0

Wpierdola na 3:1 i koniec tęgi cyrku XD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mówiłem cos o Fede ? XDD

1

Przypominam ze mamy jeszcze 88 minutę i Fede Valverde XDDDD

5

To i tak dobrze.
Jeszcze 2-3 msc temu mieli by siły na 30 minut.
Teraz maja na 60 XD

Jest szansa

1

Takie 3:1 dla białych obstawiam

7

@Kgorecki2500 Różnica między lewakami a Konfa jest taka ze Konfa tworząc memowy fanpage na FB w tydzień czasu potrafi uzyskać więcej polubien niż lewica głosów w wyborach XDD

0

Kto według Was powinien objąć władze w Polsce?
Liczę na obiektywna dyskusje

0

Dembele to jest jednak głupim pilkarzem..

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Worny nasz barceloński Berlin XD

1

Roberto Soldic to nie Roberto Soldic.
To Pan Roberto Soldic.
Szacun...

0

Zaczyna się marnowanie setek xD

0

Hahahahahhahahahah

1

Wcześniej nie było karnego dla Barcy teraz nie ma karnego dla Osa.
Dziękuje do widzenia

0

@kamiVeB jestem dumny ze mieszkam w Płocku dzisiaj xD

0

Powie mi ktoś o co chodzi z tym Hamiltonem? XDD

1

@Joe_Pesci to samo chciałem napisać...

0

Miłego oglądania ????

1

Optymistycznie stawiam 4:1 dla Bayernu ;-)

Vamos !

2

Oni w tym Dortmundzie się pozabijają XDD

1

@koksik2700 mimo ze to twoja osobista decyzja, to niestety w perspektywie długoterminowej jest ona bardzo zła.
Dajesz przez to przyzwolenie na łamanie prawa.


1

@ShawnC Wszystkie czesci CoDa przeszedlem ;)

0

Po dobrych kilku latach wziela mnie ochota na pogranie w jakąs fajną strzelanke.
Co polecicie teraz? :D

Dodam ze lubie klimaty wojenne typu call of duty/battlefield itp

30

Aż mam ku*** ciarki :)

Nieważne ze ten chłop ma prawie 40 na karku, ze już nie jest tak wydajny, ze już na pewno nie ma takich umiejętności i ze raczej na pewno nie będzie kluczowym zawodnikiem dającym różnice ale takich ludzi z takim mentalem, nastawieniem i chęcią zarówno do gry jak i życia w tym klubie potrzeba..

Witaj spowrotem w domu Dani!!

0

@LucaMancini widze ze to typowy syndrom rodzica ????
Ciesz się ze młody się interesuje polityka i chce być z tych którzy obala istniejące gowno pisowskie ;-)

0

@Wiktoria13 pomysl, może warto innego klubu xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

To powinien być już powazny alarm dla Laporty jesli chodzi o sztab medyczny ;)

0

Nie wydaje wam się właśnie ze to była właśnie celowa zagrywka Messiego z tym PSG?
Wiedział ze Barca nie może go zostawić to odszedł jako wolny zawodnik do PSG i miał w umowie ze mogą go wypożyczyć ????????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?