karolcia1064
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BVB wyjdzie z grupy jestem tego pewna. po tym meczu widać że real nie ma szans
0
haha Borussia pokonała real. ;)
0
1000 lat Leo!!! Życzę ci złotej piłki, dużo sukcesów i jeszcze więcej goli w przyszłym sezonie oraz żeby urodziło ci się zdrowe dziecko najlepiej synek, który poszedłby w twoje ślady ;)
0
Pep przecież mówił że jeśli Vilanova nie odejdzie to on zostanie :-) Miejmy nadzieję że zostanie... Nie wyobrażam sobie teraz Barcy bez Pepa.
0
Mozaika piękna. Kiedy słucha się przyśpiewek kibiców dreszcz przechodzi przez ciało. Barcelona zagrała wczoraj dobry mecz lecz nie najlepszy, ale nie możemy od nich wymagać że zawsze będą wygrywać 5-0. To są ludzie którzy są już trochę zmęczeni grać na najwyższym poziomie. Nie ma co się im dziwić. Może real będzie teraz rządził w Hiszpanii, ale Barca będzie rządzić całą europą po LM. Czy też w dołku czy na szczycie ja za Barce oddam życie. VeB
0
Czy też w dołku czy na szczycie ja za barce oddam życie
0
Barcelono czy wygrywasz czy też nie ja i tak kocham cię
0
Barcelono czy wygrywasz czy też nie ja i tak kocham cię
0
Fajnie by było jakby było na Bada 1.0
0
100 lat Gerard. Feliz cumpleaños :*
0
pepe jest nie normalny... aktor na maxa powinien sie wzisc za role w filmie a nie na boisko wychodzi
0
boje sie ze real postawi autobus przed swoja bramka i beda bronic wyniku
0
czemu Valdes nie stoi w bramce?> on by tego nie wpuścił
0
Pep da im w szatni niezly wycisk
0
Brakuje Pique
0
a zreszta to jego zycie prywatne i tyle dla nas on ma dobrze grac tak jak teraz reszta nie wazna
0
katallonczyk16, pisali na portalach plotkarskich ze ona zerwala z pique bo on ja zdradzal ale nie wiem czy to prawda
0
zawsze tam gdzie powinien
0
Pique jest naj... jest yawsye tam gdyie powinien
0
Pep wie co robi... spokojnie... Na pewno wygramy ten mecz i kolejne :-)
0
David wracaj szybko do gry, bo jesteś bardzo potrzebny w drużynie....
0
Aż ręce się same składają o pomste do nieba jak czytam twoje komentarze REAL!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
OMG Prosze cie Real... po co ci ksywka REAL? i najeżdżanie na nasz kochany klub skoro twój manu nie gra z nami na co dzień... jedynie w lm ale to my wygrywamy więc nie rób z siebie większego dupka niż jesteś... To tyle w temacie..
Dobranoc wszystkim kibicom Barcy VeB
0
ja pier**** ide spać bo mi niedobrze jak patrze na te komenty realowców... Żenada....
0
REAL ty nazywasz nas sezonowcami? Ja kibicuję Barcelonie ponad 7lat...
0
jeszcze tu jesteś???
0
widzę że kolega z realu chyba opuścił naszą stronę :D
0
REAL weź się schowaj bo zachowujesz się jak rozpuszczony bachor!
0
REAL po co się tak wysilałeś??? I tak dostaniesz bana
0
REAl0911 Czy ty w ogóle wiesz co piszesz? Weź idź na strone realu jak tak bardzo go kochasz... nie zapomnij zamknąć drzwi bo na tej stronie obowiązuje kultura