0

zobaczymy co zdobedzie Guardiola z innymi zespolami, jesli jest wielkim trenerem to powtorzy sukcesy z innym zespolem. Juz wczesniej mowilem o Rijkardzie ze z niego taki trener jak z koziej **** traba i poza Barcelona ktora ma od paru lat spektakularny sklad (glownie dzieki zarzadowi ktory jest najlepszym zarzadem wszechczasow w pilce noznej) nic nie wygra. Pep jest co prawda lepszy od Franka ale czy okaze sie wielkim trenerem? Zobaczymy jak przejmie jakis inny zespol :)

0

wiele osób, włącznie z Tobą, widać po komentarzu.

0

Najlepszy trener na świecie, Jose Mourinho w Realu :)

0

Najlepszy trener na świecie, Jose Mourinho w Realu :)

0

nalezy sie jak psu buda.

0

kto ma ten wydaje. Każdy wydaje tyle ile ma :)

0

kto ogląda mecze Realu Madryt i zna się na piłce, ten wie co robił Xabi Alonso.

0

moim skromnym zdaniem Villa będzie transferem roku, strzeli wiele goli w La Liga i LM, jednym słowem siła ofensywna Barcelony zyska na prawde wiele. To najlepszy transfer jaki możnabyło dokonać, Villa jest sprawdzony w lidze i rządny sukcesów w LM, oj strzeli pare brameczek.

0

dla Barce deal marzenie :D dostaną cash i osłabią Madryt :)

0

fajna liga, wygrał na pewno lepszy zespół. Ale i tak Barca ma kompleks Madrytu. Gdy Real zdobywał mistrzostwo nikt nawet nie myślał o Barcelonie tylko cieszył się z Ligi. Gdy Barca wygrywa mistrzostwo to są śpiewy o Madrycie, uszczypliwe komentarze w ich kierunku, podobnie jest teraz w PL w Poznaniu nie wiadomo czemu zaczęli najeżdżać na Legie (mimo że zajeła 4 miejsce i największym przeciwnikiem była Wisła). To taki kompleks.

0

liczą przegrani, grają zwyciężcy :)

0

c ronaldo nie spelnia pokladanych w nim oczekiwan? Ludzie mysla ze powinien fruwac po Santiago i jeszcze sprzedawac hot dogi. To jak powiedziec ze Messi nie strzela tyle goli ile powinien :|

0

z Valencia to nigdy nic nie wiadomo, tam juz nie jeden transfer byl "zaklepany" i nic z tego nie wyszlo, taki maja zarzad i sytuacje.

0

Ale teraz barca ma 1 pkt. przewagi i zdobedzie mistrzoswo.

0

hehehe, Igła do Barcy :D prędzej zakończy kariere w Legii niż pójdzie tam grać, to nie Figo.

0

Gdyby nie kontuzje to El Fenomeno bylby najwiekszym pilkarzem w historii w futbolu :) Ronaldo byl o wiele bardziej wszechstronny od Messiego.

0

0

frustracja Barcelony siega zenitu :( Sędzia pomagał na wszelkie sposoby, tu jakieś wymyślone rzeczy są wypisywane że ich ktoś oszukał . A na koniec meczu nie było szarpaniny między VV a Mou tylko gdy Jose Mourinho chciał cieszyć się z awansu do finału LM, został zaatakowany przez Valdesa zresztą powinna być jakaś dyskwalifikacja za takie prostackie zachowanie. O zraszaczach nie wspomne, żenada, motto "więcej niż klub" to jednak puste słowa.

0

no śmieszny artykuł, śmieszny wyjątkowo. Wczorajszy mecz był pokazem jak sędziowie na siłe uparcie pomagają barcelonie, nie dość że czerwona z kapelusza, gol ze spalonego, jakby uznali drugą bramke po zagraniu ręką to Korea poszłaby w zapomnienie przy tej farsie. A tutaj głupi artykuł o tym co by się wydarzyło gdyby nie gol ze spalonego Milito?? Wczoraj podczas ogladania meczu nawet kibice barcelony widzieli i mowili ze sedzia pomagał jak mógł barcelonie a tutaj prosze :)

0

historyczne to bedzie tylko dla barcelony, bo te rozgrywki byly juz wygrywane pare razy pod rząd chociażby przez Liverpool ,Ajax czy Bayern. Rekord nalezy do najlepszego zespolu w tych rozgrywkach- Real Madryt wygrał 5 razy pod rząd. Jak widać historyczne byłoby gdyby Barcelona wygrała 6 razy pod rząd.

0

tym newsem uświadomilem sobie, jak wielką ma Barcelona obecnie drużynę.

0

Iker to numer 1 ale VV to numer 2 i stawianie Reiny przed VV to ja nigdy nie zrozumiem.

0

super nazwa newsa! Jak najbardziej zasluzony awansik.

0

Twoj komentarz swiadczy ze mylisz sie jeszcze bardziej. Zigic okropnie zawalil tą akcje sam na sam zachowal sie najgorzej jak mogl, VV oczywiscie ladnie wyszedl skrocil i wyczekal zrobil wszysto co mogl, ale bez rewelacji bo Zigic nie dal mu nawet pokazac czegos wielkiego.

0

ta akcja Zigica to gosc w niego po prostu trafil on tam niczym wielkim nie zablysnal a jaracie sie ta obrona juz pare dni, to bardziej na uwage zasluguje fenomenalna obrona z 1 polowy gdy przecial podanie po ziemi.

0

ten mamusisynek mógłby wkońcu dorosnąć a nie bo mama to a tata tamto i tak dla nas bedzie lepiej...

0

dobrze że nie mówi że lepiej już grać nie będzie.

0

Ech, te pamiętne 8-2 dla Realu :) no ale teraz przez 100 lat będą pisać jak wygrano 6-2, choć faktycznie wstyd przegrać 6-2.

0

Zacznij interesować się ligą angielską a nie tylko 2 klubami z Hiszpanii to będziesz doskonale wiedział za co.

0

bieda boli :) ale bardziej boli bogactwo sąsiada :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?