karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to samolot czy hotel ? ;]
0
http://www.saidfoot.com/Chaine_1.php
0
a Abidal chyba najszybszy na boisku :)
0
2-0 ;]
0
czemu nie ma newsa o meczu ? 11 minuta 1-0 dla Barcy
0
co by się stało jakby zawodnicy Barcy po prostu sie nie stawili na meczu ? federacja mogłaby nałozyc na nich kary pieniezne czy zawieszenia w lidze ? mam nadzieje ze nawet jesli zagraja w tym meczu to sobie beda truchtac po boisku i przegraja wyraznie.
0
no bez przesady takie temp. w Barcelonie sa w lipcu i sierpniu (no mozna doliczyc jeszcze czerwiec i wrzesien) a skoro ma to być 17 spotkań więc pewnie ominie się te najgoretsze miesiace
0
wyimaginowanych :)
0
nie przesadzaj ? to zagranie jak dla mnie było na miarę rozgrywek na najwyzszym swiatowym poziomie, sam az wstalem z fotela jak to zobaczylem
0
:O ale wolny wykonany bajka po prostu
0
aż łezka się w oku kręci oglądając te zdjęcia, gdyby zdobył MŚ to byłoby piękne pożegnanie, a tak swoją drogą to mógł jeszcze pokopać ze 2 sezony:)
0
no najwyrazniej ;]
0
nie wiem dlaczego ale przeczytałem "... nie pozwoli nam na seks" :P jesli chodzi o Sergio to sie chłopak wyrobił po tym sezonie, choc dalej czasem zdarzaja mu sie wpadki (np w meczu finalowym MŚ) myśle że w przyszłosci jesli wyłączy nonszalancje to ma szansę stać sie najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie
0
rozumiem, że kolega nie z Polski ? :) witamy
0
ciekawe czy jak sie skończy sezon w stanach to sobie pojdzie na wypozyczenie na pare meczów do jakiegos klubu jak Donovan czy Beckham
0
a Ty się weź za coś innego niż pisanie komentarzy
0
bilety na mecz tylko w necie można kupić ? myslicie ze beda do kupienia na miejscu w tej samej cenie ?
0
rowerem to można i za free, a tak na przykład rayan air'em W OBIE STRONY 330 zł (ok 80 ojro) no chyba że jesteś burżujem możesz leciec LOTEM za 10razy tyle :)
0
jaki on... całuśny :P
0
a Ty w końcu zrobiłeś postępy w pisaniu (zakładając ze nie uzywasz polskiej czcionki) w wyrazie "sie" nie zrobileś żadnego błędu, brawo :) aah jak ja kocham te wieczne porównania Messiego do Kryśki, wystarczy żeby wspomniano o jednym z nich to od razu wywołuje się następnego, tylko moze mi ktos powiedziec po co ?! a jeśli chodzi o artykuł to chciałbym ujrzeć kwotę jaką Messi przeznaczył na pomoc tym ludziom, bo sam pobyt na Haiti chyba niewiele zmieni
0
ale były mecze, że był kapitanem do byłego prezydenta też się mowi "Panie prezydencie" :)
0
mógłby zagrać jeszcze 13 meczów i "pobić" Raula :) bo do Zubizarrety troche za daleko
0
ostatnio Cesc narzekał, że mało grał w reprezentacji, więc jestem ciekaw czy on sam chce prejść do Barcy gdzie czeka go ten sam los
0
sad... nie będę komentował powiem tylko, że rzeczywiście jesteś sad :)
0
hehe Puyol chyba się speszył troche, uciekł od razu za plecy Pique :P fajnie krzyczeli "Puyi Puyi" :)
0
a z tym Czabi też bym nie był taki pewny słyszałem że "v" także się czyta jako takie "b" i jesli chodzi ogolnie o nazwisko Xavi co region w Hiszpanii to inaczej by to brzmiało :)
0
zibiku no i nie mieli tak źle, gdyby Barca nie była fenomenalna to oni zdobyliby lige :) mam nadzieję, że Villa teraz będzie strzelał tyle bramek co Messi, Iniesta będzie grał jak Iniesta i nie będzie się łamał, Busi małymi kroczkami będzie szedł w stronę zostania najlepszym DM w Hiszpanii, a Pique wróci do formy sprzed sezonu i nie będa potrzebne większe transfery :)
0
"Najpierw decyduje trener, później natomiast zarząd stwierdza czy transfer jest możliwy pod względem finansowym."
no własnie sam nie wiem co jest lepsze: czy to trener ma ustalać kogo chce a zarzad stara sie spełniać jego zachcianki, czy zarząd załatwia zawodników a trener ma ich wkomponować w skład, bo jak widać decyzje Pepa nie zawsze są trafione
0
Pawelec spoko spoko o Polaka to sie nie boje, ale żeby tylko zarzad sie nie zaczął interesować Vittkiem po mistrzostwach bo strzelił 4 bramki :P z całym szacunkiem ale nigdy mi sie nie podobały pomysły sprowadzania grajków "ze wschodu", wybija się raczej niewielu Szewa, Cech, Arshavin też daje radę. Ogólnie to jeszcze nie chciałbym nigdy widziec Niemca w składzie Barcelony (Włocha też raczej nie, choć Zambrottę lubiłem :P)
0
Dime do rezerw na DM, na tym poziomie powinien się sprawdzic ;]