kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Nerwówka na koniec
0
Tego to jeszcze nie grali
2
@Cyzix @Technik Tak to już jest, ktoś musi rzucić klątwę, żeby coś się ruszyło :D
0
Dobra, to teraz Rekin na 5-0 i zamykamy dzisiejszą sesję.
0
Dobra, trzeba jeszcze jednego wcisnąć. Albo dwa.
5
Balde w tym sezonie też TOP. Kurde, wszyscy w tym sezonie TOP.
0
Ale to co Yamal zapodał tutaj...
1
No i w końcu, do Roberta podali na lepszą pozycję.
0
Blisko Fermin, niezła próba
6
Mógł do Lewego grać, miał lepszą pozycję
1
Co Kounde się zamyślił.
0
No co on tak dramatyzuje
0
Z Bayernem nie celebrował :/
0
Ale że Raphinha tego nie strzelił? Chyba oddał za tego Cubarsiego.
3
Niewiele zostało z tej cudownej współpracy Yamala, Raphinhi i Lewego z początku sezonu. Nic im wspólnie nie wychodzi.
0
@Deeespacito No jest faworytem na razie.
1
Raphinha jeszcze 5 goli do rekordu Cristiano w LM.
1
Ale Lewy tragedia dzisiaj.
2
Guirassy XDDDDD
0
Raphinha leci po rekord Cristiano. Brakuje mu 5 bramek, zostały jeszcze potencjalnie 4 mecze (nie licząc tego)
0
12 gol w tej edycji ligi mistrzów? Czy w końcu zaliczyli Cubarsiemu?
0
Nie gadaj... Rapha coś ty zrobił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
XD, to był chyba najbardziej czysty wślizg jaki widziałem.
3
Balde tam na granicy z czerwem, miał szczęście, że ktoś za nim jeszcze był.
17
@ProMILs Przecież to nie jest łatwy strzał XD. 3 zawodników i bramkarz przed nim, uderzenie z pierwszej piłki, lewa noga.
2
I jeszcze raz. Trochę mniej egoizmu, a Lewy miałby już 3 sety. Jedną z nich na pewno by strzelił.
0
I znowu to samo. Fermin podaje do Lewego i mamy bramkę, ale nie.
1
No to jest przesada już, mają proste podanie do Lewego, to zawsze gdzie indziej.
1
Wyniki wspaniałe dzisiaj. Oby jutro też los sprzyjał.