kasia261
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo jaki jest problem pomiędzy Guardiolą a Ibrą - ten problem nazywa się Mino Raiola. Najwidoczniej Pep czuję się urażony słowami agenta Zlatka.... I widzi jeszcze (chyba) że Ibra nic nie reaguje na te słowa....
0
Pizzerman1 Też się z tego nieźle uśmiałam:D:D
Kurdę chyba dzisiaj nie zasnę:p
0
No brawo chłopcy:p Ide opijać :D:D Visca el Barca !
Jestem taka happy:)) łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
constantine16
zgadzam się z tobą. Mi właśnie o to chodzi że jak wygrają to chwalicie Pepa jak przegrają to wszystko jest nie tak....
0
wiecie co jesteście żałośni.... Jak Barca wygrała KMŚ to każdy gadał Pep jest najlepszy, Guardiola mistrzem.. Kochamy cię... a teraz co??
Najeżdżacie na Niego... Jak Barcelona wygra mecz to to nikt nie wytycza błędów trenerowi... a jak przegrają to się zaczyna że to jego wina, źle ustawiony skład.... A konferencje? Niedawno wszyscy pisali że to Mistrz wypowiedzi.. Owszem każdy ma swoje zdanie ale zastanówcie trochę na tym co piszecie...
Pozdrawiam.:))
0
i super:D Visca el Villa!
0
tak nie temat trochę
http://cules.pl/topics3/josep-guardiola-vt686.htm
przeczytajcie to;))) a jednak.....
0
Muszę przyznać że Pep to cholernie inteligentny gość ^^
Nigdy nie powie że nie wierzy w swój zespół ,że nie jest dumny z ze swoich podopiecznych.... Ciągle powtarza jacy piłkarze są wspaniali, cudowni itp.
Kocha piłkarzy, kocha klub, kocha kibiców i swoją prace...
A piłkarze , klub, kibice kochają Pepa;)))
I to jest niesamowite.! Każdy każdego kocha ;D
0
mnie rekord nie dziwi ;P
Zresztą przyzwyczaiłam się do tego że są rekordowi, więc nie ma zaskoczenia;)))
0
kurdę czasami mnie wkurza Pep. Barca jest lepsze i to o wiele o czym świadczą ostatnie mecze z Realem Madryt;)))) ta jego skromność...
0
http://www.ciacha.net/ciacha/1,81836,7840047,Na_dobry_poczatek_dnia__chlopcy_Barcy_sa_ze_soba_blisko.html
zobaczcie jak chłopcy z Barcy się lubią:))))
0
Nie rozumiem jednej rzeczy po jaką cho***e kibice Interu loguja się na tej stronie?! Ludzie to jest Polski Portal Dla Kibiców Barcelony a nie dla antykibiców!
A co do meczu stało się trudno, wczoraj prawie cały dzień oglądałam filmiki z zeszłego sezonu na niektórych płakałam ze szczęścia...
Dobrze mi to zrobiło bo uświadomiłam sobie że oni są legendą.. bez względu na środowy wynik . Za 50 lub za 100 lat wszyscy będą pamiętać Barce Guardioli z sezonu 2008/2009. Legenda nie umiera nigdy!
0
"Jestem bardzo dumny z tego, że jestem częścią tej drużyny"
A ja jestem bardzo dumna że mamy takiego trenera!
W świecie kobiet Pep uznawany jest za najprzystojniejszego i najlepiej ubranego trenera w historii futbolu:)) ;D
Dziękuję!
0
i dlatego Murinho wogóle nie pasuje do Barcy.!
Jest chamski, zero szacunku nie lubię tego gościa;)
Do Barcelony pasuje człowiek z klasą, z szacunkiem do innych taki jaki jest nasz Pep;)) Ja nadal mam ochote dowalić Jose:D
A tak już to ciekawe co Murinho powiedział Guardioli jak ten gadal z Ibrą... Trcohę zdziwiło mnie że Pep wcale nie zareagował.
0
nie mogę się na niczym skupić.. ciągle mam tylko w głowie dzisiejszy mecz;)
a co do snów mi się śniło że inter wygrał LM... ale jak sny się odczytuje odwrotnie to nic mnie nie martwi^^
0
*będzie poprawiam się xD
0
kurde miałam straszny sen, śniło mi się że Inter wygrał Ligę Mistrzów....;/
ale moja kobieca intuicja mówi mi że jutro na Camp Nou będzię katalońska masakra ^^
0
żebyś się gościu nie przejechał :D Baaarca.!
0
a ktoś wie co z ukaraniem Pepa za to że nazwał sędziów kłamcami??
Nic o tym nie słychać...
0
ja stawiam remis 0-0 a na Camp Nou Barca rozwali inter 4-1;p tak jak to z Arsenalem i Stuttgartem;)))
0
tak to jak go łapie za tyłek;p
Widziałam to zdj. gwiazd MU też jest nie złe :D
0
jak Barca zagra swoim stylem to Inter nie ma szans;))
0
tak trochę nie temat oglądałam zdjęcia na sport.es i jedno zdjęcie mnie troche zdziwiło...
.http://sport.es/galerias.asp?idioma=CAS&idgaleria=1358&nombreSeccion=PORTADA
to link do tego zdjęcia zobaczcie i oceńcie sami;p jak dla mnie to trochę podejrzane.... :D
0
już sobie wyobrażam co tam się dzieje ;p
Leo przygotowany na spanie, poduszeczka w rękach;D w sumie to może dobrze że jadą autokarem powygłupiają się troche z lepszym humorkiem przybędą do Mediolanu.
0
jak przegramy to się dopiero zacznie najeżdżanie na pepa....