0

Tylko nie lekarz...

3

Salah już z dziewięcioma golami z rzutów karnych w lidze. Pod tym względem zrównał się z Harry'm Kane'm z Bundesligi.

0

@Kamiloza91 No, Xavi kompletnie nie miał pomysłu na to, jak załatać lukę po Busquetsie. A teraz przyszedł Flick i okazało się, że na podobną pozycję mamy 2-3 piłkarzy, którzy w miarę tam sobie radzą.

29

Ja uważam, że to on zaczął nową erę, stawiając na tych wszystkich młodych. Oczywiście cieszę się też, że Barcę w tej nowej erze prowadzi już znacznie lepszy (a przynajmniej znacznie bardziej ofensywny) trener.

1

@xavi890 Myślisz, że napisałeś tu jakąś ogromną mądrość? Winszuję.

3

Szczęsny miał genialny mecz, no ale 10tkę to bym zostawił na jakieś naprawdę widowiskowe spotkania. Ile on wyciągnął takich naprawdę groźnych, precyzyjnych strzałów? Może ze dwa? Wiadomo, za konsekwencję i niezachwianą koncentrację trzeba pochwalić, ale brakowało mi tutaj czegoś, co wznosiłoby ten występ do kategorii takich, które pamięta się przez lata. Jakby wybronił tego karnego, co go prawie sprokurował, to bym się zastanowił.

4

Co za golazo, japierdziele

1

Drugiego Lecha raczej nie będzie. Chyba, że Jaga zaskoczy, no ale wątpię.

3

To jest ten polski Cubarsi?

0

Legię można już wyłączać.

3

Nie no, to musi być Szczęsny.

1

Szczęsny MVP, moim zdaniem zasłużył sobie.

1

Haha, kibice Benfici mają już dość Wojtka :)

1

Lewy od czerwonej kartki biega jakby to nie był on.

8

Niczego się nie nauczyli po faulu Araujo z PSG.

2

Ktoś jeszcze ma tu de ja vu?

3

Trzeba pożegnać się z Lewandowskim w pierwszym składzie, bo naprawdę on dokonuje w tym sezonie karygodnych przestępstw na boisku.

9

Nie no zaraz się popłaczę, co ten Lewy Yamalowi gola sprzątnął sprzed nosa...

0

@Popitek12 Nie wiemy nawet czy był początek, więc nie byłbym taki pewny

0

@Culer9002 Póki piłka w grze...

0

@Safrani Te "wyrastanie" z Konfy to jednak czasochłonny proces, biorąc pod uwagę 49,40% w przedziale 30-39.

0

Najwięcej zmarnowanych wielkich szans (TOP 5 LIG, tylko rozgrywki ligowe):

1. Ollie Watkins – 22
2. Kylian Mbappe – 20
... Erling Haaland
4. Robert Lewandowski – 18
… Roberto Piccoli
… Bradley Barcola
7. Raphinha – 17
… Emanuel Emegha

1

@Comentateiro uważam, że tak, ponieważ somsiad musi mieć gorzej.

7

"Czułeś się oszukany, że nie zdobyłeś Złotej Piłki?"
Nie, wcale. Oczywiście pojechałem na galę i pogratulowałem zwyciężcy, bo jestem skromny i przyjąłem werdykt z klasą. Również mój klub pojechał ze mną. Wszyscy jesteśmy skromni i mamy klasę. A poza tym, to wszyscy mnie kochają.

0

@Matt_i1992 Mbappe. Wiadomo, że to nigdy nie było realne, ale przez dwa sezony nie mieliśmy lewego skrzydła i taki Mbappe pasowałby tu jak ulał. Teraz mamy jednak Raphinhę i niczego więcej nie potrzeba (poza jakimś solidnym zmiennikiem dla niego).

1

Piątek się zaciął. A tak dobrze mu szło, kurde.

24

Ferran, który wszedł i nic nie zrobił 5.5
Lewy, który wszedł i strzelił z Atletico gola w 20 minut - 4

0

@ObiwanKenobi a nie dwóch? Araujo już strzelał.

0

@Azazel_Pazuzu Na Netlfix jest, ale nie u nas w kraju, musiałbyś użyć VPN.

0

Ale zaskoczenie w Oscarach :/ Wydawało się, że o najlepszy film będzie walczyć Diuna 2 z Brutalistą, a tu takie coś. O tej Anorze to nawet nie słyszałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?