0

A jest podzial na koszyki juz?

0

Leppus hmmm a na przyklad "Allah to żyd" ;] mysle ze kazdy muslim by sie wkurzyl, ewentualnie Villa mogl powiedziec "gdzie lecisz turasie? co zaraz bedziesz odpalał ładunki jak twoi je**ni bracia w turbanach? " dobrze pokombinowac to mozna cos wymyslec :P ale wątpie zeby Dawidowi na poczukaniu, w chwili emocji udalo sie stworzyc taka wiazanke

0

Dla mnie i tak najwiekszym (hmm jak tu zrobic zeby nie uzyc wulgaryzmu?).. psem (moze byc ?) jest Pepe, chlop na bank wciaga cos przed meczem, chyba ze permanentnie ma poryty łeb, frajer jeszcze probowal podniesc Cesc'a, brawo dla Keity przy tej akcji. Mouł jest prostakiem i nic wiecej nie trzeba dodawac, w tym wypadku oddaje pokłon Messiemu za jego gest "jedyne co potraficie to kłapać dziobem" od razu Kozakiewicz mi sie przypomnial ;]

0

aaaa kocham go!!

0

nic nie gramy:/

0

czyli w sumie z Ceskiem mamy 20osobowa kadre (tylko pierwszy zespol) nie jest tak zle

0

juz widze rozesmiane lica Pique i Cesca w szatni na treningach i robienie jakichs kawalow, hmmm w sumie moge sie zalozyc ze Pique cos przygotuje ciekawego na przybycie kumpla ;>

0

juz daje sie odczuc atmosfere przed GD, cisnienie sie podnosi patrze, na obydwu stronach w postach walki na slowa "kibicow" jedni "bedzie 14-0 dla Barcy" drudzy "nie bo 17-1 dla Realu" "9x puchar europy" "3 LM w ciagu 5 lat" "Franco" "Uefa" etc etc etc heh smiechem zartem ale dzieki temu wlasnie czuje ze ten mecz jest juz blisko :)

0

na ten "prestiżowy" puchar bedziemy musieli poczekac chyba kolejny rok :) ale mam nadzieje ze na pocieszenie Barca zdobedzie SPH

0

seba1899 no co jak co ale latynoska mentalność u pilkarza raczej nie jest pozytywem :P

0

szkoda, po pozbyciu sie Bojana przydalby sie w skladzie, na Cdr albo koncowki meczow z realem aby strzelac na 5-0, a tak znowu lawka bedzie dosc wąska

0

Hiszpania mistrz świata i Europy, U-21 i U-19 Europy jeszcze jakies ostatnio sukcesy ? bo juz nie pamietam :P hegemonia la roja trwa i trwac bedzie :)

0

gdyby zamiast Toure odszedl.Keita teraz bysmy mieli 3 swietnych defensywnych pomocnikow, nawet trudno mi powiedziec ktory wtedy powinien grac w podstawie, do tego Xavi Iniesta Thiago i Cesc i najlepszy srodek pola na swiecie (czy podstawa czy rezerwa)

0

katallonczyk16 haha kocham te teksty z piaskownicy;]

0

na razie w finale nic wielkiego Deulofeu nie pokazuje

0

ciekawe jakie audi :P i tak teraz jako zawodnik pierwszego zespolu dostanie od klubu (sponsora)

0

wlasnie siedzenie na dupie to dla nich meka, pewnie woleliby pobiegac za pilka przez pare godzin;] a tak btw to moze nie latalem jakimis mega luksusowymi samolotami, ale mnie osobiscie meczy nawet kilkugodzinna podroz

0

no własnie czekam na newsa o Sanchezie i sie doczekac nie moge

0

tez własnie mnie dziwi ta kwestia o braku rozmowy z Pepem, wg mnie nawet jesli Guardiola nie znajduje miejsca jakiemus pilkarzowi w kadrze to powinien z nim o tym porozmawiac po dżentelmeńsku. Bojan mowi ze decyzje podjąl niedawno, podjerzewam, ze staloby sie to szybciej gdyby odbyla sie rozmowa z trenerem, wiedzialby na czym stoi

0

podbija ofertę, aby real kupił go za 60mln :D w Barcelonie jest niepotrzebny

0

brawo Tevez, jak sie strzela na pale to najlepiej metr od srodka bramki i na wysokosci rak bramkarza, ogolnie karne Argentynczykow procz Messiego malo pewne, a Muslera w jeden bok sie rzucał, doszukujac sie pozytywow Messi wczesnie wroci do Barcelony

0

da ktos linka?

0

no i na tych czekam z niecierpliwością :)

0

czemu nikt nie dodał, że to drużyna amatorów z 9!! ligi ;] wiec nie ma czym sie podniecac jak na razie

0

gdyby bylo napisane "zarabiać mniej dokładnie O 3mln" to bym zrozumiał :P no to teraz... przez 3 lata czyli 3x3mln = 9mln mniej ? czy 1mln rocznie i w sumie 3 ? ;] chce wiedzieć ile Cesc ma zamiar dołożyc do transferu

0

3mln to chyba niewysoki poziom zarobkow jak na Barce, pamieta ktos jaka to grupa ? w sensie kto zarabia podobnie ?

0

ja tam nie rozumiem tego szykanowania, dziwki ?! wielkie mi halo, nie slyszalem zeby naduzywali alkoholu czy imprezowali nie wiadomo ile, a to są sprawy za które mozna miec pretensje to zawodowych pilkarzy. Nie maja żon dzieci, są młodzi i bogaci i korzystają z tego, w ich sytuacji lepiej isc na dziwki niż ciągnąc łacha z imprezy, który potem zgłosi na policji, że doszło do gwałtu, aby wyciągnąć wielkie odszkodowanie

0

sanchez gra naprawde bardzo dobrze, chcialbym go zobaczyc w brwach blaugrana

0

klocek12355 to bedzie dostawal kary finansowe, ma obowiązujący kontrakt musi trenować i grać, ale może sie opier... i mówić ze to szczyt jego umiejętnosci, wtedy nikt mu nic nie zrobi :P

0

Geble tak więc mozna powiedzieć, że przepisy UEFA maja się nijak do logicznego myslenia :P dla mnie jak najbardziej dzieciak który całe czy poł życia spędził w szkółce danego klubu ale odszedł w wieku 18 lat jest jego wychowankiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?