O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Gerard Pique
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2002 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 70
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BVB wyjdzie z grupy jestem tego pewna. po tym meczu widać że real nie ma szans

0

haha Borussia pokonała real. ;)

0

1000 lat Leo!!! Życzę ci złotej piłki, dużo sukcesów i jeszcze więcej goli w przyszłym sezonie oraz żeby urodziło ci się zdrowe dziecko najlepiej synek, który poszedłby w twoje ślady ;)

0

Pep przecież mówił że jeśli Vilanova nie odejdzie to on zostanie :-) Miejmy nadzieję że zostanie... Nie wyobrażam sobie teraz Barcy bez Pepa.

0

Mozaika piękna. Kiedy słucha się przyśpiewek kibiców dreszcz przechodzi przez ciało. Barcelona zagrała wczoraj dobry mecz lecz nie najlepszy, ale nie możemy od nich wymagać że zawsze będą wygrywać 5-0. To są ludzie którzy są już trochę zmęczeni grać na najwyższym poziomie. Nie ma co się im dziwić. Może real będzie teraz rządził w Hiszpanii, ale Barca będzie rządzić całą europą po LM. Czy też w dołku czy na szczycie ja za Barce oddam życie. VeB

Zobacz wszystkie

0

CZEMU PIQUE NIE GRA?

0

Pep nie jest nic winny. To dopiero początek sezonu i zawodnicy nie sa jeszcze w najwyzszej formie

tak poza tematem:

Nie chciałby ktoś kupić szczeniaka rasy Beagle?

0

Fajnie by było jakby było na Bada 1.0

0

Thiago powinien częściej wychodzić w 1-szym składzie

0

REAL ty nazywasz nas sezonowcami? Ja kibicuję Barcelonie ponad 7lat...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?