karol130197
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nic mnie tak nie wkur*** jak te mecze reprezentacyjne…
A nie sory, jeszcze PiS mnie wkur***
1
@Gappeq Bundowe wzgórze.
Zaje**** miejsce, widoki i domek.
1
Co sądzicie o Canal+ Online?
Chce sobie wykupić pakiet Canal + Eleven + Polsat Premium żeby mieć spokój i moc oglądać wszystkie mecze Barcy.
Ma ktoś? Jak wrażenia? Polecacie?
0
A może ta bomba to niejaki chłopak z Rosario? ^^
4
Kochani..
Nie będzie żadnego nowego transferu już.
Ani tym bardziej żadnej bomby.
Nie ma sie co emocjonować
0
Jak jestem pokorny i niepodejrzliwy, to nie wierze ze to losowanie nie było ustawione XD
Żenada.
No ale cóż.
Mamy być najlepsi to trzeba wygrać z najlepszymi.
Vamos !
0
@tomek8756 Na pewno mówili na początku jakos xD
0
@PatrykBarca aaaa tam, to już mało ważne :D
0
Najbardziej jak narazie podczas tej gali to podoba mi się ta pani ^^
15
Robert Lewandowski po dołączeniu do Barcelony: Jestem przekonany ze zdobędziemy wiele trofeów.
Robert Lewandowski po pierwszym meczu ligowym: Jestem przekonany ze zdobędziemy jakieś trofeum.
XD
2
Połowa do zapomnienia i tyle..
0
Czy wykupując Canal+ Online jest opcja żeby oglądać na TV ?
1
@Lionel_Messi10 dzięki !
0
Jaki jest najlepszy sposób na to żeby jak człowiek z godnością oglądać wszystkie mecze Barcy w TV ? XD
Podpowie ktoś czy są jakieś pakiety które się opłaca wykupić?
2
@koziar To samo Revolut :P
Tak jak byl to dla mnie jeden z najlepszych już banków, tak teraz zmieniam zdanie.
Blokowanie środków z dupy, bany na konto itd
Uważajcie i nie trzymajcie tam większej gotówki.
Jedynie na bieżące potrzeby jesli gdzies wyjezdzacie albo cos ;-)
8
Kounde, Araujo, Christensen, Garcia, Pique
Naprawde solidnie juz wygląda ta nasza obrona :D
To już nie Dest,Mingueza,Lenglet XDDD
0
@don'T.R.I.P.e ja mam to samo tylko GTX 1050 Ti
To znaczy bylo dość płynnie, FPS spoko, ale jakość tekstur na poziomie GTA San Andreas XD
Wiec jaki sens grać..
1
@LambiPL Teraz mam na myśli PCta XD
0
Wczoraj po wielu próbach i opiniach co do najlepszej gru wszechczasow, kupiłem sobie Red Dead Redemption 2.
Zadowolony i lekko podekscytowany z nadzieja ze mój mały potworek to udźwignie.
Kupiłem. Pobrałem. Całe 120gb.
I wiecie co?
Jesli nie macie prawdziwej bestii pod biurkiem to nawet na ten tytul nie patrzcie XD
0
Mimo wielu niewykorzystanych sytuacji to myśle ze naprawdę nie można być niezadowolonym z przebiegu spotkania.
Była dynamika, mecz miły dla oka raczej.
Sporo niedokładności, ale wydaje mi się ze to już kwestia murawy i jej kiepskiego nawodnienia XD wydawało mi się ze jest bardzo sucho i piłka się toczy a nie ślizga.
0
Oczywiście z chłodna głowa, ale tez mam wrażenie ze to Dembele może być tym zawodnikiem na którym teraz będzie opierała się Barcelona.
15
Dembele - Raphinha
Wyczuwam ogień na skrzydłach :D
1
@Pawel13sz moje marzenie.. zahamowane przez covidowych zje*** którym zachciało się dzielenia ludzi..
Ale jak to się mówi, co się odwlecze .. :-)
0
@AnnaMarianna Nie :P
2
@Ptasior jeden z lepszych filmów pod każdym względem jak dla mnie
1
@skubi99 ja mam 15 cm
Ale to chyba chodzi o wzrost ciała tak?
1
@Joe_Pesci krypto to przyszłość, ale taki klub jak Inter powinien trochę bardziej prześwietlić firmę z tej branży która chce za głównego sponsora ;-)
Bo potem wychodzą takie akcje.
1
@takisobiektos Zaczęli kręcić interesy z jakimiś randomami w branży krypto to niech teraz płaczą xD
Wiadomo ze to innowacyjne posunięcia ale jesli juz się podpisuje umowe sponsorska z instytucja z tej branży to musi to być poważna firma.
Chociażby takie Crypto.com czy Binance
8
@Lionel_Messi10 Tez czeka na oficjalke XD
2
@Encore Nie spodziewalem sie ze juz zakonczy kariere pilkarską.