0

ja pier** ale mam stresa xD

0

Viila to pewnie zgona zaliczył ;DD

A tak na poważnie to szkoda mógł by go wpuścić..

0

wybaczcie mi, że nie na temat ale nie mogłam się powstrzymać..

,,Jestem dumny ze jestem kibicem Realu. Wbrew pozorom ktore snuja media Real jest skromny, pokorny i uczciwy w przeciwienstwie do "wielkiej" barcelony. przykladow na to jest od groma. Czuje ze Wielki Real nadchodzi i wkrotce nastapi koniec tej barcelomani."

Komentarz jednego hala kibica Realu...

Ale się uśmiałam... :D:D

0

MessiGood

Ja na ten mecz czekałam od września ;p Nic nie pamiętam z tego meczu :D Padłam zaraz na początku :D:D

0

co muszą teraz czuć nasi mistrzowie..

0

Pique jaki pijany:D

0

Pep dziękował xD

0

coś pięknego! Łzy same lecą!

0

ja chcę tam być!

0

jestem taka smutna... Nic nie pamiętam z meczu.. (moi koledzy mnie upili już na samym początku)

Ma ktoś może fajne filmiki z wczorajszego wspaniałego finału??

Będę wdzięczna :)

Visca el Barca!

0

fajnie. Cieszę się.

0

ja chciałam sobie kupić tą książkę w empiku i nie było ;///

0

ejj gdzie zdjęcie Sary???

0

0

Pamiętamy, pamiętamy :D

Cris miał myśli gdzie indziej... jego dziewczynie na zdjęciu do jakieś gazety " usunięto" majtki i wszystko jej widać;p i jest afera :))

0

kurde...

0

mogli by walnąć jeszcze jedną:D

0

Boojan!!!

0

Boojan!!!

0

szkoda Pana Jacka.... A już się tak cieszyłam, że zobaczę go w meczu z Barceloną.... To by było coś polski trener w LM i to jeszcze w meczu z Barcą.. szkoda....;(((

0

Brawo Pep! Nie daj się!

Tak trzymaj:D

0

Kurdę może i Pep nie jest zbyt dobrym trenerem jeśli chodzi o taktykę ale jeśli chodzi o wypowiedzi i motywowanie to jest zajebisty.

Wspaniałe jest to że on chyba nigdy nie powie że nie wierzy w swój zespół.. Zawsze po porażce powtarza jak wierzy i jak kocha swoich zawodników! i to jest prawdziwy trener a nie jak Mou... Idzie gdzie dają więcej kasy.... Visca el Pep!! Visca el Barca!

0

Barcelona za bardzo przyzwyczaiła kibiców do tego że ciągle wygrywa po porażce trudno się podnieść... Bo np. nasza reprezentacja przyzwyczaiła kibiców że ciągle przegrywa więc jak przegrają mecz to jest to normalne :D:D:D

Na marginesie weszłam dzisiaj z ciekawości na stronę Realu i muszę przyznać że jestem mile zaskoczona.... Chodzi o to że kibice Realu lubią Pepa.! żaden kibic Realu nie powie na niego złego słowa..

jeden napisał: ''Guardiola szanuje Real więc i ja go szanuje.....'' I to jest dobre że Nasz Trener szanuje każdy klub i każdy kibic go za to szanuje....

0

Pep kiedyś powiedział: Keita skradł moje serce.... I wszystko jasne xD

0

Dosyć przyjemnie czyta się tego typu rozmowę:))

Bardzo fajny pomysł:)))

Tak na marginesie widać że Xaviemu i Inieście też nie podobają się słowa Ibry o Pepie....

0

Coraz bardziej zaczynam go lubić;)))

Miejmy nadzieję że w Barcy będzie szczęśliwy:D

0

Hura:D:DD Dziękuję Atletico:))

0

tak nie temat Huuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaa!!!! Inter przegrał!!!!!

Barca nadal jedynym klubem z sześcioma pucharami w jednym roku:D:D:D

0

i gitara :D To nie to Cesc sam nie wie czego chce....

PS. Fabregas zrzekł się opaski kapitańskiej Arsenalu??

Po takiej akcji wypadało by....

0

Boże jaka ta sytuacja jest chora;//// ja się nie dziwię że Pep chce sprzedać Ibrę.... Po takich słowach jego agenta.... Mnie np. uraziły by słowa że jestem niespełna rozumu.... Albo łatwiej zastąpić Guardiolę niż Ibre... Ja tak nie uważam bo: Pep to legenda Barcelony jako piłkarz i jako trener spędził tu w sumie prawie 20 lat a Zlatan TYLKO ROK....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?