1

Nerwówka na koniec

0

Tego to jeszcze nie grali

2

@Cyzix @Technik Tak to już jest, ktoś musi rzucić klątwę, żeby coś się ruszyło :D

0

Dobra, to teraz Rekin na 5-0 i zamykamy dzisiejszą sesję.

0

Dobra, trzeba jeszcze jednego wcisnąć. Albo dwa.

5

Balde w tym sezonie też TOP. Kurde, wszyscy w tym sezonie TOP.

0

Ale to co Yamal zapodał tutaj...

1

No i w końcu, do Roberta podali na lepszą pozycję.

0

Blisko Fermin, niezła próba

6

Mógł do Lewego grać, miał lepszą pozycję

1

Co Kounde się zamyślił.

0

No co on tak dramatyzuje

0

Z Bayernem nie celebrował :/

0

Ale że Raphinha tego nie strzelił? Chyba oddał za tego Cubarsiego.

3

Niewiele zostało z tej cudownej współpracy Yamala, Raphinhi i Lewego z początku sezonu. Nic im wspólnie nie wychodzi.

0

@Deeespacito No jest faworytem na razie.

1

Raphinha jeszcze 5 goli do rekordu Cristiano w LM.

1

Ale Lewy tragedia dzisiaj.

2

Guirassy XDDDDD

0

Raphinha leci po rekord Cristiano. Brakuje mu 5 bramek, zostały jeszcze potencjalnie 4 mecze (nie licząc tego)

0

12 gol w tej edycji ligi mistrzów? Czy w końcu zaliczyli Cubarsiemu?

0

Nie gadaj... Rapha coś ty zrobił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

XD, to był chyba najbardziej czysty wślizg jaki widziałem.

3

Balde tam na granicy z czerwem, miał szczęście, że ktoś za nim jeszcze był.

17

@ProMILs Przecież to nie jest łatwy strzał XD. 3 zawodników i bramkarz przed nim, uderzenie z pierwszej piłki, lewa noga.

2

I jeszcze raz. Trochę mniej egoizmu, a Lewy miałby już 3 sety. Jedną z nich na pewno by strzelił.

0

I znowu to samo. Fermin podaje do Lewego i mamy bramkę, ale nie.

1

No to jest przesada już, mają proste podanie do Lewego, to zawsze gdzie indziej.

1

Wyniki wspaniałe dzisiaj. Oby jutro też los sprzyjał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?