały klubik, czekam na hitowy transfer do Al Ittihad

1

@Comentateiro Najgorsze jest to, że człowiek już się zaczyna pomału przyzwyczajać :) Takie mecze jak ostatnio z Interem za Xaviego zdarzały się może ze dwa razy na sezon. A tutaj? Walimy 3 gole w co drugim meczu. Flick pokazał, że nadal opłaca się stawiać na odważną piłkę.

0

Znaleźli się Flip i Flap

2

@Kapitan hawk Akurat w poprzednim się przejechali :/

5

@Kondziubarca Akurat możecie sobie mówić, ale Hernandez Hernandez odwalił takie arcydzieło sędziowskie, że faktycznie zasłużył sobie na zwycięstwo jego drużyny.

0

@NeroTFP1 Ciężko powiedzieć. Jednak 6 bramek bez niego strzeliliśmy, także na atak nie można narzekać.

4

@NeroTFP1 1. Czy ja wiem, czy pokazał? Ferran świetnie go zastąpił.

0

@Faro Zależy co masz na myśli przez "dostępne". Jak te, na które stać klub to nie wiem, bo nie wiem jak wygląda sytuacja finansowa. A jak wszystkie, to Haaland.

0

@baryn Też różnica w tych dwóch sytuacjach jest taka, że Kounde miał piłkę pod kontrolę i to gość mu podłożył stopę, gdzie Francuz nie miał możliwości jej zobaczyć, tymczasem Yamal normalnie stracił piłkę właśnie w wyniku faulu.

13

Tutaj można było cofnąć gola za stempel, niestety wczoraj nie dało rady. Zdarza się.

20

Teraz gdy liga jest już (praktycznie) ustalona, nagle sędziowie zaczną popełniać błędy na naszą korzyść. Stawiam, że dostaniemy z dupy karniaka od madryckiego wysłannika Soto Grado, żeby mogli sobie powiedzieć - no, no przecież mylą się w dwie strony.

2

Przypomnijmy.

El Clasico w finale Superpucharu - gol Mbappe po faulu Viniciusa na Casado, brak czerwonej (drugiej żółtej) dla Viniciusa za stempel na ścięgnie Kounde, brak czerwonej (drugiej żółtej) dla Camavingi za wejście butem w udo Gaviego

El Clasico w finale Pucharu - brak dwóch żółtych kartek dla Ceballosa (conajmniej jedna - uderzenie Yamala w twarz - powinna być odgwizdana), brak karnego za faul Ceballosa na Cubarsim, brak karnego za bardzo wyraźny faul Rudigera na Ferranie, groźny wślizg Tchoumeniego "nożycami" w Olmo oceniony tylko na żółtą kartkę

El Clasico na Montjuic w lidze - gol Mbappe po stemplu na Yamalu, brak czerwonej kartki za faul Tchouameniego na Ferranie, brak oczywistego karnego za rękę po strzale Ferrana

Cudowne sędziowanie. Co mecz, to gorzej, a i tak nasi wszystko wygrali. Jakież to jest upokorzenie białych. 3 mecze grać w 12 i żadnego nie wygrać.

0

@Zoker Tutaj stempel. Dobra lecę bo maturę trzeba pisać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?