kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@partymaker Trochę jak Raphinha, w grze nic specjalnego, ale liczby obaj zrobili.
0
@Damian11 Nie wytrzymaliby tego :)
0
@Bobo25 Pardon, mówiłem tylko o naszych meczach
12
Czy to był największy wałek w tym sezonie? Nie przypominam sobie gorszego występu sędziego. Z pewnością był to największy wałek, jaki się nie udał.
0
@Pedri16Future Gość dosłownie wstawił zdjęcie, gdzie widać, że tu nie było ręki... Madryt to jest stan umysłu
8
"Sędziowanie Hernándeza Hernándeza jest do zapomnienia."
W żadnym wypadku!!! To, że wygraliśmy, niczego nie zmienia. Trzeba głośno mówić o tym hiszpańskim piekiełku, bo to już jest przegięcie. W poprzednich klasykach było tak samo, conajmniej 2 czerwone powinni zobaczyć piłkarze Realu. I co? Gówno. Byliśmy w tym sezonie wałowani na każdym kroku i trzeba o tym mówić. Trzeba o tym mówić teraz, gdy wygrywamy, a nie gdy będziemy w gorszym momencie i te pomyłki będą nas kosztować punkty.
1
@mekston Będzie pewnie Złoty But, Salah bez formy.
0
@Conradxc Ta dyskusja nie ma sensu, ja ci tego wszystkiego nie zliczę, bo nie mam czasu i nie pamiętam, ty mi też raczej tego nie zliczysz. Dalej moim zdaniem Real sumarycznie dużo więcej korzyści wyniósł z błędów arbitrów w tym sezonie, natomiast my nie straciliśmy z tego powodu wiele tylko dlatego, że w większości wygrywaliśmy te mecze mimo błędów, tak jak dzisiaj.
0
@mekston Okej, rozumiem. Ale mimo wszystko widziałem mnóstwo podobnych sytuacji, gdzie ręka była odgwizdana i bardzo niewiele takich, w których jej nie odgwizdano. Moim zdaniem bliżej tu do sytuacji 90/10 niż 50/50 i wcale mnie nie dziwi, na jaką stronę poszła ta decyzja po całym dzisiejszym meczu.
2
Brak czerwa. Brak oczywistego karnego. Gol strzelony po faulu. Czy da się bardziej faworyzować jedną z drużyn?
0
@Conradxc Wiadomo, że kontrowersje były i będą. Liczą się proporcje, skala. Są kontrowersje i są kontrowersje. W tym sezonie Real nie powinien być nawet blisko nas w tabeli (chociaż sami zostali parę razy przekręceni), a tymczasem mieliśmy dzisiaj klasyk niemalże o mistrzostwo.
2
Czy sędzia idzie wyrobić 400% normy?
1
Sędzia wyrobił 300% normy, a i tak nie wyszło. Oj, jaka szkoda.
0
@mekston muszę przyznać, że specjalistą w tym zakresie nie jestem, ale widzę, jak ręka ułożona jakieś 20 centymetrów od ciała blokuje groźny strzał Ferrana, więc nie wiem gdzie tu kontrowersja
0
@Conradxc No, jeśli Barcelona miała taką faworkę wtedy, co Real obecnie, to muszę przyznać że robiłyby na mnie mniejsze wrażenie. A ty się naucz czytać, zanim napiszesz, że coś jest debilne, bo nigdzie nie napisałem że nie robią na mnie wrażenia.
0
Szczerze mówiąc, to piłką interesuję się od stosunkowo niedawna, bo od dopiero 3 lat. I ogromne wrażenie zawsze robiły na mnie liczby Ronaldo w La Lidze. Praktycznie na tej samej półce, co liczby Messiego. Ale jeśli sędziowanie wyglądało tutaj tak samo, wtedy, kiedy on grał, to te wrażenie robi się coraz mniejsze.
0
@mekston nie no, jak to jest trudne to ja nie wiem...
1
A nie mówiłem? Marciniak jest czysty jak łza przy tych k*rwach z Hiszpanii. Z całym szacunkiem.
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Na co on patrzy, co za imbecyl
2
De Jong nawet nie dotyka Mbappe - karny (anulowany przez spalonego)
Oczywista ręka - 5 minut czekamy na VAR
0
Nawet nie sprawdzą, co za śmiecie XDDDDD
1
Mbappe to nawet po Złotego Buta może się pokusić.
1
I znowu, ręka była a on daje grać i Real ma groźną kontrę. fajne sędziowanie, fajne.
0
@Encore Musi być starterem w następnym sezonie. Taka prawda, Lewy ostatni sezon już na ławce przesiedzi.
0
Piękny mecz na razie, sędzia ośmieszony, Real ośmieszony, tylko szkoda, że Lewy raczej Pichichi już nie zgarnie. No ale wszystkiego mieć nie można. Ferran MVP, trzy asysty.
2
Ferran właśnie w jeden mecz z Realem Madryt zanotował tyle asyst, co Lewy przez cały sezon we wszystkich rozgrywkach. W następnym sezonie Ferran starter, koniecznie.
2
Pajac z gwizdkiem się stara, ale tutaj nie da rady. Oni są po prostu za słabi.
0
XDDDDD On robi wszystko, żeby biali wygrali
0
On to zrobi 10x mocniej. Nie ma potrzeby przyjmować.