Śmieszne jest dla mnie obrażanie Chelsea.
Jakiej gry z ich strony się spodziewaliście ? Chyba logiczne, że jak nie mają ludzi, żeby pograć piłką z Barcą, to będą próbować innymi sposobami?! Taktyka, taktyką, ale prawda jest taka, że Chelsea wyprowadzając około 5 kontr w 2-meczu, strzeliła nam 3 bramki.
Trzeba wyciągnąć wnioski na następny sezon :)
VeB !!!
Mascherano od początku pokazywał, że Barca jest dla niego ważna (sam dopłacił przecież do transferu), a teraz to procentuje. Z Gijon grał jak profesor, praktycznie bez strat i aż 16 odbiorów. Szok.
A w tym meczu zabrakło mi trochę Ibiego, bo przy słabej dyspozycji Pedro, kontuzji Alexisa, Iniesty i Fabregasa, spokojnie mógł szarpnąć skrzydełkiem, no ale cóż...
Śmieszne jest dla mnie obrażanie Chelsea.
Jakiej gry z ich strony się spodziewaliście ? Chyba logiczne, że jak nie mają ludzi, żeby pograć piłką z Barcą, to będą próbować innymi sposobami?! Taktyka, taktyką, ale prawda jest taka, że Chelsea wyprowadzając około 5 kontr w 2-meczu, strzeliła nam 3 bramki.
Trzeba wyciągnąć wnioski na następny sezon :)
VeB !!!
Komentarze
0
Chyba Montoya :D
0
Śmieszne jest dla mnie obrażanie Chelsea.
Jakiej gry z ich strony się spodziewaliście ? Chyba logiczne, że jak nie mają ludzi, żeby pograć piłką z Barcą, to będą próbować innymi sposobami?! Taktyka, taktyką, ale prawda jest taka, że Chelsea wyprowadzając około 5 kontr w 2-meczu, strzeliła nam 3 bramki.
Trzeba wyciągnąć wnioski na następny sezon :)
VeB !!!
0
Też bym wolał Tello za Adriano, a go nawet na ławce nie ma.
Ale Adriano może jakąś asystkę zaliczy :)
0
Mascherano od początku pokazywał, że Barca jest dla niego ważna (sam dopłacił przecież do transferu), a teraz to procentuje. Z Gijon grał jak profesor, praktycznie bez strat i aż 16 odbiorów. Szok.
A w tym meczu zabrakło mi trochę Ibiego, bo przy słabej dyspozycji Pedro, kontuzji Alexisa, Iniesty i Fabregasa, spokojnie mógł szarpnąć skrzydełkiem, no ale cóż...
0
Wszyscy obrońcy grający przeciwko niemu chyba go nie lubią ;D Drugiego takiego nie będzie :D
0
Jeszcze Quaresma z Porto do Interu
za 20 mln+ Pele...
0
Mam pytanko: Puchar Gampera będzie transmitowany w Polskiej TV??
0
Też bym wolał Tello za Adriano, a go nawet na ławce nie ma.
Ale Adriano może jakąś asystkę zaliczy :)
0
Śmieszne jest dla mnie obrażanie Chelsea.
Jakiej gry z ich strony się spodziewaliście ? Chyba logiczne, że jak nie mają ludzi, żeby pograć piłką z Barcą, to będą próbować innymi sposobami?! Taktyka, taktyką, ale prawda jest taka, że Chelsea wyprowadzając około 5 kontr w 2-meczu, strzeliła nam 3 bramki.
Trzeba wyciągnąć wnioski na następny sezon :)
VeB !!!
0
Chyba Montoya :D