O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 148
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wszyscy jesteście sympatykami Barcelony lub Realu, nadużywacie notorycznie słowa KIBIC. Kibic to mieszka w Warszawie, Krakowie czy Koziej Wólce i chodzi na mecze dopingując drużynę. Pamiętajcie- sympatyk ewentualnie netfan ale nie kibic.

0

pokora pokorą, ale rozsądek rozsądkiem obecny Bayern gra ładnie ale nie wygrywa, jest na niższym poziomie niż Real a co dopiero Barcelona

0

nasz nowy El Capitano :)

0

zawsze uważałem że miejsce na koszulce jest do zarabiania pieniędzy, Ci którzy szczycili się "Barca się nie sprzedaje" "to więcej niż klub" tym prawdziwym kibicom jest przykro z powodu przerwania tej tradycji w której FC Barcelona była wyjątkowa, reszta "pozerzy" mówią, że to dobre dla klubu, potrzeba pieniędzy.

0

brak Snijdera to skandal. Trenerem prawdopodobnie Mourinho zdobył 3 korony ale z drugiej strony del Bosque wygrał MŚ.

Zobacz wszystkie

0

z Valencia to nigdy nic nie wiadomo, tam juz nie jeden transfer byl "zaklepany" i nic z tego nie wyszlo, taki maja zarzad i sytuacje.

0

gdyby bronił w Barcy Buffon pewnie Laporta mówiłby że gra u niego superman i bedzie najlepszy we wszechswiecie aż skończy 100 lat i odleci na inną planete.

0

on nie jest wart 50 mln. 42 to na prawde max.

0

Brawo Messi??? On nic nie grał przez całe eliminacje, jak cała Argentyna.

0

no śmieszny artykuł, śmieszny wyjątkowo. Wczorajszy mecz był pokazem jak sędziowie na siłe uparcie pomagają barcelonie, nie dość że czerwona z kapelusza, gol ze spalonego, jakby uznali drugą bramke po zagraniu ręką to Korea poszłaby w zapomnienie przy tej farsie. A tutaj głupi artykuł o tym co by się wydarzyło gdyby nie gol ze spalonego Milito?? Wczoraj podczas ogladania meczu nawet kibice barcelony widzieli i mowili ze sedzia pomagał jak mógł barcelonie a tutaj prosze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?