karolcia1064
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
REAL.... hahaha tylko że wy tak szanujecie puchary że je z autobusu rzucacie :D
0
REAL tobie chyba się w dupie poprzewracało żeby wchodzić na strone naszej kochanej Barcy i wpisywać swoje głupie komentarze...
0
La Manita! real powinien się nas obawiać :-)
0
Barca forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ufamy :-)
Barcelono czy wygrywasz czy też nie ja i tak kocham cię
0
to powiedz moze co???
0
Wie ktoś może czemu Pique wczoraj nie zagrał?
0
Wiek toś może czemu Pique wczoraj nie zagrał?
0
Powie mi ktoś czemu Gerard Pique nie gra?????
0
Powie mi ktoś czemu Pique nie gra???
0
Czy dowiem się wreszcie czemu Pique nie gra?????????
0
CZEMU NIE MA PIQUE???
0
Dlaczego Pique nie gra??????
0
Trzeba strzelić jeszcze jedną bramke conajmniej.... Cuiekawy mecz się zapowiada
0
Wie ktoś może dlaczego Pique nie gra????
0
Thiago powinien częściej wychodzić w 1-szym składzie
0
CZEMU PIQUE NIE GRA?
0
Wie ktoś może czemu nie ma Pique w składzie?
0
Gdzie jest PIQUE?
0
PaczQ
Możesz na mnie liczyć
0
Tusiek27
http://www.stopstream.tv/ch2.html
0
12pela
Ile proponujesz/ Moge sprzedać za 350 ewentualnie 300 bo została mi ostatnia suczka
0
Pep nie jest nic winny. To dopiero początek sezonu i zawodnicy nie sa jeszcze w najwyzszej formie
tak poza tematem:
Nie chciałby ktoś kupić szczeniaka rasy Beagle?
0
Alves Out...
Abidal Out...
Jak tak dalej pójdzie to nie wiem jak my to wygramy.
Powiem wam że Valencia gra dużo lepiej niż real ...
A tak poza tematem:
Nie chciałby ktoś kupić szczeniaka rasy Beagle?
0
Wszystkiego najlepszego David
happy birthday
0
Barcelona gra pięknie
Mou chyba od dziś zamknie jape
akcja krysia vs pep
http://www.boxofficefootball.com/video-cristiano-ronaldo-pushes-pep-guardiola-barcelona-vs-real-madrid/
3-0 illa illa illa Villa maravilla
0
a moja babcia jest facetem
0
no chyba sobie robi z nas jaja...
Nie wierzę w to że odejdzie...
Albo to tylko dziennikarska plota albo po prostu Messi chce dalej robić se jaja z Morattiego
0
odbiegając od tematu
obejżyjcie se to... :)
http://www.youtube.com/user /fkENGKM#p/u/115/jyRCK47sVsg
http://www.youtube.com/user /fkENGKM#p/u/11/T1llgFGL87c
http://www.youtube.com/us er/fkENGKM#p/u/13/rZQVwMr9GK8
0
odbiegając od tematu
obejżyjcie se to... :)
http://www.youtube.com/user/fkENGKM#p/u/115/jyRCK47sVsg
http://www.youtube.com/user/fkENGKM#p/u/11/T1llgFGL87c
http://www.youtube.com/user/fkENGKM#p/u/13/rZQVwMr9GK8