karol274
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Krobia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby nie
0
jeśli chce naprawdę przejść do Barcy, a Barca nie będzie chciała tyle zapłacić za niego to poczekają rok i przyjdzie za darmo i Santos nic nie zarobi przez ich chciwość aby jak najwięcej na nim zarobić
0
No to ładnie dziś w lidze hiszpańskiej 21 goli padło.
0
Czyżby Guardiola nie może się pogodzić z tym że Barca przegrała lige i LM i teraz zostawia klub w dołku
0
O ile się nie mylę to Barca jako jedyny klub nie miała logo żadnego sponsora na koszulce tylko UNICEF-u którego Oni są sponsorem. A teraz za 30 mln rocznie chcą nosić na koszulce logo jakiegoś sponsora naprawdę wstyd.
0
może naiszemy list do Guardioli żeby go zostwił :)
0
czy warto wydać 144mln euro za 1 bramkę więcej. nie sądzę.
0
dosyć że sedzia nie daje im kartek za te ciągłe faule to jeszcze spalonego nie widział
0
Barca osiągnęła szczyt nikt już nie może pokonać Barcy w tym co osiągnęła bo po prostu zdobyła wszystko co mogła a więc można ten rekord jedynie wyrównać a Brawn nic podobnego nie zrobił.
0
Z czego tu czytalem to niektózy pisza że statystyki nie grają itp. Ale przecież musial na nie zapracować dobrą grą i dlatego sadze że VV powinien pojechać na mundial chociarz jako 2 bramkarz.
0
Też grywam w piłkę i też w tej sytuacji zagrałbym tak.To są sekundy i nie możesz się zastanawiać co będą o tobie mówić.
0
to mogłeś pojechać na camp nou i sobie urwać kęp trawy.
0
Też mam takie przeczucie i miejmy nadzieje że dogadają się.
0
Jeśli Guardiola mówi że go chce to znaczy że jest nam potrzebny na przyszły sezon.
0
Henry na środek a na lewo Bojana
0
wierzylem w nich do konca VeB!
0
na moje strzela jeszcze 23 bramki
0
Ale może Barcelona przyjedzie do Monachium z ośmioma zawodnikami, wtedy mamy szansę"- tu ma racje Mark van Bommel
0
najlepiej jak byśmy trafili na Porto a najlepsze na koniec Barca - ManU i to by był finał i zemsta
0
to jest szansa dla Barcy
0
czerwona kartka dla nene
0
minimalnie nad poprzeczka
0
o ja
0
siema
jak tam Barca?
0
tak to wyzywaliscie Barce a teraz gadacie ze jest super i wy nazywacie sie kibicami Barcy
simieszni jestescie
0
barcelonie potrzebne te 3 pkt bo n odejda nam i znowu bedzie 3 miejsce albo jeszcze gorzej
0
masq zgadzam sie z toba
0
ktora jest minuta
0
piszcie co sie dzieje bo nie moge ogladac
0
teraz powinni postawic na atak