karol130197
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wpierdola na 3:1 i koniec tęgi cyrku XD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mówiłem cos o Fede ? XDD
1
Przypominam ze mamy jeszcze 88 minutę i Fede Valverde XDDDD
5
To i tak dobrze.
Jeszcze 2-3 msc temu mieli by siły na 30 minut.
Teraz maja na 60 XD
Jest szansa
1
Takie 3:1 dla białych obstawiam
7
@Kgorecki2500 Różnica między lewakami a Konfa jest taka ze Konfa tworząc memowy fanpage na FB w tydzień czasu potrafi uzyskać więcej polubien niż lewica głosów w wyborach XDD
0
Kto według Was powinien objąć władze w Polsce?
Liczę na obiektywna dyskusje
0
Dembele to jest jednak głupim pilkarzem..
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Worny nasz barceloński Berlin XD
1
Roberto Soldic to nie Roberto Soldic.
To Pan Roberto Soldic.
Szacun...
0
Zaczyna się marnowanie setek xD
0
Hahahahahhahahahah
1
Wcześniej nie było karnego dla Barcy teraz nie ma karnego dla Osa.
Dziękuje do widzenia
0
@kamiVeB jestem dumny ze mieszkam w Płocku dzisiaj xD
0
Powie mi ktoś o co chodzi z tym Hamiltonem? XDD
1
@Joe_Pesci to samo chciałem napisać...
0
Miłego oglądania ????
1
Optymistycznie stawiam 4:1 dla Bayernu ;-)
Vamos !
2
Oni w tym Dortmundzie się pozabijają XDD
1
@koksik2700 mimo ze to twoja osobista decyzja, to niestety w perspektywie długoterminowej jest ona bardzo zła.
Dajesz przez to przyzwolenie na łamanie prawa.
1
@ShawnC Wszystkie czesci CoDa przeszedlem ;)
0
Po dobrych kilku latach wziela mnie ochota na pogranie w jakąs fajną strzelanke.
Co polecicie teraz? :D
Dodam ze lubie klimaty wojenne typu call of duty/battlefield itp
30
Aż mam ku*** ciarki :)
Nieważne ze ten chłop ma prawie 40 na karku, ze już nie jest tak wydajny, ze już na pewno nie ma takich umiejętności i ze raczej na pewno nie będzie kluczowym zawodnikiem dającym różnice ale takich ludzi z takim mentalem, nastawieniem i chęcią zarówno do gry jak i życia w tym klubie potrzeba..
Witaj spowrotem w domu Dani!!
0
@LucaMancini widze ze to typowy syndrom rodzica ????
Ciesz się ze młody się interesuje polityka i chce być z tych którzy obala istniejące gowno pisowskie ;-)
0
@Wiktoria13 pomysl, może warto innego klubu xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
To powinien być już powazny alarm dla Laporty jesli chodzi o sztab medyczny ;)
0
Nie wydaje wam się właśnie ze to była właśnie celowa zagrywka Messiego z tym PSG?
Wiedział ze Barca nie może go zostawić to odszedł jako wolny zawodnik do PSG i miał w umowie ze mogą go wypożyczyć ????????