0

Dlaczego takie drużyny nagle na nas odżywają

0

@KrwawiaceoczyVEB można, właśnie się połamał

0

Słabe te piłki od Pedriego dzis

2

Jaki on ma rozmiar 52?

2

No jaki przekręt

0

Gdzie tu spalony?

0

@Kapitan hawk wygrywasz 6 w totka co było całe życie definiowane jako zostanie milionerem a tu marne 200k, ajj:/

0

@Kgorecki2500 a co ta kurtka goła?

0

@Czarny_ck niby skąd taka wiedza?

0

Szkoda mi Szczęsnego, że nie może pograć z tą obroną

1

Jak tu już z 6 moglo być no ale cóż cieszmy się z tego co mamy ;p

0

Myślicie, że Wojti w końcu zagra? I nie będzie to mecz w PK

1

Wielkimi polskimi Cohones to strzelił

1

Lewy mógł mieć już hattriczka a Rapha hattricka asyst

0

6 stopni jest tam teraz, niech łykną herbatki z wkładką w szatni i lecimy z tym

22

Widzieliście słabszego typa w tej drużynie niż Martin? Przecież on wygląda jak wyjęty z jakiejś 3ligi... polskiej, z atutów to ma nogi i na tym bym zakończył

1

@regatta52 albo pech bo słupek

1

Ufff dobrze Lewizna, do pustaczka też się liczy

0

Dawać Gaviego na boisko szybko!

0

Ale będzie opierdolilng w szatni

0

Ale aromat drewna dziś czuć

0

@Fake69 rapha też :/

0

Co Lewy ruszył z dryblingiem xd

0

@Szmulek plus złamana linia

1

A Pena w swoim stylu odkręca się od piłki ciałem

10

Nie no zabierzcie tego Martina przecież to placek co by w ekstraklapie siedział na ławie

3

Ej Rapha ale tak to nie Yamalkowi taka asystę zabrac

0

@J4no może nie grasz w piłkę, ja tę zasadę znam i myślałem, że profesjonaliści też powinni :p

1

@norbi77 przy wolnym też nie można

1

@Rewolucja123 tak samo przy karnym nie może dobijać jak trafi w słupek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?