karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Demollation kurde weź powiedz z kim i ile wygraliśmy na przestrzeni 3 dni?
7
@LeoMessiiBarcaPepa chłop ma żałować że na koniec kariery jest częścią najlepszego klubu na świecie? Myślę, że nawet jak przesiedzi sezon na ławce to będzie miał mega wspomnienia z tego czasu
4
@DLFCB xddd dobra uj, zawsze kupuję koszulki z czystymi plecami ale wjeżdża 6
0
@sonny24 *cisi, Casado to taki kocur
102
30pare lat na karku a siedzę i cieszę mordę do telefonu oglądając jak Flick napierdala fikołki, kocham ten klub
3
@Wasacz_ ja wykurwilem we framugę ;/
0
Najgorsze jest to że prawdopodobnie jeden z tych placków zdobędzie ZP
1
@PatrychoO no za ten przewrót w tył to maks 3-
0
@MaziFCB oesu mnie tak akcja podjarala bardziej niż bramka na 0-4, kocham tego małego zadymiarza
1
Real jest tak słaby, że nawet Balde zalicza asystę
3
BREWdzisz anczelot :p
0
@paweuwarrior i tak chyba nie ma za bardzo gdzie
1
@D10SLEO jedyna wada, że czasem się gubi w szybkim wyprowadzeniu przy pressingu ale tak to kozak
0
@LeoMessiiBarcaPepa a dziękuję ale obejdzie się z tym współczuciem
0
Ciekawe czy byśmy dostali na łeb gdyby nie istniał VAR
1
Co tam mr Brewka się sapał do naszego Niemca pięknego?
1
Oj tak brakowało tego małego pitbulla
0
dobra zostawcie ich oni mają po 13lat
0
hahah co komentator Holenderski daje emocje xdd
0
Inigo to drwal niestety jęsli chodzi o technikę
1
Lewy z 4pakaiem powinien być
1
jak wkurwia to puszczanie 6metrówych spalonych
2
oho to Wojtuś chyba przyspawany
0
@Alvarinho nie pachnie :)
0
Casado kocham Cie
0
łokieć to nie żółtko?
0
hahah sędzia siad! do małpiszona xd
0
@Trojanek23 no bank chciał być inny bo Messi to takie oklepane
5
@macio_944 też nie rozumiem co ludzie piszą z odejściem od DNA? Jakbyśmy murowali bramkę i liczyli na kontry tak by było albo jak graliśmy górne piłki na Luuke to jest odejście od DNA Barcelony, a ten zespół chce grać w piłkę, chce się przy niej utrzymywać, bronić się tym, że przeciwnik biega za piłką, grać szybko i estetycznie a wręcz efektownie i to jest to co leży w korzeniach tego klubu
12
Pewnie "Napier...lamy się z nimi" tylko po hiszpańsku