0

Chyba Montoya :D

0

Śmieszne jest dla mnie obrażanie Chelsea.
Jakiej gry z ich strony się spodziewaliście ? Chyba logiczne, że jak nie mają ludzi, żeby pograć piłką z Barcą, to będą próbować innymi sposobami?! Taktyka, taktyką, ale prawda jest taka, że Chelsea wyprowadzając około 5 kontr w 2-meczu, strzeliła nam 3 bramki.
Trzeba wyciągnąć wnioski na następny sezon :)
VeB !!!

0

Też bym wolał Tello za Adriano, a go nawet na ławce nie ma.

Ale Adriano może jakąś asystkę zaliczy :)

0

Mascherano od początku pokazywał, że Barca jest dla niego ważna (sam dopłacił przecież do transferu), a teraz to procentuje. Z Gijon grał jak profesor, praktycznie bez strat i aż 16 odbiorów. Szok.
A w tym meczu zabrakło mi trochę Ibiego, bo przy słabej dyspozycji Pedro, kontuzji Alexisa, Iniesty i Fabregasa, spokojnie mógł szarpnąć skrzydełkiem, no ale cóż...

0

Wszyscy obrońcy grający przeciwko niemu chyba go nie lubią ;D Drugiego takiego nie będzie :D

0

Abidal zdobył bramkę, jedynym, który tego nie dokonał jest Masche, choć wczoraj był bardzo blisko :>

Pozdro :)

0

kris2313, a 2 bramki i asysta w meczu reprezentacji się nie liczy?

Teraz wychodzi ilu sezonowców jej na strone :>

0

Wystawił taki skład, bo w tygodniu gramy z Milanem...

Spokojnie, liga dłuuuuga przed nami.

A real gra dziś :>

0

Dajcie link na sopcasta :D

0

Dajcie link na sopcasta :D

0

Mam pytanko: Puchar Gampera będzie transmitowany w Polskiej TV??

0

Mam pytanko:

Czy ten mecz będzie gdzieś transmitowany ??

0

Jeszcze Quaresma z Porto do Interu

za 20 mln+ Pele...

0

O czym ty człowieku mówisz??

Henry jest nieporównywalnie lepszy niż Arshawin...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?