0

Oby nie

0

jeśli chce naprawdę przejść do Barcy, a Barca nie będzie chciała tyle zapłacić za niego to poczekają rok i przyjdzie za darmo i Santos nic nie zarobi przez ich chciwość aby jak najwięcej na nim zarobić

0

No to ładnie dziś w lidze hiszpańskiej 21 goli padło.

0

Czyżby Guardiola nie może się pogodzić z tym że Barca przegrała lige i LM i teraz zostawia klub w dołku

0

O ile się nie mylę to Barca jako jedyny klub nie miała logo żadnego sponsora na koszulce tylko UNICEF-u którego Oni są sponsorem. A teraz za 30 mln rocznie chcą nosić na koszulce logo jakiegoś sponsora naprawdę wstyd.

0

może naiszemy list do Guardioli żeby go zostwił :)

0

czy warto wydać 144mln euro za 1 bramkę więcej. nie sądzę.

0

dosyć że sedzia nie daje im kartek za te ciągłe faule to jeszcze spalonego nie widział

0

Barca osiągnęła szczyt nikt już nie może pokonać Barcy w tym co osiągnęła bo po prostu zdobyła wszystko co mogła a więc można ten rekord jedynie wyrównać a Brawn nic podobnego nie zrobił.

0

Z czego tu czytalem to niektózy pisza że statystyki nie grają itp. Ale przecież musial na nie zapracować dobrą grą i dlatego sadze że VV powinien pojechać na mundial chociarz jako 2 bramkarz.

0

Też grywam w piłkę i też w tej sytuacji zagrałbym tak.To są sekundy i nie możesz się zastanawiać co będą o tobie mówić.

0

to mogłeś pojechać na camp nou i sobie urwać kęp trawy.

0

Też mam takie przeczucie i miejmy nadzieje że dogadają się.

0

Jeśli Guardiola mówi że go chce to znaczy że jest nam potrzebny na przyszły sezon.

0

Henry na środek a na lewo Bojana

0

wierzylem w nich do konca VeB!

0

na moje strzela jeszcze 23 bramki

0

Ale może Barcelona przyjedzie do Monachium z ośmioma zawodnikami, wtedy mamy szansę"- tu ma racje Mark van Bommel

0

najlepiej jak byśmy trafili na Porto a najlepsze na koniec Barca - ManU i to by był finał i zemsta

0

to jest szansa dla Barcy

0

czerwona kartka dla nene

0

minimalnie nad poprzeczka

0

o ja

0

siema

jak tam Barca?

0

tak to wyzywaliscie Barce a teraz gadacie ze jest super i wy nazywacie sie kibicami Barcy

simieszni jestescie

0

barcelonie potrzebne te 3 pkt bo n odejda nam i znowu bedzie 3 miejsce albo jeszcze gorzej

0

masq zgadzam sie z toba

0

ktora jest minuta

0

piszcie co sie dzieje bo nie moge ogladac

0

teraz powinni postawic na atak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?