0

znaczy nie wiem czy "złe" ale uważam, że to chyba najmocniejszy możliwy rywal w tej rundzie

0

hmm mam złe przeczucie, że w 1/8 trafimy na Juve

0

@paljan przy grze w dziada nie ma sentymentów :P

0

śmieszna gazeta, najpierw przyznanie gola Deco, gdzie dosłownie musnął piłkę, która i tak wpadłaby do bramki, a potem przypisanie bramki Cristiano gdzie Pepe diametralnie zmienił tor lotu piłki i tylko dzięki temu trafiła do siatki

0

Hmm mieszane uczucia mam, z jednej strony Messi mógłby już dziś znacznie przybliżyć się a nawet wyrównać rekord Mullera, z drugiej odpocznie sobie przed kolejnym ligowym spotakniem... ale czy z Alaves rzeczywiście aż tak by się zmeczył?;>

0

Nie wiem co siedzi w głowie Pepa, ogólnie ciężko powiedzieć czy antypatie i sympatie trenerów czy piłkarzy pokrywają się z ukierunkowaniem uczuć kibiców. Osobiście jako cule nigdy bym nie chciał mieć nic wspólnego z Chelsea czy z Realem. Ciekawe jak spogląda na to właśnie Guardiola. Brazylia mogła być naprawdę ciekawą opcją ale wydaje mi się, że Pep woli "żyć" terminarzem na co dzień, a nie kilka razy w roku, szczególnie, że Canarinhos do 2014 nie zagrają meczu o stawkę. Chelsea to wyzwanie ? wyzwaniem byłoby utrzymanie Espanyolu :P Ale szczerze to ja po prostu nie widzę Guardioli w jakimkolwiek innym klubie jak Barca, no po prostu nie wyobrażam sobie jak cieszy się w taki sposób jak przy bramce Iniesty na 1-1 reprezentując inne barwy niż Blaugrana.

0

ładne, dojrzałe słowa na temat związku :) dobrze, że większość piłkarzy Barcy to osoby rodzinne i ustatkowane

0

Danio66 jaki błąd? Czytanie ze zrozumieniem się kłania, Valencia w żadnym wypadku nie będzie rywalem Barcy za to Bayern MOŻE ale nie musi

0

diego662 jak to nie ? sędzie gwiżdże - rzut pośredni - niesportowe zachowanie

0

Gdyby Barca jak każdy inny większy klub (np. Real, Milan, ManU) miała od początku sponsora na koszulkach, teraz nei wzbudzałoby to takich emocji. Nie oszukujmy się, nie zaczęliście kibicować Barcelonie dlatego, że miała zawsze czyste koszulki, to był tylko jeden, dodatkowy powodów do dumy. Gdy zaczynałem kibicować to w ogóle nie myślałem o ekonomicznej stronie futbolu. Teraz należy patrzeć na to wszystko trochę bardziej racjonalnie i tak już miejsce na koszulkach zostało sprzedane, co za różnica czy będzie to zakład bukmacherski, linie lotnicze czy producent jogurtów z niską zawartością cukru ? Powtarzam wszystkie liczące się zespoły, od zawsze posiadały sponsorów "na klacie" czy ktoś z tego powodu lamentuje? Osobiście muszę przyznać, że nie wiem jak dokładnie jest z długami Barcelony, ale myślę, że na pewno one są i trzeba je spłacić. A jak wygenerować na to pieniądze ? sprzedając Messiego, Iniestę, Xaviego ? czy może miejsce na koszulce ? zastanówcie się co jest lepsze

0

Legendy ? no proszę, weterani to się zgodzę, ale do takiego Zendena zwrot legenda nijak nie pasuje, ci wymienieni przez Peniu to już inna bajka

0

wow dopiero teraz sobie uświadomiłem, że na wyjeździe Barca strzeliła prawie dwa razy więcej bramek niż u siebie (23 do 13, w newsie jest błąd)

0

Nie lubię tego typu newsów, że Barca może pobić jakiś rekord "wystarczy" wygrać 3 mecze z rzędu, po co to ? Niestety ale wydaje mi się, że los to straszny dupek i lubi płatać figle, a takie budzenie nadzei motywuje go do tego jeszcze bardziej, Zdecydowanie dużo bardziej lubię czytać "Barca pobiła rekord" a nie czego może jeszcze dokonać

0

przy aktualnej formie naszej defensywy, to i jeden i drugi styl będzie pewnie stwarzał zagrożenie pod bramką Valdesa, mam nadzieję, że Pique trochę ogarnie linie obrony

0

włamanie w nocy z poniedziałku na wtorek, a dopiero w środę się zorientowali ?

0

*nieobecność

0

jak dla mnie Pique-Bartra, młody w meczu z Celticiem popełnił błąd jak myślał, ze Valdes wyjdzie do piłki, ale za to elegancko poradził sobie z Samarasem w stykowej sytuacji, będą z niego ludzie i pod nie obecność Puyola chce go widzieć jak najczęściej na boisku, a Masche musi odpocząć trochę bo rzeczywiście zagubił gdzieś formę

0

może kontuzji nie złapie, ale poobdziera sobie 4 litery na tych plastikowych źdźbłach :P

0

l0Messini no i trochę szczęścia, słupek Alexisa i poprzeczka Messiego, parę cm i pewna wygrana

0

Myślę, że w Moskwie nie będzie łatwiej niż wczoraj, paradoksalnie Benfica to chyba najsłabszy przeciwnik w tej grupie

0

Buhaha, autobus nie autobus czasem przyda sie pobiegać ewentualnie strzał oddać, Puji wracaj i poukladaj ten burdel w obronie

0

"Madrid se quema", to przypakiem nie "Madrid się pali" ? :P jedna z trzech przyśpiewek, które znam o Madrycie :P

0

roskiroman91, hehe to dałeś porównanie :D jeszcze może kibice Lecha i Legii ? wiadomo, że takiej sytuacji nie zobaczymy przed meczem Barca-Real, ale jeśli Katalończycy przyjeżdżają do innego kraju np. Polski to wiadomo, że wszędzie są fankluby Barcy i nie ma problemu, aby kibice różnych narodowości się razem bawili

0

Bo "mamy" z nike

0

ale Hiszpania zdominowała Panamę :P jak Barca przeciwnika w każdym meczu ;>

0

@ Hen jak kogoś można sprzedać 8 razy ;>

0

raczej pachwina

0

co to było ?

0

Adriano out ?;/

0

Messi nawet nie truchta, tylko spaceruje :/ bramki same się nie strzelą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?