0

Wiadomo jaki jest problem pomiędzy Guardiolą a Ibrą - ten problem nazywa się Mino Raiola. Najwidoczniej Pep czuję się urażony słowami agenta Zlatka.... I widzi jeszcze (chyba) że Ibra nic nie reaguje na te słowa....

0

Pizzerman1 Też się z tego nieźle uśmiałam:D:D

Kurdę chyba dzisiaj nie zasnę:p

0

No brawo chłopcy:p Ide opijać :D:D Visca el Barca !

Jestem taka happy:)) łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

constantine16

zgadzam się z tobą. Mi właśnie o to chodzi że jak wygrają to chwalicie Pepa jak przegrają to wszystko jest nie tak....

0

wiecie co jesteście żałośni.... Jak Barca wygrała KMŚ to każdy gadał Pep jest najlepszy, Guardiola mistrzem.. Kochamy cię... a teraz co??

Najeżdżacie na Niego... Jak Barcelona wygra mecz to to nikt nie wytycza błędów trenerowi... a jak przegrają to się zaczyna że to jego wina, źle ustawiony skład.... A konferencje? Niedawno wszyscy pisali że to Mistrz wypowiedzi.. Owszem każdy ma swoje zdanie ale zastanówcie trochę na tym co piszecie...

Pozdrawiam.:))

0

i super:D Visca el Villa!

0

tak nie temat trochę

http://cules.pl/topics3/josep-guardiola-vt686.htm

przeczytajcie to;))) a jednak.....

0

Muszę przyznać że Pep to cholernie inteligentny gość ^^

Nigdy nie powie że nie wierzy w swój zespół ,że nie jest dumny z ze swoich podopiecznych.... Ciągle powtarza jacy piłkarze są wspaniali, cudowni itp.

Kocha piłkarzy, kocha klub, kocha kibiców i swoją prace...

A piłkarze , klub, kibice kochają Pepa;)))

I to jest niesamowite.! Każdy każdego kocha ;D

0

mnie rekord nie dziwi ;P

Zresztą przyzwyczaiłam się do tego że są rekordowi, więc nie ma zaskoczenia;)))

0

kurdę czasami mnie wkurza Pep. Barca jest lepsze i to o wiele o czym świadczą ostatnie mecze z Realem Madryt;)))) ta jego skromność...

0

0

Nie rozumiem jednej rzeczy po jaką cho***e kibice Interu loguja się na tej stronie?! Ludzie to jest Polski Portal Dla Kibiców Barcelony a nie dla antykibiców!

A co do meczu stało się trudno, wczoraj prawie cały dzień oglądałam filmiki z zeszłego sezonu na niektórych płakałam ze szczęścia...

Dobrze mi to zrobiło bo uświadomiłam sobie że oni są legendą.. bez względu na środowy wynik . Za 50 lub za 100 lat wszyscy będą pamiętać Barce Guardioli z sezonu 2008/2009. Legenda nie umiera nigdy!

0

"Jestem bardzo dumny z tego, że jestem częścią tej drużyny"

A ja jestem bardzo dumna że mamy takiego trenera!

W świecie kobiet Pep uznawany jest za najprzystojniejszego i najlepiej ubranego trenera w historii futbolu:)) ;D

Dziękuję!

0

i dlatego Murinho wogóle nie pasuje do Barcy.!

Jest chamski, zero szacunku nie lubię tego gościa;)

Do Barcelony pasuje człowiek z klasą, z szacunkiem do innych taki jaki jest nasz Pep;)) Ja nadal mam ochote dowalić Jose:D

A tak już to ciekawe co Murinho powiedział Guardioli jak ten gadal z Ibrą... Trcohę zdziwiło mnie że Pep wcale nie zareagował.

0

nie mogę się na niczym skupić.. ciągle mam tylko w głowie dzisiejszy mecz;)

a co do snów mi się śniło że inter wygrał LM... ale jak sny się odczytuje odwrotnie to nic mnie nie martwi^^

0

*będzie poprawiam się xD

0

kurde miałam straszny sen, śniło mi się że Inter wygrał Ligę Mistrzów....;/

ale moja kobieca intuicja mówi mi że jutro na Camp Nou będzię katalońska masakra ^^

0

żebyś się gościu nie przejechał :D Baaarca.!

0

a ktoś wie co z ukaraniem Pepa za to że nazwał sędziów kłamcami??

Nic o tym nie słychać...

0

ja stawiam remis 0-0 a na Camp Nou Barca rozwali inter 4-1;p tak jak to z Arsenalem i Stuttgartem;)))

0

tak to jak go łapie za tyłek;p

Widziałam to zdj. gwiazd MU też jest nie złe :D

0

jak Barca zagra swoim stylem to Inter nie ma szans;))

0

tak trochę nie temat oglądałam zdjęcia na sport.es i jedno zdjęcie mnie troche zdziwiło...

.http://sport.es/galerias.asp?idioma=CAS&idgaleria=1358&nombreSeccion=PORTADA

to link do tego zdjęcia zobaczcie i oceńcie sami;p jak dla mnie to trochę podejrzane.... :D

0

już sobie wyobrażam co tam się dzieje ;p

Leo przygotowany na spanie, poduszeczka w rękach;D w sumie to może dobrze że jadą autokarem powygłupiają się troche z lepszym humorkiem przybędą do Mediolanu.

0

jak przegramy to się dopiero zacznie najeżdżanie na pepa....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?