1

Ale Yamal teraz blisko :O

0

Z lewej musiał uderzać...

0

Transmisja od TVP śmiga

0

Dzisiejszy hat-trick - Karny, czerwona i dorysowana stopa na VAR. Jest na co czekać.

1

Ciekawe, czy strona wytrzyma dzisiaj :)

1

Real jest w słabej formie, ale Real to nadal Real.

0

Ciekawe, ile jeszcze lat pogra Kane na takim poziomie. Na papierze, to może to u niego wyglądać podobnie jak u Lewego, ale kto wie. Ten sezon na pewno indywidualnie sporo gorszy od poprzedniego (przynajmniej liczbowo).

0

Tak było, nie zmyślam.

2

@PatrychoO Trzeba w końcu zrobić porządek z tym cholernym RFEF TV. Jak to jest, że tak zasłużony klub (15x LM) jest tak szkalowany?

5

Bułka co za mecz zagrał, 10tka na Sofascore wleciała.

9

Ogólnie, to uważam że sędzia po czymś takim nie powinien sędziować tego meczu - ale dobrze wiemy, że już w kolejce czeka cały zastęp madryckich wysłanników, którzy chętnie posędziują.

0

@Antimadridista_WR Widzisz, a ja wciąż pamiętam Bayern Flicka z prime Lewandowskim na szpicy. To jest coś, do czego powinniśmy dążyć.

0

@Eklerek Do taktyki Flicka potrzebna jest właśnie dziewiątka typu Lewego. On już trochę nie dojeżdża przez wiek, ale taki Haaland biłby tutaj rekordy.

0

@Yoshi94 Przecież Rapha strzela lepiej karne od Ferrana.

0

@Aragorn33 A to nie jest już któryś taki przypadek z udziałem owej (?) dziennikarki (nawiedzonej baby)? Wydaje mi się, że gdzieś już to widziałem.

0

Ale się kontuzji posypało na koniec sezonu. Trochę wychodzą te dodatkowe 2-4 mecze w LM

0

W tym sezonie już nie zagra

2

@Comentateiro A to nie było tak, że ten jego zmiennik dublet ustrzelił?

0

@PatrychoO Nope, tylko ten jeden.

1

@buglikos Ejże, bez przesady. 4 ligi mistrzów to za mało?

0

@reakwon Ocieplanie wizerunku? Żaden polityk nie powinien wypowiadać się w taki sposób, to właśnie odróżnia ich od ludzi pokroju Marty Lempart.

1

@kuz Wolę Ferrana

1

@LOPEZ16 a ja nie wiem, skąd tyle pochwał dla jej umiejętności aktorskich. Nie gra nic ponad średnią moim zdaniem.

1

@lucca87 Haaland, ale to raczej z marzeń niemożliwych

0

@Trojanek23 Tu wszystko się rozbija o to, czy ktoś uznaje życie za bezwględnie najwyższą wartość. Moim zdaniem jest w takiej postawie sporo ignoranctwa, czego jak czego, ale życia nie można postrzegać w sposób tak uproszczony, tak jednoznaczny. Paradoksalnie brak w takiej postawie empatii. Ja taki nie jestem i nikomu żyć nie rozkazuję, bo to nie mój interes. A wiemy, jak to zresztą powiedział Korwin, że celem życia nie jest przeżycie.

0

@clyde Ja nie grałem w gry i po dzisiejszym odcinku wydaje mi się, że dla Abby odkupienia nie ma. Wątpię, że ta aktorka mnie do tego przekona, nawet jeśli jakimś cudem udałoby im się taki redemption arc napisać.

1

@PolskiBarcelonista10 Myślę, że nie odejdzie, ma tutaj z Flickiem wszystko, czego potrzebuje. Dobrze, że ma charakter. Z czasem nauczy się kontrolować ego (ewentualnie poprawi swoje wykończenie, a wtedy z tego ego będą dla nas płynąć wielkie korzyści).

1

Ferran teraz wchodzi, cały na biało, prowadzi nas do trypletu i odsyła Lewego na ławkę na następny sezon.

0

I co, jest ten karny, czy nie?

1

@norbi77 Lewy pressuje z głową. Ostatnio chociażby z BVB padła bramka po jego pressingu, ale to nie pasuje do narracji, że Lewy nie pressuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?