0

w końcu, co nie zmienia faktu, że Fabregas do zmiany

0

Roura ogarnij się człowieku ! nawet laik dostrzeże, że potrzebne są zmiany

0

proszę Fabs sam zejdź z tego boiska :/

0

akurat, że Cesc leżał nie znaczy, że coś mu się stało

0

brawo Messi

0

może Roura nie wie, że można robić zmiany ;]

0

taniec na lodzie

0

Słabiutka ta obrona Barcy, czasami mam wrażenie, że oni nie widzą kogo kryć, strasznie dużo miejsca zostawiają przeciwnikom

0

Piquenbauer :)

0

jak zawodnicy Malagi sami sobie nie wbiją albo nie zagrają komuś z Barcy pod 16stką to chyba bramka nie padnie :/

0

i tak nie leciała w światło :/

0

jak Messi gra słabo to i całej drużynie nie idzie, takie moje spostrzeżenie

0

@jeonek widełki mu weszły w meczu z Sportingiem Gijon w dość trudnym meczu na 2-1

0

Solidny zawodnik, ale z tym "genialny" a już w szczególności "jeden z najlepszych" to się trochę zagalopowałeś, miał dobre spotkania (ba! nawet w paru zaważył o losach meczu), ale nie oszukujmy się więcej było przeciętnych i po prostu słabych, w mojej opinii to był dobry rezerwowy nic ponadto, to jakim był/jest człowiekiem to inna kwestia

0

ta fotka... wybudzony w środku nocy mogę opisać ze szczegółami całą tę akcję, coś pięknego

0

Profil gracza, jakiego szukają włodarze Barcy: wychowanek/znajacy styl Barcy, dobrze grajacy nogami... hmm może niech Xavi stanie na bramce, skoro umiejętności czystko bramkarskie są na dalszym planie

0

no szczerze jestem ciekaw co wymyśli zarząd, niestety nie będzie łatwo o klasowego bramkarza

0

wow jestem w szoku przyznam szczerze, nie spodziewałem się tego, żegnacie się z nim jakby miał już jutro opuścić CN

0

heh no to ładnie

0

grają jakby ten wynik ich satysfakcjonował :/

0

ehh, biedny ten Alexis :/

0

Messi po co te nerwy :P

0

trzeba jeszcze coś wcisnąć, bo wyniki 2-1 nie daje zbyt dużego spokoju w rewanżu

0

co Puyi wstawił czuprynę to nie mam pytań :)

0

Moim zdaniem nie pobiją rekordu pkt w całym sezonie, z bardzo prostego powodu, Liga będzie świętowana w kwietniu i zapewne ostatnie mecze Tito odpuści, da pograć młodym, rezerwowym i wtedy myślę, że Barca pogubi trochę puntów. Aby pobić rekord paradoksalnie jest potrzebny bardzo mocny przeciwnik, który będzie dotrzymywał kroku do ostatniej kolejki, w tym sezonie nie ma co na to liczyć.

0

" w tych 50 spotkaniach zdobył łącznie 16 bramek" "jego świetna dyspozycja w Barcelonie (23 bramki w 52 meczach)..." wychodzi na to ze w ciagu dwóch spotkań strzelił 7 bramek, cos chyba nie tak

0

nie będzie żadnych newsów ? :( od dwóch godzin odświeżam główną i nic

0

Tello kiedyś próbował strzelić w jakiś inny sposób ?

0

Cristiano w 2008 zdobył i było to w czasie gry w MU więc nie ma w tym zestawieniu

0

BulaKG, niby jaki prawem masz czelność mówić, że drużyny z PL przewyższają te z LL ? jakim prawem twierdzisz, że Wigan, Reading czy Queens Park są lepsze od Osasuny, Espanyolu czy Deportivo ? Proszę oświeć mnie. Czemu jedynym argumentem ludzi, którzy uznają PL najlepszą ligą świata, jest wyrównany poziom?! Sam właśnie podałeś świetny przykład, wymienieni przez Ciebie zawodnicy to jedni z najlepszych z PL (nie licząc Torresa), a gdzie się wyszkolili ? kto im nadał aktualnego wyrazu? skąd odchodzili jako gwiazdy ? Aaa jeszcze zapomniałem przecież angielski futbol jest taki dobry bo tam się gra twardo i fizycznie... wow, nie wiedziałem, że toporny styl grania opierający się na twardych wejściach w przeciwnika przewyższa polot i finezję. Więc reasumując takie, za przeproszeniem pierd**enie to możesz sobie wsadzić... między bajki, chyba, że chcesz się bić na hipotezy, to ja mówię, że liga niemiecka jest lepsza niż angielska boo ? bo tak :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?