Wszyscy jesteście sympatykami Barcelony lub Realu, nadużywacie notorycznie słowa KIBIC. Kibic to mieszka w Warszawie, Krakowie czy Koziej Wólce i chodzi na mecze dopingując drużynę. Pamiętajcie- sympatyk ewentualnie netfan ale nie kibic.
zawsze uważałem że miejsce na koszulce jest do zarabiania pieniędzy, Ci którzy szczycili się "Barca się nie sprzedaje" "to więcej niż klub" tym prawdziwym kibicom jest przykro z powodu przerwania tej tradycji w której FC Barcelona była wyjątkowa, reszta "pozerzy" mówią, że to dobre dla klubu, potrzeba pieniędzy.
gdyby bronił w Barcy Buffon pewnie Laporta mówiłby że gra u niego superman i bedzie najlepszy we wszechswiecie aż skończy 100 lat i odleci na inną planete.
no śmieszny artykuł, śmieszny wyjątkowo. Wczorajszy mecz był pokazem jak sędziowie na siłe uparcie pomagają barcelonie, nie dość że czerwona z kapelusza, gol ze spalonego, jakby uznali drugą bramke po zagraniu ręką to Korea poszłaby w zapomnienie przy tej farsie. A tutaj głupi artykuł o tym co by się wydarzyło gdyby nie gol ze spalonego Milito?? Wczoraj podczas ogladania meczu nawet kibice barcelony widzieli i mowili ze sedzia pomagał jak mógł barcelonie a tutaj prosze :)
Komentarze
0
Wszyscy jesteście sympatykami Barcelony lub Realu, nadużywacie notorycznie słowa KIBIC. Kibic to mieszka w Warszawie, Krakowie czy Koziej Wólce i chodzi na mecze dopingując drużynę. Pamiętajcie- sympatyk ewentualnie netfan ale nie kibic.
0
pokora pokorą, ale rozsądek rozsądkiem obecny Bayern gra ładnie ale nie wygrywa, jest na niższym poziomie niż Real a co dopiero Barcelona
0
nasz nowy El Capitano :)
0
zawsze uważałem że miejsce na koszulce jest do zarabiania pieniędzy, Ci którzy szczycili się "Barca się nie sprzedaje" "to więcej niż klub" tym prawdziwym kibicom jest przykro z powodu przerwania tej tradycji w której FC Barcelona była wyjątkowa, reszta "pozerzy" mówią, że to dobre dla klubu, potrzeba pieniędzy.
0
brak Snijdera to skandal. Trenerem prawdopodobnie Mourinho zdobył 3 korony ale z drugiej strony del Bosque wygrał MŚ.
0
z Valencia to nigdy nic nie wiadomo, tam juz nie jeden transfer byl "zaklepany" i nic z tego nie wyszlo, taki maja zarzad i sytuacje.
0
gdyby bronił w Barcy Buffon pewnie Laporta mówiłby że gra u niego superman i bedzie najlepszy we wszechswiecie aż skończy 100 lat i odleci na inną planete.
0
on nie jest wart 50 mln. 42 to na prawde max.
0
Brawo Messi??? On nic nie grał przez całe eliminacje, jak cała Argentyna.
0
no śmieszny artykuł, śmieszny wyjątkowo. Wczorajszy mecz był pokazem jak sędziowie na siłe uparcie pomagają barcelonie, nie dość że czerwona z kapelusza, gol ze spalonego, jakby uznali drugą bramke po zagraniu ręką to Korea poszłaby w zapomnienie przy tej farsie. A tutaj głupi artykuł o tym co by się wydarzyło gdyby nie gol ze spalonego Milito?? Wczoraj podczas ogladania meczu nawet kibice barcelony widzieli i mowili ze sedzia pomagał jak mógł barcelonie a tutaj prosze :)