0

śmieszni są, sami chcieli 65 mln za Kake a teraz chcieliby kupić kogoś za friko :)

0

ostre słowa zaczynają padać, ciekawe skąd Real będzie miał kaske na quasimodo :)

0

wreszcie wypowiedział się godnie prezesa Barcelony, bo ostatnie jego wypowiedzi były burackie. Ta wypowiedź jest uderzająco podobna do tych które wygłaszał ostatnio Perez i tak właśnie powinni się wypowiadać prezesi wielkich klubów.

0

i chetnie pójdzie do Realu ;)

0

gdyby Arsenal wykupil Riberiego to bym mial niezły ubaw. Olałby i Barce i Real :D

0

na tej stronie przeżywają bardziej forme Kaki niż na stronce Realu...

0

dzień odejścia E2 bedziecie jeszcze dlugo wspominać :)

0

Kozak brama troche ala Carlos, ale od Maicona lepszy nie jest :)

0

za Saviole 36 mln? HAHAHAHAhahahaha

0

nie puszczą go.

0

to kozak, kto go widział ten wie. 30 baniek trzeba wyłożyć bo za mniej nie pojdzie, dla mnie jest lepszy od Silvy.

0

Gdyby VV był na prawde takim kozakiem to dostałby tą kase, jak dla mnie 7 mln. to i tak za dużo za jego usługi :)

0

Real nigdy nie będzie chciał się "upodobnić" do Barcelony. Real to Real a Barca to Barca.

0

karci0 Pique to chudzielec, jak wszyscy piłkarze.

0

Jeśli Buffon to zwykły solidny bramkarz, VV nie jest nawet kopaczem.

0

gdyby bronił w Barcy Buffon pewnie Laporta mówiłby że gra u niego superman i bedzie najlepszy we wszechswiecie aż skończy 100 lat i odleci na inną planete.

0

Iniesta? Messi? Real nawet nie jest nimi zaiteresowany, ma na celowniku lepszych zawodników. Era galacticos nadciąga :) ciekawe tylko czy zrobią z tego cyrk na kółkach czy drużynę piłkarską.

0

Messi jest genialny, ale nie ma co tak porównywać ciągle jego i C.Ronaldo bo płaczek nei jest wcale gorszy, a w zeszłym sozonie zdobył więcej niż Messi (Złoty But) może zdobyć w tym. Najlepszy był Ronaldo :)

0

kozackie. Pep mial genialny pomysł.

0

"Historia wskazywałaby raczej na to, że było odwrotnie", jeśli ktoś nei zrozumiał to tłumacze: w tej wypowiedzi chodzi o to że to Barcelona częściej uznawała w historii wyższosć Realu i "goniła za Realem". W tej chwili to oczywiście Real musi gonić Barcelone ale biorąc pod uwagę całą historię to Real był górą.

0

Perez jak sprowadzi Kake i C Ronaldo to rzeczywiscie bedzie utarcie nosa sprowadzenie Riberiego . Perez to czlowiek ktory wlasnie placi za marzenia.

0

MŚ teraz a te z przed 40 lat również dzieli przepaść.

0

Pelson 2 x liga mistrzow pod rzad to cos historycznego? Dla mnie to śmieszne mówiąc że nikt nie zdobył LM 2x pod rząd... Zdobył Ajax zdobył Real, Milan i paru innych! To tak jakby zmienić teraz nazwe z La Liga na La Premiera Liga i ten kto wygra lige z nowa nazwą dokona czegoś historicznego! Śmieszne, nawet bardzo. Historyczne to jest zdobycie w tym sezonie przez Barcelone 3 tytułów i tu trzeba się pokłonić tak nisko jak się tylko da. Ale z tą LM to mnie denerwują wszyscy :)

0

Gratacje dla Barcelony macie już 3 puchary Europy. Jeszcze 6 i będziecie tak wielkim klubem jak Real Madryt.

0

Gratacje dla Barcelony macie już 3 puchary Europy. Jeszcze 6 i będziecie tak wielkim klubem jak Real Madryt.

0

Gratacje dla Barcelony macie już 3 puchary Europy. Jeszcze 6 i będziecie tak wielkim klubem jak Real Madryt.

0

fajny artykuł, dobrze się czyta.

0

caminero, pogieło CIe? jeśli ManU sie cofnie to zbierze straszne baty?! TO nie Osasuna! Chelsea sie cofneło i co dostali straszne baty? Na 180 minut 1 gol no pogrom normalnie.

0

Cola wraz z Evrą to najlepsi lewi obrońcy świata.

0

"W historii futbolu nie było jeszcze tak ofensywnie grającego obrońcy" Panowie nie róbmy komedii, w porównaniu z Carlosem z lat świetności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?