wybaczcie mi, że nie na temat ale nie mogłam się powstrzymać..
,,Jestem dumny ze jestem kibicem Realu. Wbrew pozorom ktore snuja media Real jest skromny, pokorny i uczciwy w przeciwienstwie do "wielkiej" barcelony. przykladow na to jest od groma. Czuje ze Wielki Real nadchodzi i wkrotce nastapi koniec tej barcelomani."
wybaczcie mi, że nie na temat ale nie mogłam się powstrzymać..
,,Jestem dumny ze jestem kibicem Realu. Wbrew pozorom ktore snuja media Real jest skromny, pokorny i uczciwy w przeciwienstwie do "wielkiej" barcelony. przykladow na to jest od groma. Czuje ze Wielki Real nadchodzi i wkrotce nastapi koniec tej barcelomani."
Komentarze
0
ja pier** ale mam stresa xD
0
Viila to pewnie zgona zaliczył ;DD
A tak na poważnie to szkoda mógł by go wpuścić..
0
wybaczcie mi, że nie na temat ale nie mogłam się powstrzymać..
,,Jestem dumny ze jestem kibicem Realu. Wbrew pozorom ktore snuja media Real jest skromny, pokorny i uczciwy w przeciwienstwie do "wielkiej" barcelony. przykladow na to jest od groma. Czuje ze Wielki Real nadchodzi i wkrotce nastapi koniec tej barcelomani."
Komentarz jednego hala kibica Realu...
Ale się uśmiałam... :D:D
0
MessiGood
Ja na ten mecz czekałam od września ;p Nic nie pamiętam z tego meczu :D Padłam zaraz na początku :D:D
0
co muszą teraz czuć nasi mistrzowie..
0
Pique jaki pijany:D
0
wybaczcie mi, że nie na temat ale nie mogłam się powstrzymać..
,,Jestem dumny ze jestem kibicem Realu. Wbrew pozorom ktore snuja media Real jest skromny, pokorny i uczciwy w przeciwienstwie do "wielkiej" barcelony. przykladow na to jest od groma. Czuje ze Wielki Real nadchodzi i wkrotce nastapi koniec tej barcelomani."
Komentarz jednego hala kibica Realu...
Ale się uśmiałam... :D:D
0
No brawo chłopcy:p Ide opijać :D:D Visca el Barca !
Jestem taka happy:)) łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
co muszą teraz czuć nasi mistrzowie..
0
nie mogę się na niczym skupić.. ciągle mam tylko w głowie dzisiejszy mecz;)
a co do snów mi się śniło że inter wygrał LM... ale jak sny się odczytuje odwrotnie to nic mnie nie martwi^^