7

@misterio z jednej strony tak, ale z drugiej strony, to w większości czerwone karły są niestabilne, a otaczające je ciała niebieskie są narażone na wyrzuty słoneczne i śmiertelne dla życia dawki promieniowania

2

@blakkudium Źle ustawiony mur

1

Takie mecze są najlepsze

0

To jest ten mental

1

@yoli trzeba go było brać po poprzednim świetnym sezonie w stuttgarcie, teraz to juz za pózno

10

Problem u nas jest taki, że nie ma żadnej rywalizacji na skrzydłach. Nie ważne co, Yamal i Raphinha mają pierwszy skład.

0

No i po co on to wybija....

1

Dlaczego u nas nikt takich wrzutek nie potrafi dać? Tu nie ma wielkiej magii.

2

Musimy się jakoś pozbyć w wakacje wszystkich talizmanów, Araujo, De Jonga, Ter Stegena, itd.

1

Guirassy pierwszy w klasyfikacji strzelców LM

0

Teraz Lewandowski się nie popisał.

0

Teraz Lewy mógł przepuszczać

1

Świetne podanie Raphinhi

0

Another De Jong masterclass

1

Lewandowski jaki dzisiaj ruchliwy

0

Znowu sobie sędzia wymyśla faule.

0

No i zamiast Lewemu podać przed pole karne to się bawią...

1

Wypuścić Rekina! Ostatnio 2 gole im władował.

0

Guirassy jak Lewandowski w pierwszym meczu

2

@norbi77 Też tak sądzę. Nie zjada go presja. Może i nie jest to Balde, ale ujdzie pod jego nieobecność.

0

Trzeba ściągnąć Yamala. Niechże Flick ma litość i da mu w końcu odpocząć.

3

XDDD, nie ten sędzia musiał zostać przekupiony.

0

Ale Yamal przyjęcie, no geniusz.

3

Trudne życie napastnika. Co wolno obrońcy, to nie tobie.

0

Nie kochają Lewego w Dortmundzie

0

Yamal gra za dużo i to wychodzi, powinien odpocząć. Mamy Ferrana w fantastycznej formie, niech gra, gdziekolwiek.

0

Ładnie poklepali Lewy z Raphinhą

3

Raphinha co przerzuca do gorzej ustawionego Yamala :O

0

Oni wszyscy chcą grać ładnie. Ale mi się zawsze wydawało, że drużyny Flicka miały grać przede wszystkim szybki, prosty futbol.

0

Czegoś takiego, to nawet Pena by nie zmajstrował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?