karol130197
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamiVeB to znaczy dostępne do zakupu.
Ale dostałem info ze bilet otrzymam dopiero 24/48h przed meczem
Mimo ze zakupiłem teraz
Wiec nie wiem o co tu dokładnie chodzi
2
@Wossi61FCB 11 maja na Celte :D
54
Własnie przed chwilą zrobilem krok ku spelnieniu swojego jednego z największych marzen..
Kupilem bilecik na mecz Blaugrany
Cieszę się jak dziecko, mimo ze mam prawie 30 lat :D
7
Wy tu smieszkujecie z Korwina ale on smieszkuje jeszcze bardziej bo w wieku rzeczach to on mówi prawdę XD
Kobiety naprawdę maja mniejszy mózg od mężczyzn XD i tak samo mniejsze możliwości iq. To jest akurat udowodnione naukowo
0
Mam nadzieje ze jak wrócą kontuzjowani to Mingueza wróci do Barcy B ..
0
Jak narazie to przysypiam XD
0
@AllBundy tak trochę xD
0
Co to się dzieje Panie Simeone?
0
@WiernyKibic2012 Paradoksalnie to głównie dieta proszę Pana.
0
@baryn nie chodzi o komplet bo rzadko kiedy on jest :P
Bardziej o to ze po prostu nie będą wejściówek sprzedawać. Z jakiegoś powodu
0
@fantom102 tak krotko przed meczem nie ma ryzyka ze biletow po prostu nie będzie?
0
Koledzy i kolezanki
Wyjezdzal ktos z was na wlasna rękę na meczyk do Barcelony moze?
Mam plany sie wybrac 11 maja na ligowy.
Gdzie najlepiej kupic bilet? Może ktos polecic jakies miejsce na nocleg? Gdzie najlepiej. Jak wygląda komunikacja w miescie?
Ogólnie będe wdzieczny za wszelkie wskazowki :D
1
Dzisiaj tak naprawde gralismy po 12-stu.
U nas kibicie
W atleti żółta śćiera
1
Odejść z klubu - nie nie nie bo tu mam dużo pinionszkow.
Przedłużyć kontrakt - nie nie nie bo jak przedłużę to będę musiał grać. A ja wole pograć na plejaku
Zwykły jeb*** pasożyt.
Gardzę bardzo.
Tacy ludzie hańbią ten herb. I nigdy nie powinni się w nim znaleźć.
0
@czesctuam Masz racje w zupełności.
Pozdrawiam cieplutko
3
Rok 2035 - Barcelona czeka na odpowiedz Ousmana Dembele.
2
Ale ze Riki Puć?
5
Kiedy wszyscy się podniecają tenisem a ty nawet nie wiesz o co chodzi w tej punktacji XDDD
8
Barcelona potrzebuje jak wody wszystkiego co łamie schemat.. nie tiki taki, bo to było modne kiedyś i działało kiedyś. Nie chuderlakow pokroju Busiego bo teraz w piłce trzeba mieć krzepę. Nie wchodzenia z piłka do bramki bo teraz futbol wyglada inaczej. Musi być bardziej otwarty, ofensywny i szybki.
Adama jest ogniwem który właśnie się wyróżnia i ten schemat łamie.
Szybki, zwinny robiący wiatr i zamieszanie wielki skur**** :D
7
@kaamil1910 Mówiąc gówniarz, nie zawsze trzeba odnosić się do wieku. Może to byc okreslenie specyficznego zachowania danej osoby ^^
5
Kiedy oni się pozbędą tego gówniarza? Mam go szczerze dosyć.
Rozkapryszony bachor.
0
@Gall Bys się zdziwił ;)
0
@Chaoss chcialbym baitować :)
0
@barcelonaLM Mój szwagier ma potwierdzone info od przyjaciela z banku. 100% legit
Mówi zeby szykowac się na wzrost rat kredytów o co najmniej 100 % ;)
0
@Mr8lack Lenovo Idea Pad Gaming 3
0
Sprzedam rocznego lapka gamingowego. Jeszcze na gwarancji
Jakby ktoś szukał :P
0
Niech ten amator odejdzie już od nas bo tylko hańbi herb..
3
Jak już za taka rękę się daje karne to ja podziękuje xd
0
Hahahahahahahahhaha
2
Przejebac w tydzień dwa puchary potrafi tylko Barca XD
Kocham ten klub