28

Ale byłby hit jakby olśnił nasza grę XD

1

Pierdo***** jak zawsze XD

2

@patry295 Oo super. W końcu rusza taki temat ????

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To chyba lepiej odpalę Bayern na TVPis ...

2

Szczerze? Nie chce już nawet żeby oni wygrali. Niech im dorzuca jeszcze na 2:0 :)

0

Gdzie jeta ten presing z tamtego meczu? Te wychodzenie na pozycje, trójkąty kwadraty romby, szybka piłka, granie do przodu.. gdzie??

2

Hahahahahahahahahahaha

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

@Leon15 Zobaczysz to doswiadczenie za 20 minut XD

10

Ten czlowiek jest po prostu.... :)
Nie chce dostac bana wiec nie bede sie denerwowal.

7

Mamy łysego przy linii i odrazu lepsza gra. Pomyśleć co by było jakby jeszcze zaczął klaskać ;>

0

Poratuje ktoś jakimś linkiem?

0

Obecność w dzisiejszym meczu Luka i brak obecności Araujo jest gwoździem do trumny naszego mam nadzieje ex trenera Kumana. Smutne..

19

PIKFORT już z ryjem XDDDD

2

Włosi chyba się budzą trochę. Bardzo mnie to cieszy

0

Co niektórzy ze sztabów z tymi kagancami na ryju niezły cyrk robią XD

5

Dzięki za info XD

0

@vangoor za 3500 mogę opchnac

0

Nie chce ktoś kupić nowego iPhona 12 128 GB ? XD
Wygrałem w konkursie a mam już 11 XD
Okazyjna cena

1

Niestety w 1/3 wywiadu nie dalem rady dluzej oglądac... Tak jak Pan Tomek pokazuje pelen profesjonalizm wypowiedzi, wiedze oraz jasnoc i przejrzystosc, tak Pani dziennikarka nie powinna byc w tym miejscu gdzie obecnie sie znajduje...masakra

2

@VamosRakieta dzieki !

0

Posiada moze ktos linka do skrotow meczu z Granada ? Ewentualnie link do calego meczu ?

5

Po przeczytaniu kilku pierwszych słów juz mi zabilo serce mocniej i zrobilo sie cieplej z radosci ...

1

Z jednej strony jestem ciekaw jego powrotu XD To jest taka tykajaca bomba. Albo wypali i postraszy co nieco inne zespoly albo bedzie drugi Dembele + dorzuci swoje idiotyczne zachowania.

0

Czyli bez zmian. Gra bedzie w kratke..

0

@Szafka nie no nie przesadzajmy. ;)

5

Teraz dopiero odczuwamy brak Douglasa...

0

Jesli ktos lubi z 10 minutowym opoznieniem to spoko XDD

0

Bardziej Ibrahima Affellaya

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?