0

@mekston zwyciężca będzie musiał zakręcić się w pobliżu 30-31 bramek bez wątpienia

0

Jeśli wierzyć Deepseek AI, to tylko Ferenc Puskas był w stanie wygrać nagrodę Pichichi w wieku 36 lat. Co więcej, zdobył też tą nagrodę sezon później, kończąc go w wieku 37 lat.

Ciekawe czy Lewemu uda się nawiązać do tych legendarnych osiągnięć. Na razie jego prowadzenie wygląda niepewnie, przy Mbappe w takiej formie.

27

Hansi Flick pomścił już kompromitacje z Bayernem w LM, pomścił serie porażek z Realem i Gironą z poprzedniego sezonu.

Wygląda na to, że będzie musiał pomścić także ostatnie odpadnięcie z PSG.

1

@Kgorecki2500 Ja tam cały czas na dziesiątce siedzę.

1

Spoko jest, nawet lepsza niż obecne domowe.

0

@Szmulek To jest trener Atalanty? Jeśli tak, to kurdę, nie powinno się w ten sposób wypowiadać o swoim zawodniku...

3

Ale że Bayern takie problemy z Celtikiem u siebie? Kto by pomyślał.

0

Czemu Harry Kane tak wcześnie opuścił boisko? Ktoś wie?

4

@Filipem Dlaczego najlepsza drużyna La Ligi miałaby nie mieć szans w LM?

0

@Pedri16Future Ja bym dał dwa - ten na Inigo i ten przy faulu Cubarsiego.

16

To był jego najlepszy mecz

0

@Szmulek właśnie z Rayo, 3 kolejka

1

@krol211 Mam wrażenie, że Gavi powinien grać niżej. Tylko, że tam jest Pedri, więc tu nie ma szans na grę.

0

@Cvzx 10 goli w 14 kolejkach brzmi całkiem realnie. Trzeba to powiedzieć, że służy mu taktyka Flicka.

8

Robert Lewandowski jest o 3 gole od wyrównania swojego najlepszego sezonu strzeleckiego w La Lidze. Do końca sezonu pozostaje 14 kolejek.

0

Szkoda, że nie udało się Felixa zatrzymać. Na dwumecz z Atletico bardzo by się przydał. No i do rotacji, być może taktyka Flicka bardziej by mu leżała.

1

@ViscaelBarca2007 To prawda, ale my mamy taki problem, że jak nie siada, to wszystkim i wszystko. Więc do drugi-trzeci mecz ładujemy 4,5,6 goli, ale potem na takie Rayo wszyscy marnują swoje szanse. To też nie jest dobre w walce o mistrza.

0

@esem91 Fizycznie jest w słabej formie, brakuje mu też pewności siebie. Z drugiej strony to też nie jest odpowiedni moment by go posadzić. Ten moment był po manicie na Valencii w CdR, wtedy Ferran był w gazie.

0

Lewy jak Puskas.

0

@mrboom No w sumie Inigo też szef.

0

Szczęsny albo Pedri MVP imo.

3

Ale Ferran to spartolił, prosto w nogi Pedriemu.

3

Ferran... Rekinie kochany, to nie tak się to robi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Nie powinien był tego strzelać w ogóle, obok był niekryty Lewy

2

Rapha... Coś ty zrobił

0

Lewy źle wygląda fizycznie

0

Rayo w ogóle 6 w lidze, dopiero zauważyłem.

0

@Fake69 Tak, ale nam za coś takiego karnego odgwizdali. Ja od hiszpańskich sędziów oczekuję tylko jednego - konsekwentności.

0

Przydałaby się jakaś bardziej techniczna dziewiątka dzisiaj. Taki Olmo siadłby perfecto, z Betisem pokazał, że potrafi grać tak, jak próbuje dzisiaj Lewy, czyli schodzić niżej i rozdawać piłeczki za obronę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?