karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego takie drużyny nagle na nas odżywają
0
@KrwawiaceoczyVEB można, właśnie się połamał
0
Słabe te piłki od Pedriego dzis
2
Jaki on ma rozmiar 52?
2
No jaki przekręt
0
Gdzie tu spalony?
0
@Kapitan hawk wygrywasz 6 w totka co było całe życie definiowane jako zostanie milionerem a tu marne 200k, ajj:/
0
@Kgorecki2500 a co ta kurtka goła?
0
@Czarny_ck niby skąd taka wiedza?
0
Szkoda mi Szczęsnego, że nie może pograć z tą obroną
1
Jak tu już z 6 moglo być no ale cóż cieszmy się z tego co mamy ;p
0
Myślicie, że Wojti w końcu zagra? I nie będzie to mecz w PK
1
Wielkimi polskimi Cohones to strzelił
1
Lewy mógł mieć już hattriczka a Rapha hattricka asyst
0
6 stopni jest tam teraz, niech łykną herbatki z wkładką w szatni i lecimy z tym
22
Widzieliście słabszego typa w tej drużynie niż Martin? Przecież on wygląda jak wyjęty z jakiejś 3ligi... polskiej, z atutów to ma nogi i na tym bym zakończył
1
@regatta52 albo pech bo słupek
1
Ufff dobrze Lewizna, do pustaczka też się liczy
0
Dawać Gaviego na boisko szybko!
0
Ale będzie opierdolilng w szatni
0
Ale aromat drewna dziś czuć
0
@Fake69 rapha też :/
0
Co Lewy ruszył z dryblingiem xd
0
@Szmulek plus złamana linia
1
A Pena w swoim stylu odkręca się od piłki ciałem
10
Nie no zabierzcie tego Martina przecież to placek co by w ekstraklapie siedział na ławie
3
Ej Rapha ale tak to nie Yamalkowi taka asystę zabrac
0
@J4no może nie grasz w piłkę, ja tę zasadę znam i myślałem, że profesjonaliści też powinni :p
1
@norbi77 przy wolnym też nie można
1
@Rewolucja123 tak samo przy karnym nie może dobijać jak trafi w słupek