kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@norbi77 Lewy pressuje z głową. Ostatnio chociażby z BVB padła bramka po jego pressingu, ale to nie pasuje do narracji, że Lewy nie pressuje.
1
@Roobo De Jong przepuszcza piłkę do napastnika przeciwnika, który strzela gola. Pedri traci piłkę na połowie boiska, gdy za nim jest tylko Balde, przez co leci kontra 4v2. Obrona zapomina, że spalony jest dopiero na własnej połowie. Ale winny oczywiście "pozorowany pressing" Lewego.
11
@FCB24 A ty czytujesz La Ramblę podczas meczu?
11
@Arden XD, no tak, Lewy miał się teleportować do gościa i mu piłkę zabrać, jak ten miał 3 ludzi do odegrania z przodu, bo pomoc i obrona spała.
1
@Soetie Nie wiem o jakich sytuacjach mówisz, ale to co opisujesz zdarza się każdemu - patrz wczoraj Kounde i Martin.
21
Zawsze jak pojawiał się na murawie to wyglądał conajmniej solidnie, więc trochę go szkoda.
2
@Gibbon_FCB Akurat Lewy nie był jakoś przesadnie eksploatowany. Flick dawał mu wystarczająco dużo odpoczynku.
7
Dzisiaj Rapha pokazał, że to on z tej drużyny najbardziej zasługuje na Złotego Balona.
0
Teraz tylko nie zmarnować!
0
To musi być karny...
7
I tak oto w 3 minuty pograliśmy z piłką 30 sekund. Wspaniałe są te dogrywki.
0
Pena proszę wróć...
0
Majstersztyk obrony
0
Kounde też powinien sobie odpocząć.
9
Zaczyna brakować Casado :/
11
Sędzia zdeterminowany by nam dzisiaj mecz uwalić.
7
XDDDDDD Ale brutal z tego Lewego, ja cie.
6
Klasyk, sędzia już sobie faule wynajduje.
5
Gole w La Lidze:
Julian Alvarez - 14
Vinicius Jr - 11
Ferran Torres - 10
Siedzi na ogonie gwiazd Rekin.
0
Szkoda, liczyłem, że Lewy złapie formę na końcówkę sezonu, ale na razie wygląda słabo.
0
Ale Lewy słabo dzisiaj.
8
Nie wiem skąd się wziął Raphinha jako wykonawca wolnych. On jeszcze nigdy z wolnego nie strzelił w Barcy, a wykonuje ich masę.
0
Lubię Pedriego, ale brakuje mi jednak, żeby czasem bardziej zaryzykował.
1
Czemu oni nie podają do przodu? Ferran, Fermin cały czas stoją wolni, a tu nic.
2
Kounde poddymił
1
No, czysto, tak tak
1
Szczęsny to jak walnie babola...
0
Na konto Szczęsnego.
1
@Luciano99 Niezbędnik ramblowicza
9
W końcu minuty odpoczynku dla Yamala.