- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
2
Przypomnijmy.
El Clasico w finale Superpucharu - gol Mbappe po faulu Viniciusa na Casado, brak czerwonej (drugiej żółtej) dla Viniciusa za stempel na ścięgnie Kounde, brak czerwonej (drugiej żółtej) dla Camavingi za wejście butem w udo Gaviego
El Clasico w finale Pucharu - brak dwóch żółtych kartek dla Ceballosa (conajmniej jedna - uderzenie Yamala w twarz - powinna być odgwizdana), brak karnego za faul Ceballosa na Cubarsim, brak karnego za bardzo wyraźny faul Rudigera na Ferranie, groźny wślizg Tchoumeniego "nożycami" w Olmo oceniony tylko na żółtą kartkę
El Clasico na Montjuic w lidze - gol Mbappe po stemplu na Yamalu, brak czerwonej kartki za faul Tchouameniego na Ferranie, brak oczywistego karnego za rękę po strzale Ferrana
Cudowne sędziowanie. Co mecz, to gorzej, a i tak nasi wszystko wygrali. Jakież to jest upokorzenie białych. 3 mecze grać w 12 i żadnego nie wygrać.
1
@kanver_ 10.. lucasa i frana nie licz