karol130197
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Ale byłby hit jakby olśnił nasza grę XD
1
Pierdo***** jak zawsze XD
2
@patry295 Oo super. W końcu rusza taki temat ????
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To chyba lepiej odpalę Bayern na TVPis ...
2
Szczerze? Nie chce już nawet żeby oni wygrali. Niech im dorzuca jeszcze na 2:0 :)
0
Gdzie jeta ten presing z tamtego meczu? Te wychodzenie na pozycje, trójkąty kwadraty romby, szybka piłka, granie do przodu.. gdzie??
2
Hahahahahahahahahahaha
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
@Leon15 Zobaczysz to doswiadczenie za 20 minut XD
10
Ten czlowiek jest po prostu.... :)
Nie chce dostac bana wiec nie bede sie denerwowal.
7
Mamy łysego przy linii i odrazu lepsza gra. Pomyśleć co by było jakby jeszcze zaczął klaskać ;>
0
Poratuje ktoś jakimś linkiem?
0
Obecność w dzisiejszym meczu Luka i brak obecności Araujo jest gwoździem do trumny naszego mam nadzieje ex trenera Kumana. Smutne..
19
PIKFORT już z ryjem XDDDD
2
Włosi chyba się budzą trochę. Bardzo mnie to cieszy
0
Co niektórzy ze sztabów z tymi kagancami na ryju niezły cyrk robią XD
5
Dzięki za info XD
0
@vangoor za 3500 mogę opchnac
0
Nie chce ktoś kupić nowego iPhona 12 128 GB ? XD
Wygrałem w konkursie a mam już 11 XD
Okazyjna cena
1
Niestety w 1/3 wywiadu nie dalem rady dluzej oglądac... Tak jak Pan Tomek pokazuje pelen profesjonalizm wypowiedzi, wiedze oraz jasnoc i przejrzystosc, tak Pani dziennikarka nie powinna byc w tym miejscu gdzie obecnie sie znajduje...masakra
2
@VamosRakieta dzieki !
0
Posiada moze ktos linka do skrotow meczu z Granada ? Ewentualnie link do calego meczu ?
5
Po przeczytaniu kilku pierwszych słów juz mi zabilo serce mocniej i zrobilo sie cieplej z radosci ...
1
Z jednej strony jestem ciekaw jego powrotu XD To jest taka tykajaca bomba. Albo wypali i postraszy co nieco inne zespoly albo bedzie drugi Dembele + dorzuci swoje idiotyczne zachowania.
0
Czyli bez zmian. Gra bedzie w kratke..
0
@Szafka nie no nie przesadzajmy. ;)
5
Teraz dopiero odczuwamy brak Douglasa...
0
Jesli ktos lubi z 10 minutowym opoznieniem to spoko XDD
0
Bardziej Ibrahima Affellaya