kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Kto dziś potrzebuje Roberta Lewandowskiego? Ferran!!!
0
Ej, TVP puszcza mecz?
0
Ktoś jest zdziwiony?
0
@mekston Jak Lewy nie wróci na Valladolid to raczej o Złotym Bucie można zapomnieć. Pichichi to i tak sporo, zakładając, że uda mu się utrzymać prowadzenie.
1
@brd42 Ahaaa, myślałem, że to tylko dla tych dłuższych niż 1 spotkanie kar.
0
@brd42 ta XD. Nie zagrają w pierwszej kolejce Copa del Rey w następnym sezonie i tyle będzie z kary.
18
Trochę mi się to nie podoba, jaką zajmujemy stronę. Gdybyśmy przegrali w dogrywce to byłby absolutny skandal (karny na Ferranie) i inna byłaby gadka, to wam gwarantuję. To sędziowanie należy na ten moment przemilczeć i w żadnym wypadku nie chwalić za tak fatalne zawody.
18
@Sandman21 Zdecydowanie Flick MVP tego sezonu
5
Wygrali już razem wszystko, a wygrają jeszcze więcej. La Liga i Liga Mistrzów czeka.
38
Nabór Kounde - Lewy - Rapha ostatecznie opłacił się ze znaczną nawiązką. Na żadnego z nich nie można narzekać, te łącznie 150 mln to nawet całkiem niezła zniżka.
0
@Joopiter Ale czy Raphinha protestował? Przecież arbiter od razu sięgnął po gwizdek. Moim zdaniem to nie było zamierzone, stracił kontrolę i tyle.
0
@darr0o A co w tym, przepraszam bardzo, było nieoczywistego? Rudiger uderzył go w nogę postawną od tyłu, czym wytrącił go z równowagi podczas zastawiania się. Co w tym jest nieoczywistego, ja się pytam?
17
XD. Podciął mu nogę, na której opierał się ciężar ciała i go przewrócił, ale jak widać, to za mało. Liczy się tylko, jakby wjechał w niego wślizgiem. Albo rzucił butelką. Albo podrapał się po nosie.
1
@Em_DzeJ Jak niby wyjaśnili sytuację z Ferranem?
2
Dał żółtą Raphinhi za to, że sam wymyślił sobie karnego znikąd.
4
Tak jednostronnie sędziowanego meczu nie widziałem od finału Superpucharu.
3
@Przemek2323 Nom. Tylko zabrał nam karnego na Ferranie, tylko nie dał zasłużonego czerwa Tchouameniemu, tylko nie dał ze 3 żółtek. Do tego wymyślił sobie karnego z dupy, którego tylko on widział. Wspaniałe zawody.
5
@Roobo Dobra dobra, czas na krytykę będzie. Teraz nie zrzędź, trzeba świętować :)
1
@Comentateiro Wiadomo, dla tych niewielu wielkich są inne kryteria :)
2
Lepszego zdjęcia nie mogliście dać :)
0
@Pedri16Future sędzina robił, co mógł, ale na nas to za mało :D
1
@LOPEZ16 Uważam, że zagrał dzisiaj bardzo dobrze, ale nawiasem mówiąc, ja mówię o nim w kontekście całego sezonu. Który ma kapitalny. Z pewnością najlepsza dziewiątka na świecie, która nie była titularem.
6
Dla mnie Yamal.
1
@Remi70 Nie liczy się, bo złamał dane słowo i wrócił z emerytury. Co za brak szacunku do samego siebie...
0
@BezglutenowyPedri W tym sezonie TOP. Oby tak dalej, a okaże się, że nie będziemy musieli kupować titulara na dziewiątkę.
1
@Aureczek Yamal dla mnie. Kluczowy przy dwóch bramkach.
2
Świetny turniej, myślę, że w następnym sezonie będzie miał szansę awansować na stałe do pierwszego składu.
12
Fajny moment Lewego i Flicka :)
1
Nie no, moim zdaniem Yamal MVP.
0
Sędzia jaki smutas XDDD