karol130197
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zastanawialem sie czy obejrzec komedie w TV czy mecz Realu.
Nie zaluje wyboru XDDDDD
14
Ramos w 90' , Pustak Ronaldo , karny Ronaldo i samoboj druzyny przeciwnej.
Tak w skrocie typowy mecz Realu XD
0
To byl wypadek przy pracy. Jesli ktos sie ludzil ze real opadl z formy to sie grubo pomylil ; )
0
Asensio , Bale , Modric, Casemiro , Isco , Carvalaj , Varane , Ramos, Navas..... Noo.. Real oslabiony konkretnie ... :) Co z tego ze pol 1 skladu moze u nich nie grac jak z lawki moga skleic druga taka sama mocna jedenastke...
0
Jeden rok z kontraktu wyjety :)
16
Mogli odrazu zakopać Bartka...
0
Król jest tylko jeden ! Ce Er Siedem XDD
16
Jeszcze chwile temu dawali 140 mln za Coutinho a tu żalują 1 mln XDDDD Smiech na sali...
0
Wybuchlem smiechem :DDDD
Cóż za hipokryzja !!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przyszedł za 9 odchodzi za 150 ... chyba nie trzeba nic dodawać ;))
0
Daja 100 i prosze :)
0
Dla mnie te wszystkie zmienne to chora sytuacja.. Tak samo jako otrzymywanie pieniedzy przez pra pra kluby w ktorych dany zawodnik gral.. Bezsens
1
Poplakalem sie XDDD
2
Alba juz jest bardziej ofensywnym pilkarzem niz Deulo w tym meczu xD
0
Deulofeu niestety nie ten poziom... Przynajmniej narazie
0
Skoro Ney odejdzie z waznym 4 letnim kontraktem, to w tym momencie dla mnie bez sensu jest podpisywanie jakichkolwiek umow. Mozna sie nimi jedynie co podetrzec..
0
Ojeej.. Ale mu zrobili krzywde. 3500 tys euro. Naprawde ?? Żałosne. Mogli by sobie lepiej darowac to. 35 mln euro.. To mooze, juz by cos poczul :)
0
Co co ? Ramos po zejsciu pokazywal jakies gesty ? Hmm.. To czasami za takie zachowania ten smieszny zarzad arbitrazowy nie dodaje do zawieszenia za czerwo kolejnego jednego lub dwoch meczow zawieszenia ? :)))
0
..... tyle w temacie Panowie i Panie : )
0
Wierze w naszych całym serduchem ! Wszystko jest mozliwe przy odpowiedniej ilosci zaangazowania, agresji i zdeerminowania. Oby w takich nastawieniach wyszli na dzisiejsze spotkanie ! VAMOS !
0
Co jak co, ale to juz jest kur** przesada..
0
Moze i faktycznie chłopak nie ma szczescia co do tego gola, ale wwydaje mi sie, że oprocz tego, on sam jakos nie pragnie tego gola. To wydaje sie być troche dziwne i powiedzial bym ze nawet mnie to irytuje.. O.o
Ktory piłkarz nie chce strzelać goli ? Ja nic do niego nie mam i nie mam zadnego bolu dupy, ale taka sytuacja wydaje mi sie naprawde dziwna.. i niezrozumiała.
0
Mam pytanie jak milan strzeli teraz 1 gola na camp Nou a barca np 2 to barca zakwalifikuje się ?
0
Dacie rade ! ;)
0
zaspali pewnie ;D
0
0
No i dobrze. Niech w ogóle go wywalą z klubu ...
0
Mi osobicie najbardziej podobały sie fioletowo żółte :) F50
0
Alex to jedyny trener którego lubię ;) To jest prawdziwy trener, nie porównując Murinho. Ta.. musiał zostać by przygotować sie do meczu ?? bajki. Nie chciał się upokorzyć bo dokłądnie wiedział kto wygra. Brak mu odwagi tyle powiem. jako trener, szanuje go tak samo jak i Guardiole. Lecz pod względem sportowym... NIE ! Tyle co powiem