karramba
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mińsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy jesteście sympatykami Barcelony lub Realu, nadużywacie notorycznie słowa KIBIC. Kibic to mieszka w Warszawie, Krakowie czy Koziej Wólce i chodzi na mecze dopingując drużynę. Pamiętajcie- sympatyk ewentualnie netfan ale nie kibic.
0
pokora pokorą, ale rozsądek rozsądkiem obecny Bayern gra ładnie ale nie wygrywa, jest na niższym poziomie niż Real a co dopiero Barcelona
0
nasz nowy El Capitano :)
0
zawsze uważałem że miejsce na koszulce jest do zarabiania pieniędzy, Ci którzy szczycili się "Barca się nie sprzedaje" "to więcej niż klub" tym prawdziwym kibicom jest przykro z powodu przerwania tej tradycji w której FC Barcelona była wyjątkowa, reszta "pozerzy" mówią, że to dobre dla klubu, potrzeba pieniędzy.
0
brak Snijdera to skandal. Trenerem prawdopodobnie Mourinho zdobył 3 korony ale z drugiej strony del Bosque wygrał MŚ.
0
Prezes pokazał jaja :) Barca tłucze Real od paru lat ale po komentarzach dalej widać że jeszcze wielu nie pozbyło się kompleksu Realu Madryt. Real ma kompleks obecnej drużyny Barcelony, Barca ma kompleks klubu z Madrytu.
0
wg. mnie gdzieś od niecałego roku ponad rok temu Messi nie miałkompletnie strzału jedynie genialny drybling i wykończenie po wypracowaniu pozycji, nie miał też ostatecznego podania, obecnie ma podanie rozgrywającego szybkość napastnika, świetny strzał i całą reszte jest tak kompletnym piułkarzem że oglądanie go za 3-4 lata będzie czymś wyjątkowym (jeśli nie zniszczą go kontuzje tak jak de lima RONALDO :))
0
wg. mnie Messi jest od niedawna lepszy piłkarsko od Ronaldo, ale nikt nigdy nie bedzie go wysmiewal i cieszyl sie z jego niepowodzenia...
0
ech ludziki ludziki ludziki... czemu to w zyciu tak jest ze jak ktos jest brzydkim krasnalem podobnym do gargamela to wiekszosc cieszy sie z jego sukcesow, a jak ktos jest urodziwy np. Ronaldo to zawistne czlowieczki zycza mu jak najgorzej cieszac sie jego porazkami. Zwierzeta nie znaja zazdrosci, ZAZDROŚĆ to ludzka rzecz :)
0
ech ludziki ludziki ludziki... czemu to w zyciu tak jest ze jak ktos jest brzydkim krasnalem podobnym do gargamela to wiekszosc cieszy sie z jego sukcesow, a jak ktos jest urodziwy np. Ronaldo to zawistne czlowieczki zycza mu jak najgorzej cieszac sie jego porazkami. Zwierzeta nie znaja zazdrosci, ZAZDROŚĆ to ludzka rzecz :)
0
kara śmieszna
0
moim zdaniem DiMaria lepszy ale Pedro to ważny puzzel Pepa i równie dobrze może 2 bramy Realowi wpakować.
0
powoli podgrzewamy atmosferke :D
0
gdyby trafił to Realu i grzał ławe, byłoby że Real marnuje piłkarzy.
0
może biedronka
0
tak rozrzutny to nawet ten caly szejk nie jest :)
0
hahahahaha
0
Fabregas chce grac w Barcy, widac to po jego wypowiedzi. Niestety kluby sie nie dogadaly, chyba Wenger go zostawil troche na sile, ale z drugiej strony Barcelona i jej 35 mln? wydaja sie smieszni. Watpie zeby Barca wylozyla 42 banki a Arsenal je odrzucil.
0
powołanie do repry to dla niego wielkie wyróżnienie.
0
Jeśli zakontraktujecie transfer, to po Villi kolejne arcydobre wzmocnienie.
0
poczytał o Raulu i zrobiło mi się ciepło :)
0
poczytał o Raulu i zrobiło mi się ciepło :)
0
żegnaj Gienia świat się zmienia :)
0
na pewno zarobi, ale wielkich kokosow nie wróże, wątpie żeby tak wiele osób chciało być jak Messi. To nie Beckham, Cristiano czy Jay-Z.
0
C Ronaldo i Messi dwóch największych piłkarzy i 2 największe niewypały na mundialu :)
0
czyzby nikt go nie chcial?
0
tu 50 mln trzeba dac, kazda inna oferta to kpina.
0
mihal_s
ale zobacz ile Ibra kosztowal i co wnosi do gry, nie tylko z cyferek sie rozlicza pilkarza. Henry byl lepszy transferem porownujac 1 sezon.
0
jakoś mnie kuje ten transfer...
0
tak, tylko że ma 29 lat :) podaje się rocznikowo.