kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@mekston zwyciężca będzie musiał zakręcić się w pobliżu 30-31 bramek bez wątpienia
0
Jeśli wierzyć Deepseek AI, to tylko Ferenc Puskas był w stanie wygrać nagrodę Pichichi w wieku 36 lat. Co więcej, zdobył też tą nagrodę sezon później, kończąc go w wieku 37 lat.
Ciekawe czy Lewemu uda się nawiązać do tych legendarnych osiągnięć. Na razie jego prowadzenie wygląda niepewnie, przy Mbappe w takiej formie.
27
Hansi Flick pomścił już kompromitacje z Bayernem w LM, pomścił serie porażek z Realem i Gironą z poprzedniego sezonu.
Wygląda na to, że będzie musiał pomścić także ostatnie odpadnięcie z PSG.
1
@Kgorecki2500 Ja tam cały czas na dziesiątce siedzę.
1
Spoko jest, nawet lepsza niż obecne domowe.
0
@Szmulek To jest trener Atalanty? Jeśli tak, to kurdę, nie powinno się w ten sposób wypowiadać o swoim zawodniku...
3
Ale że Bayern takie problemy z Celtikiem u siebie? Kto by pomyślał.
0
Czemu Harry Kane tak wcześnie opuścił boisko? Ktoś wie?
4
@Filipem Dlaczego najlepsza drużyna La Ligi miałaby nie mieć szans w LM?
0
@Pedri16Future Ja bym dał dwa - ten na Inigo i ten przy faulu Cubarsiego.
16
To był jego najlepszy mecz
0
@Szmulek właśnie z Rayo, 3 kolejka
1
@krol211 Mam wrażenie, że Gavi powinien grać niżej. Tylko, że tam jest Pedri, więc tu nie ma szans na grę.
0
@Cvzx 10 goli w 14 kolejkach brzmi całkiem realnie. Trzeba to powiedzieć, że służy mu taktyka Flicka.
8
Robert Lewandowski jest o 3 gole od wyrównania swojego najlepszego sezonu strzeleckiego w La Lidze. Do końca sezonu pozostaje 14 kolejek.
0
Szkoda, że nie udało się Felixa zatrzymać. Na dwumecz z Atletico bardzo by się przydał. No i do rotacji, być może taktyka Flicka bardziej by mu leżała.
1
@ViscaelBarca2007 To prawda, ale my mamy taki problem, że jak nie siada, to wszystkim i wszystko. Więc do drugi-trzeci mecz ładujemy 4,5,6 goli, ale potem na takie Rayo wszyscy marnują swoje szanse. To też nie jest dobre w walce o mistrza.
0
@esem91 Fizycznie jest w słabej formie, brakuje mu też pewności siebie. Z drugiej strony to też nie jest odpowiedni moment by go posadzić. Ten moment był po manicie na Valencii w CdR, wtedy Ferran był w gazie.
0
Lewy jak Puskas.
0
@mrboom No w sumie Inigo też szef.
0
Szczęsny albo Pedri MVP imo.
3
Ale Ferran to spartolił, prosto w nogi Pedriemu.
3
Ferran... Rekinie kochany, to nie tak się to robi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nie powinien był tego strzelać w ogóle, obok był niekryty Lewy
2
Rapha... Coś ty zrobił
0
Lewy źle wygląda fizycznie
0
Rayo w ogóle 6 w lidze, dopiero zauważyłem.
0
@Fake69 Tak, ale nam za coś takiego karnego odgwizdali. Ja od hiszpańskich sędziów oczekuję tylko jednego - konsekwentności.
0
Przydałaby się jakaś bardziej techniczna dziewiątka dzisiaj. Taki Olmo siadłby perfecto, z Betisem pokazał, że potrafi grać tak, jak próbuje dzisiaj Lewy, czyli schodzić niżej i rozdawać piłeczki za obronę.