0

REAL.... hahaha tylko że wy tak szanujecie puchary że je z autobusu rzucacie :D

0

REAL tobie chyba się w dupie poprzewracało żeby wchodzić na strone naszej kochanej Barcy i wpisywać swoje głupie komentarze...

0

La Manita! real powinien się nas obawiać :-)

0

Barca forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ufamy :-)
Barcelono czy wygrywasz czy też nie ja i tak kocham cię

0

to powiedz moze co???

0

Wie ktoś może czemu Pique wczoraj nie zagrał?

0

Wiek toś może czemu Pique wczoraj nie zagrał?

0

Powie mi ktoś czemu Gerard Pique nie gra?????

0

Powie mi ktoś czemu Pique nie gra???

0

Czy dowiem się wreszcie czemu Pique nie gra?????????

0

CZEMU NIE MA PIQUE???

0

Dlaczego Pique nie gra??????

0

Trzeba strzelić jeszcze jedną bramke conajmniej.... Cuiekawy mecz się zapowiada

0

Wie ktoś może dlaczego Pique nie gra????

0

Thiago powinien częściej wychodzić w 1-szym składzie

0

CZEMU PIQUE NIE GRA?

0

Wie ktoś może czemu nie ma Pique w składzie?

0

Gdzie jest PIQUE?

0

PaczQ

Możesz na mnie liczyć

0

0

12pela

Ile proponujesz/ Moge sprzedać za 350 ewentualnie 300 bo została mi ostatnia suczka

0

Pep nie jest nic winny. To dopiero początek sezonu i zawodnicy nie sa jeszcze w najwyzszej formie

tak poza tematem:

Nie chciałby ktoś kupić szczeniaka rasy Beagle?

0

Alves Out...

Abidal Out...

Jak tak dalej pójdzie to nie wiem jak my to wygramy.

Powiem wam że Valencia gra dużo lepiej niż real ...

A tak poza tematem:

Nie chciałby ktoś kupić szczeniaka rasy Beagle?

0

Wszystkiego najlepszego David

happy birthday

0

Barcelona gra pięknie

Mou chyba od dziś zamknie jape

akcja krysia vs pep

http://www.boxofficefootball.com/video-cristiano-ronaldo-pushes-pep-guardiola-barcelona-vs-real-madrid/

3-0 illa illa illa Villa maravilla

0

a moja babcia jest facetem

0

no chyba sobie robi z nas jaja...

Nie wierzę w to że odejdzie...

Albo to tylko dziennikarska plota albo po prostu Messi chce dalej robić se jaja z Morattiego

0

odbiegając od tematu

obejżyjcie se to... :)

http://www.youtube.com/user /fkENGKM#p/u/115/jyRCK47sVsg

http://www.youtube.com/user /fkENGKM#p/u/11/T1llgFGL87c

http://www.youtube.com/us er/fkENGKM#p/u/13/rZQVwMr9GK8

0

odbiegając od tematu

obejżyjcie se to... :)

http://www.youtube.com/user/fkENGKM#p/u/115/jyRCK47sVsg

http://www.youtube.com/user/fkENGKM#p/u/11/T1llgFGL87c

http://www.youtube.com/user/fkENGKM#p/u/13/rZQVwMr9GK8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?