6

Nic mnie tak nie wkur*** jak te mecze reprezentacyjne…

A nie sory, jeszcze PiS mnie wkur***

1

@Gappeq Bundowe wzgórze.
Zaje**** miejsce, widoki i domek.

1

Co sądzicie o Canal+ Online?
Chce sobie wykupić pakiet Canal + Eleven + Polsat Premium żeby mieć spokój i moc oglądać wszystkie mecze Barcy.

Ma ktoś? Jak wrażenia? Polecacie?

0

A może ta bomba to niejaki chłopak z Rosario? ^^

4

Kochani..
Nie będzie żadnego nowego transferu już.
Ani tym bardziej żadnej bomby.

Nie ma sie co emocjonować

0

Jak jestem pokorny i niepodejrzliwy, to nie wierze ze to losowanie nie było ustawione XD

Żenada.

No ale cóż.
Mamy być najlepsi to trzeba wygrać z najlepszymi.

Vamos !

0

@tomek8756 Na pewno mówili na początku jakos xD

0

@PatrykBarca aaaa tam, to już mało ważne :D

0

Najbardziej jak narazie podczas tej gali to podoba mi się ta pani ^^

15

Robert Lewandowski po dołączeniu do Barcelony: Jestem przekonany ze zdobędziemy wiele trofeów.

Robert Lewandowski po pierwszym meczu ligowym: Jestem przekonany ze zdobędziemy jakieś trofeum.

XD

2

Połowa do zapomnienia i tyle..

0

Czy wykupując Canal+ Online jest opcja żeby oglądać na TV ?

1

@Lionel_Messi10 dzięki !

0

Jaki jest najlepszy sposób na to żeby jak człowiek z godnością oglądać wszystkie mecze Barcy w TV ? XD

Podpowie ktoś czy są jakieś pakiety które się opłaca wykupić?

2

@koziar To samo Revolut :P
Tak jak byl to dla mnie jeden z najlepszych już banków, tak teraz zmieniam zdanie.
Blokowanie środków z dupy, bany na konto itd

Uważajcie i nie trzymajcie tam większej gotówki.
Jedynie na bieżące potrzeby jesli gdzies wyjezdzacie albo cos ;-)

8

Kounde, Araujo, Christensen, Garcia, Pique
Naprawde solidnie juz wygląda ta nasza obrona :D

To już nie Dest,Mingueza,Lenglet XDDD

0

@don'T.R.I.P.e ja mam to samo tylko GTX 1050 Ti
To znaczy bylo dość płynnie, FPS spoko, ale jakość tekstur na poziomie GTA San Andreas XD
Wiec jaki sens grać..

1

@LambiPL Teraz mam na myśli PCta XD

0

Wczoraj po wielu próbach i opiniach co do najlepszej gru wszechczasow, kupiłem sobie Red Dead Redemption 2.
Zadowolony i lekko podekscytowany z nadzieja ze mój mały potworek to udźwignie.
Kupiłem. Pobrałem. Całe 120gb.
I wiecie co?
Jesli nie macie prawdziwej bestii pod biurkiem to nawet na ten tytul nie patrzcie XD

0

Mimo wielu niewykorzystanych sytuacji to myśle ze naprawdę nie można być niezadowolonym z przebiegu spotkania.
Była dynamika, mecz miły dla oka raczej.
Sporo niedokładności, ale wydaje mi się ze to już kwestia murawy i jej kiepskiego nawodnienia XD wydawało mi się ze jest bardzo sucho i piłka się toczy a nie ślizga.

0

Oczywiście z chłodna głowa, ale tez mam wrażenie ze to Dembele może być tym zawodnikiem na którym teraz będzie opierała się Barcelona.

15

Dembele - Raphinha
Wyczuwam ogień na skrzydłach :D

1

@Pawel13sz moje marzenie.. zahamowane przez covidowych zje*** którym zachciało się dzielenia ludzi..

Ale jak to się mówi, co się odwlecze .. :-)

0

@AnnaMarianna Nie :P

2

@Ptasior jeden z lepszych filmów pod każdym względem jak dla mnie

1

@skubi99 ja mam 15 cm
Ale to chyba chodzi o wzrost ciała tak?

1

@Joe_Pesci krypto to przyszłość, ale taki klub jak Inter powinien trochę bardziej prześwietlić firmę z tej branży która chce za głównego sponsora ;-)
Bo potem wychodzą takie akcje.

1

@takisobiektos Zaczęli kręcić interesy z jakimiś randomami w branży krypto to niech teraz płaczą xD

Wiadomo ze to innowacyjne posunięcia ale jesli juz się podpisuje umowe sponsorska z instytucja z tej branży to musi to być poważna firma.

Chociażby takie Crypto.com czy Binance

8

@Lionel_Messi10 Tez czeka na oficjalke XD

2

@Encore Nie spodziewalem sie ze juz zakonczy kariere pilkarską.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?